هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل پوسته‌ی 1.6 به 1.8
دوستان!

من سه روز قبل یک پوسته به نام nesil را نصب کردم. فکر کردم که برای مای بی بی 1.8 است، اما بعد متوجه شدم که این پوسته قدیمی است و برای 1.6 طراحی شده است. از این پوسته راضی‌ام، به خصوص آن که کار ما مقاله است و شلوغ نبودن طراحی مهم است و این پوسته هم بسیار مناسب است. 

آیا پوسته‌ی 1.8 آن وجود دارد تا نصب کنم؟

اگر وجود ندارد، و من بخواهم دوستی این پوسته را به 1.8 تبدیل کنید. چقدر باید هزینه بپردازم؟

لطفاً راهنمایی بفرمائید.

ممنون
خودتون میتونید هماهنگ کنید

http://community.mybbiran.com/thread-16793.html
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۹۴/۱۲/۱۷، ۱۳:۱۴:۳۰ عصر) ، MISTER (۱۳۹۴/۱۲/۱۷، ۱۷:۰۸:۵۳ عصر)
(۱۳۹۴/۱۲/۱۷، ۱۲:۲۸:۲۲ عصر)محمد تی ام نوشته است: خودتون میتونید هماهنگ کنید

http://community.mybbiran.com/thread-16793.html

ترجیح میدم ریسک نکنم.

در ضمن من اول 1.8 روی سیستم من نصب بود. دو سه روز قبل اشتباهاً یک پوسته 1.6 نصب کردم، این با آموزش متفاوت هست که قبلا پوسته نصب بود و حالا می‌خواد پوسته رو اصلاح کنه.

ممنون از پاسخ
نقل‌قول: اگر وجود ندارد، و من بخواهم دوستی این پوسته را به 1.8 تبدیل کنید. چقدر باید هزینه بپردازم؟

هزینه مشخصی وجود نداره و وابسته به خیلی از مسائل چون نوع طراحی پوسته، زمان تحویل، ضمانت کار، وابسته به سازمانی برای پرداخت سهم یا مالیات و... اصولا ساده ترین قالب های مای بی بی رو که در اصل همون پوسته دیفالت هستند و رنگشون تغییر کرده و چیز اضافه یا کمتری ندارن برای تبدیل میتونن از قیمت حدودی 50 یا 60 هزار تومن شروع کنن. (پایین تر از این رو نمیگم کارش خوب هست یا نیست، اما قطعا یک مورد مثل ضمانت کار یا زمان تحویل و یا چیز دیگه متفاوتی داره یا اینکه فرد صرفا برای کسب یک درآمد جزئی میپذیره و بطور کاملا خوش بینانه هم میشه گفت شاید شما برنده خوش شانس تخفیفهای دوره ای شون باشید.)

پوسته فعلیتون نسیل کامل نیست و تغییر داده شده هستش. پس اگر هم سازگار شدش پیدا بشه این فرم و شکل رو نداره.

متاسفانه در حال حاضر تیم اختصاصی من فرصتش رو نداره اما تنها پیشنهادم به همچین مواردی:
۱- اگر دنبال پوسته خاص هستند، سفارش طراحی به طراحان پوسته بدن و خودشونو برای مدت طولانی از نظر قالب بیمه کنن
۲- اگر خاص بودن اهمیتی ندارد و شخصی سازی را ترجیح میدهند بهتر است یک پوسته سازگار با نسخه پیدا کنند و شروع به شخصی سازی کنن. هزینش هم فکر کنم تو همین رنج دربیاد شایدم بیشتر اما خب احتمال اینکه قالب خرابی داشته باشه کمتره.
۳- اگر هم قالب خوبی رو پیدا کردند که متناسب با سلیقشونه، بهتره به همون بسنده کنن و هزینه های گزاف نداشته باشن. نمونه های خوبی وجود داره که شاید بپسندید، پوسته نسیم برای مای بی بی رو توی گوگل سرچ کنید نتایجی رو میبینید. که اگر متناسب بود تا حدودی میتونید شخصی سازیش کنید.

راهنمایی های من بود، میتونید منتظر بمونید تا دوستان قیمت های پیشنهادیشونو بدن.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطsco1385 (۱۳۹۴/۱۲/۱۸، ۱۳:۴۴:۳۲ عصر)
(۱۳۹۴/۱۲/۱۷، ۱۳:۵۱:۳۶ عصر)firstboy000 نوشته است:
نقل‌قول: اگر وجود ندارد، و من بخواهم دوستی این پوسته را به 1.8 تبدیل کنید. چقدر باید هزینه بپردازم؟

هزینه مشخصی وجود نداره و وابسته به خیلی از مسائل چون نوع طراحی پوسته، زمان تحویل، ضمانت کار، وابسته به سازمانی برای پرداخت سهم یا مالیات و... اصولا ساده ترین قالب های مای بی بی رو که در اصل همون پوسته دیفالت هستند و رنگشون تغییر کرده و چیز اضافه یا کمتری ندارن برای تبدیل میتونن از قیمت حدودی 50 یا 60 هزار تومن شروع کنن. (پایین تر از این رو نمیگم کارش خوب هست یا نیست، اما قطعا یک مورد مثل ضمانت کار یا زمان تحویل و یا چیز دیگه متفاوتی داره یا اینکه فرد صرفا برای کسب یک درآمد جزئی میپذیره و بطور کاملا خوش بینانه هم میشه گفت شاید شما برنده خوش شانس تخفیفهای دوره ای شون باشید.)

پوسته فعلیتون نسیل کامل نیست و تغییر داده شده هستش. پس اگر هم سازگار شدش پیدا بشه این فرم و شکل رو نداره.

متاسفانه در حال حاضر تیم اختصاصی من فرصتش رو نداره اما تنها پیشنهادم به همچین مواردی:
۱- اگر دنبال پوسته خاص هستند، سفارش طراحی به طراحان پوسته بدن و خودشونو برای مدت طولانی از نظر قالب بیمه کنن
۲- اگر خاص بودن اهمیتی ندارد و شخصی سازی را ترجیح میدهند بهتر است یک پوسته سازگار با نسخه پیدا کنند و شروع به شخصی سازی کنن. هزینش هم فکر کنم تو همین رنج دربیاد شایدم بیشتر اما خب احتمال اینکه قالب خرابی داشته باشه کمتره.
۳- اگر هم قالب خوبی رو پیدا کردند که متناسب با سلیقشونه، بهتره به همون بسنده کنن و هزینه های گزاف نداشته باشن. نمونه های خوبی وجود داره که شاید بپسندید، پوسته نسیم برای مای بی بی رو توی گوگل سرچ کنید نتایجی رو میبینید. که اگر متناسب بود تا حدودی میتونید شخصی سازیش کنید.

راهنمایی های من بود، میتونید منتظر بمونید تا دوستان قیمت های پیشنهادیشونو بدن.

من سفازشی سازی نمی‌خواهم. همه را انجام دادم. فقط می‌خواهم از حالت 1.6 به 1.8 تغییر کنه تا اشکالات فنی رفع بشه و مشکل فنی پیدا نکنه. اصلا با طراحی مشکل ندارم و اتفاقا خواهان آن هستم که از نظر ظاهر تغییری ایجاد نشود.

مشکل جاوا اسکریپت. کار نکردن برخی از دکمه‌ها یا این که فرموده بودید این اشکالات جاوا ممکنه قالب شما رو خراب کنه.

مساله‌ی من، فقط فنی است، و می‌خواهم این عدم تناسب ورژن مرا دچار مشکل نکند. با پلاگین‌ها ناهمساز نباشد. همین. و اصلا به طراحی کاری ندارم. تغییرات را خودم انجام دادم. 

ممنون از پاسخ شما. زحمت کشیدید.

.
پوسته را طبق دستور به روزرسانی کردم.

چند اشکال دارد که در پست‌های دیگر مطرح کردم.

ممنون ار همه دوستانی که راهنمایی کردند.
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان