هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل هنگام تغییر دامنه‌ی سایت
سلام. دامنه‌ی قبلیِ انجمن رو میخوام با دامنه‌ی جدید عوض کنم.
اول از همه که تو Direct Admin دامنه رو جایگزین کردم. حالا که آدرس جدید رو وارد می‌کنم سایت بالا میاد ولی نمیشه وارد شد که البته طبیعیه.
تو وردپرس اسم فایلی که تنظیمات رو باید داخلش عوض کرد wp-config هستش. حالا سوالم اینه که مای‌بی‌بی هم حتما یه همچین فایلی داره که من باید داخلش آدرس دامنه‌ی جدید رو جایگزین کنم درسته؟
خیلی سرچ کردم ولی جواب پیدا نشد. خیلی جاها گفته بودن باید در Settings.php عوض کنم،‌ که اصلا من چنین فایلی رو پیدا نکردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید. Huh
اگر به دنبال فایل settings.php هستید باید به مسیر زیر در محل نصب MyBB برید :
پوشه inc > فایل settings.php

مقادیر نیاز به تغییر :
کد:
$settings['bburl']
$settings['cookiedomain']
 سپاس شده توسطbahmanh (۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۳:۳۸:۳۵ عصر) ، autopayamak (۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۳:۵۶:۲۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۱۲/۱۳، ۰۰:۵۹:۱۰ صبح)
این فایل در پوشه inc قرار دارد
 سپاس شده توسطbahmanh (۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۳:۳۸:۳۲ عصر) ، autopayamak (۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۳:۵۶:۰۹ عصر)
مشکل دقیقا همینجاست که این فایل Setting اصلا وجود نداره!
داخل پوشه inc هم نیست. مشکل از کجا میتونه باشه؟!
دوست عزیز وجود دارد دقیق تر بررسی کنید. عموما آخرین فایل موجود در پوشه inc هست.
inc / settings.php
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک | سامانه اتوپبامک

سامانه پیام کوتاه و صوتی ،ثبت دامنه | اعطای نمایندگی | سرویس ussd ،طراحی سایت

سپاس شده توسطbahmanh (۱۳۹۴/۱۲/۱۳، ۰۰:۰۲:۰۲ صبح)
دقیقا مو به چند بار گشتم ولی نیست. دیگه به چشمامم شک کردم!
هم داخل فولدر inc اصلی و حتی داخل پوشه admin هم یه فولدر inc پیدا کردم که داخل اونم گشتم.
اگه مایل هستین دسترسی (پ.خ) بدین بررسی کنم
شرکت گسترش ارتباطات و فناوری روماک | سامانه اتوپبامک

سامانه پیام کوتاه و صوتی ،ثبت دامنه | اعطای نمایندگی | سرویس ussd ،طراحی سایت

سپاس شده توسطbahmanh (۱۳۹۴/۱۲/۱۳، ۲۲:۲۹:۰۲ عصر)
(۱۳۹۴/۱۲/۱۳، ۰۰:۰۷:۵۲ صبح)bahmanh نوشته است: دقیقا مو به چند بار گشتم ولی نیست. دیگه به چشمامم شک کردم!
هم داخل فولدر inc اصلی و حتی داخل پوشه admin هم یه فولدر inc پیدا کردم که داخل اونم گشتم.

خب اگر به پنل مدیریت میتونید وارد بشید ، از طریق
پیکربندی > تنظیمات به قسمت General Configuration (اطلاعات سایت) برید و اون مشخصات رو ویرایش کنید
 سپاس شده توسطbahmanh (۱۳۹۴/۱۲/۱۳، ۲۲:۲۸:۵۷ عصر)
(۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۳:۵۵:۵۵ عصر)autopayamak نوشته است: دوست عزیز  وجود دارد دقیق تر بررسی کنید. عموما آخرین فایل موجود در پوشه inc  هست.
inc / settings.php

دوست عزیز طبق قوانین انجمن کاربران عادی اجازه گرفتن دسترسی جهت حل مشکلات رو ندارن!
لطفا" قوانین را رعایت کنید
(۱۳۹۴/۱۲/۱۳، ۰۰:۰۷:۵۲ صبح)bahmanh نوشته است: دقیقا مو به چند بار گشتم ولی نیست. دیگه به چشمامم شک کردم!

در پوشه inc به صفحه دوم بروید(انتهای صفحه انتخاب صفحه) فایل مورد نظر را ویرایش کنید 

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطbahmanh (۱۳۹۴/۱۲/۱۳، ۲۲:۲۹:۱۵ عصر)
(۱۳۹۴/۱۲/۱۳، ۰۱:۰۱:۴۵ صبح)HOssE!N-B نوشته است:
(۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۲۳:۵۵:۵۵ عصر)autopayamak نوشته است: دوست عزیز  وجود دارد دقیق تر بررسی کنید. عموما آخرین فایل موجود در پوشه inc  هست.
inc / settings.php

دوست عزیز طبق قوانین انجمن کاربران عادی اجازه گرفتن دسترسی جهت حل مشکلات رو ندارن!
لطفا" قوانین را رعایت کنید

در پوشه inc به صفحه دوم بروید(انتهای صفحه انتخاب صفحه) فایل مورد نظر را ویرایش کنید 

خیلی خیلی ممنون. مشکل بسیار پیش پا افتاده به نظر میومد ولی خب حق بدید که این گزینه رو ندیده باشم.
من از دایرکت ادمین استفاده می‌کنم و این گزینه‌ای که شما گفتید(رفتن به صفحه‌ی بعد) خیلی خیلی کوچیک بود و من هم تا حالا بهش نیاز پیدا نکرده بودم و طبیعتا ندیده بودمش.
عکسِ این گزینه‌ی رفتن به صفحه‌ی بعد رو هم قرار میدم. شاید در آینده به درد کسی خورد.
بازم از همه دوستان تشکر می‌کنم.

[تصویر:  r2xt3f75ma16h6zfmo88.jpg]
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۴/۱۲/۱۴، ۱۱:۴۱:۲۳ صبح) ، autopayamak (۱۳۹۴/۱۲/۱۷، ۲۱:۳۳:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان