هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اسپم کاربر و عدم دانلود فایل های پیوست
سلام اساتید عزیز با مشکلی روبرو شده انجمن که واقعا رو مخمه
همه کارهایی که میتونستم انجام دادم
اول اینکه من وقتی تستی با یه نام کاربر و ایمیل جدید ثبت نام میکنم تو انجمن میگه انجمن شما را بع عنوان اسپم شناخته و از ثبت نام کامل جولوگیری میکنه ضمنا تصادفی برخی میتونن ثبت نام کنن بعضیا براشون این مشکل به وجود میاد اما اونایی که تونستن ثبت نام کنن فایل پیوست نمیتونن دانلود کنند و دوباره ازشون یوز پسورد میهخواد اقایون خواهش میکنم این مشکلم رو رسیدگی فرمایید حسین اقا و بقیه اساتید خیلی رو نروه....
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
پنل ادمین » پیکربندی » توقف اسپم انجمن » ایا ثبت نام کنندگان توسط StopForumSpam.com بررسی شوند؟ رو خیر قرار بدید

[تصویر:  Popup.gif]
---
[تصویر:  468x60.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطunipaper (۱۳۹۴/۹/۲۶، ۱۵:۳۱:۴۸ عصر)
(۱۳۹۴/۹/۲۶، ۱۴:۱۴:۴۴ عصر)AzNet نوشته است: پنل ادمین » پیکربندی » توقف اسپم انجمن » ایا ثبت نام کنندگان توسط StopForumSpam.com بررسی شوند؟ رو خیر قرار بدید

سلام این کار رو هم انجام دادم متاسفانه درست نشده من فکر میکنم پلاگین نسخه موبایل مشکل داشته باشه
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
نقل‌قول:
سلام این کار رو هم انجام دادم متاسفانه درست نشده من فکر میکنم پلاگین نسخه موبایل مشکل داشته باشه

اگر حدس شما بر روی این پلاگین است آنرا غیر فعال کنید و مشکل را بررسی کنید چنانچه مشکل برطرف شد از قالب های ریسپانسیو استفاده کنید.
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
(۱۳۹۴/۹/۳۰، ۱۰:۵۴:۳۷ صبح)HOssE!N-B نوشته است:
نقل‌قول:

اگر حدس شما بر روی این پلاگین است آنرا غیر فعال کنید و مشکل را بررسی کنید چنانچه مشکل برطرف شد از قالب های ریسپانسیو استفاده کنید.

سلام بله مشکل از همان پلاگین بود 
ممنون میشم این مشکل رو حتما پیگیری فرمایید همچنان پیام انبوه ارسال نمیشه با توجه به اینکه ایمیل ها رو هم تغییر دادم یعنی یه بار با سرور ایمیل خودم و دیگری با جیمیل ولی همچنان  رو 2 درصد گیر میکنه بعد از چند هفته است
http://community.mybbiran.com/thread-18654.html
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان