هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد سایت در کنار انجمن
سلام خدمت اساتید عزیز
یه سوال که در انجمنهای مختلف چندین بار پرسیده شده و در آینده هم دوباره پرسیده بشه ولی هیچ یک از کاربرها راهنمایی واضح و روشنی نشدن
من یه انجمن روی روت دامنه نصب کردم و حالا بعد از یک سال میخوام انجمن رو به پوشه فروم منتقل و روی آدرس اصلی یه سایت ورد پرس نصب کنم
که کاربر با وارد کردن آدرس example.net به سایت و با وارد کردن آدرس example.net/forums به انجمن وارد بشه
تا حدودی مراحل کار رو میدونم،انتقال فایلهای انجمن به پوشه فروم،آپلود و نصب ورد پرس
ولی یکی از سوالهایی که دارم اینه که دیتا بیسی که برای انجمن ساختم کافیه و آدرس همون رو به وردپرس بدم کفایت میکنه یا نه و...
راهنمایی با جزئیات که وقت عزیزی گرفه بشه نمیخوام
ولی ممنون میشم اگر دوستی به صورت کلی مراحل انجام کار رو بگه
.
پاسخ
سلام
به صورت کلی که خودشما اشاره کرده اید، ایجاد ساب دامین، انتقال فایل ها و تنظیم آدرس ها ی کوکی در صورت نیاز، 

نقل‌قول:
ولی یکی از سوالهایی که دارم اینه که دیتا بیسی که برای انجمن ساختم کافیه و آدرس همون رو به وردپرس بدم کفایت میکنه یا نه و...

خیر دیتابیس مای بی بی با وردپرس باید متفاوت باشد! برای سایت یک دیتابیس جدید ایجاد کنید و در آینده میتوانید بخشی از آن را با هم اتصال دهید مانند عضویت کاربران
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان