هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] آموزش جامع نصب قالب (پوسته)
درود

آموزش جامع نصب قالب (پوسته) بر روی انجمن ساز مای بی بی MyBB
این آموزش توسط Pars برای 1.6 تهیه و توسط HOssE!N-B برای 1.8آماده شده است و منبع مطلب مای بی بی ایران می باشد.

برای نصب پوسته به ترتیب زیر عمل کنید.
مرحله ی اول:
1: ابتدا پوسته ی مورد نظر خود را از انجمن مربوطه انتخاب و دانلود نمایید.

1.1: 
پس از دانلود پوسته (قالب) مورد نظر، شما اغلب فایل ها و فولدرهایی را مشاهده میکنید که به صورت ذیل میباشند.

1. shat: حاوی تصاویر نمونه برای پوسته (قالب)
  2. Upload: تصاویر و فایل هایی که باید آپلود شوند
  3. Blue Velvet-theme: فایل XML قالب ( Blue Velvet-theme نام قالب میباشد)
  4. INSTALLATION: دستورالعمل نصب پوسته (قالب)
  5. LICENCE: لایسنس یا مجوز استفاده
نکته: ممکن است تمام پوسته هایی که دانلود میکنید تمام این موارد را نداشته باشند اما قطعاً موارد 2و3 را تمام پوسته ها دارند.

مرحله ی دوم:

2:
به کنترل پنل مدیریت بروید و فایل XML موجود در پوشه دانلود قالب را در محل تعیین شده وارد و مراحل مشخص شده را انجام دهید.

2.1:
پنل مدیریت مای بی بی » قالب‌ها و پوسته‌ها » پوسته‌ها » نصب یک پوسته (همانند تصویر زیر)

2.2:
پس از پشت سر گذاشتن مرحله ی 2.1 شما تصویر زیر را مشاهده میکنید، در این مرحله شما مشخصات پوسته مورد نظر خود را وارد و در انتهای صفحه بر روی گزینه ی ذخیره‌ی مشخصات پوسته کلیک میکنید. (همانند تصویر زیر)

مرحله ی سوم:

3: حالا باید پوشه عکس ها و... قالب را آپلود کنید.
برای اینکار ابتدا پوشه عکس های مربوط به قالب را زیپ کنید و سپس در محل تعیین شده در عکس زیر آپلود کنید و بعد از آپلود آن را از حالت زیپ خارج کنید.
توجه: عکس های اکثر قالب ها در پوشه images آپلود می شود اما در بعضی موارد این طور نیست پس از دستور نصب قالب که معمولا در پوشه دانلود قرار دارد پیروی کنید.

[تصویر:  1259256323.jpg]

نکته: ممکن است برخی قالب ها به همراه تصاویر فایل های دیگری مانند Jscripts یا ... داشته باشند که شما باید طبق همین فرآیند آپلود تصاویر آن فایل ها را هم در جای مربوطه آپلود کنید.

مرحله ی چهارم:

4: به مسیر زیر بروید و پوسته را برای نمایش انتخاب کنید.

4.1: پنل مدیریت مای بی بی » قالب‌ها و پوسته‌ها » پوسته‌ها » (همانند تصویر زیر)

4.2: در این قسمت شما باید گزینه های قرار دادن به عنوان پوسته‌ی پیش‌فرض و مجبور کردن کاربران به استفاده را بزنید.

نکته:در این قسمت میتوانید از پوسته ی خود خروجی هم تهیه کنید.

موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۴، ۰۹:۱۳:۳۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۷/۱۵، ۱۳:۵۸:۴۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۷/۱۵، ۱۵:۱۱:۰۲ عصر) ، MISTER (۱۳۹۴/۷/۱۵، ۱۸:۴۶:۰۳ عصر) ، nasdo (۱۳۹۴/۱۰/۳۰، ۰۱:۱۰:۵۱ صبح) ، mehdiace (۱۳۹۵/۲/۱۳، ۱۱:۳۰:۴۲ صبح) ، picolo666 (۱۴۰۲/۱۰/۳، ۱۱:۴۷:۴۹ صبح)
دلیلش چیه
  • MyBB نتوانست پوسته‌ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.
  • دلیلش چیه ایا کامل قالبمم نصب نشده
پاسخ
(۱۳۹۴/۸/۱۰، ۱۸:۵۹:۱۵ عصر)arash111 نوشته است: دلیلش چیه
  • MyBB نتوانست پوسته‌ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.
  • دلیلش چیه ایا کامل قالبمم نصب نشده

کدام قالب را نصب کرده اید؟ لینک؟ 
احتمالا فایل xml شما مشکل دارد!
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
نسخه
myy انجمن چه طور میتونم برادر ادرسش رو درست کنم من قالب فارسی کامل رو از سایت شما دریافت کردم میفخاهم نصب کنم اما ارور میده
پاسخ
(۱۳۹۴/۸/۱۰، ۲۰:۳۱:۱۶ عصر)arash111 نوشته است: نسخه
myy انجمن چه طور میتونم برادر ادرسش رو درست کنم من قالب پارسی کامل رو از سایت شما دریافت کردم میفخاهم نصب کنم اما ارور میده

دوست گرامی کمی دقت کنید! 
عرض شد لینک قالبی که نصب کرده اید را قرار دهید بررسی کنیم! 
قبل از ایجاد موضوع و ارسال پاسخ طبق قوانین باید در انجمن مشکل خود را جستجو کنید بارها این مشکلات مطرح و پاسخ داده شد! 
همچنین از ارسال پیاپی پاسخ هم خودداری فرمایید در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد !
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطpicolo666 (۱۴۰۲/۱۰/۳، ۱۱:۴۹:۳۲ صبح)
http://mybbiran.com/download/MyBB%201.8....nguage.zip      اینم لینک چشم  اخه بنده مبتدی هستم کمک خاستم
پاسخ
دوست عزیز، چرا به مطلبی که نوشته میشه اصلاً توجهی نمیکنید! 

بنده عرض کردم لینک قالبی که نصب میکنید و با آن مشکل دارید را بگذارید! نه بسته ی کامل انجمن ساز را ! 

همچنین لینک انجمن را هم در پروفایل و امضا قرار دهید!
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطpicolo666 (۱۴۰۲/۱۰/۳، ۱۱:۴۹:۲۵ صبح)
سلام

قالب من نصب شده ولی بعضی از عکس های قالب رو نشون نمیده !

http://uupload.ir/files/dcy1_axa.png
پاسخ
(۱۳۹۵/۷/۱۲، ۱۴:۰۰:۵۴ عصر)amina4947 نوشته است: سلام

قالب من نصب شده ولی بعضی از عکس های قالب رو نشون نمیده !

http://uupload.ir/files/dcy1_axa.png

دلیلش استفاده از پوسته طراحی شده برای ورژن 1.6 است.

پیشنهاد میشه از یه پوسته 1.8 استفاده کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطamina4947 (۱۳۹۵/۷/۱۳، ۱۰:۵۹:۴۷ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۵/۷/۱۴، ۰۱:۱۶:۲۵ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۵/۷/۱۶، ۱۳:۵۱:۳۱ عصر) ، picolo666 (۱۴۰۲/۱۰/۳، ۱۱:۴۹:۱۸ صبح)
بحث های خوبی بود ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان