هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(دوستان خواهش می کنم جواب بدین.مبتدیم) پلاگین های مای بی بی 1.8
با سلام و تشکر از سایت شما
واقعیتش بنده تقریبا مبتدی هستم و دیروز برای اولین بار مای بی بی رو برای سایتم نصب کردم.
علتش این بود که در سایت شما نوشته شده بود که پلاگین ها و پوسته به صورت رایگان وجود دارد و امکانات رایگان است.
دیروز یک سری پلاگین مثل عضویت سریع از خود مای بی بی و پلاگین اطلاعیه مدیر از سایت شما دانلود کردم.
اولین پلاگین که عضویت سریع بود، وقتی در هاست به طور کاملا صحیح نصب کردم در قسمت پلاگین دیگه هیچی نمایش داده نمیشد به جز چند خط.(مجبور شدم حذف کنم از مسیر های نصب شده)
پلاگین اطلاعیه های مدیر هم که از سایت شما دانلود کردم وقتی نصبش کردم، قسمت پلاگین نوشته شد که این پلاگین با ورژن مای بی بی شما سازگار نیست.(تعجب کردم اخه من اخرین ورژن فارسی ساز رو از سایتتون د انلود کردم)
قسمت پلاگین های 1.8 از انجمن شما اومدم دیدم خیلی پلاگین زیادی وجود نداره .مثل پلاگین عضویت سریع که تنها یک جا دیدم و اونم لینکش خراب بود.
از شما درخواست دارم در صورت امکان بگید این پلاگین ها، جای خاصیه که من ندیدم؟
آخه اگه واقعا پلاگین های فارسی و متنوع رایگان وجود نداشته باشه یا پیدا کردنش سخت باشه، من حاضر بودم برم برای خرید انجمن وی بی هزینه کنم ولی چیز خوب گیرم بیاد.
(باور کنید من قصد توهین ندارم، کلی گفتم چون هنوز مبتدیم و همین که این انجمن ساز رو رایگان قرار دادید کلی ارزش داره.)
ممنون میشم به سوالاتم جواب بدین.(انشا ا... انجمن مای بی بی رو در سایتم گسترش میدم.)
انجمن
پاسخ
سلام
منم هم نصب کردم این کوکی پدره منو در اورده
الان کلا در فایل nic 
پوشه ستنک نیست 
چه طور کوکی را درست کنیم دایم از مدیریت میندازه بیرون
کاربر معمولی هم یوزر و پسورد وقتی می زن منتطر ورود مینویسه وقتی ورود می کنی بازم نوشته ورود ثبت نام
این چشه ده روز رو موخه
پاسخ
(۱۳۹۴/۷/۱۰، ۱۲:۰۹:۴۱ عصر)rama نوشته است: سلام
الان کلا در فایل nic 
پوشه ستنک نیست 
کاربر معمولی هم یوزر و پسورد وقتی می زن منتطر ورود مینویسه وقتی ورود می کنی بازم نوشته ورود ثبت نام
این چشه ده روز رو موخه

سلام سوال شما هم مهمه و ممکنه برای بنده هم پیش بیاد ولی اجازه بدید دوستان سوال من رو اول جواب بدن و اگه خواستید در یک تاپیک جداگانه مطرح کنید.
پاسخ
نقل‌قول: با سلام و تشکر از سایت شما

واقعیتش بنده تقریبا مبتدی هستم و دیروز برای اولین بار مای بی بی رو برای سایتم نصب کردم.
درود
به جامعه ی مای بی بی خوش آمدید

نقل‌قول: علتش این بود که در سایت شما نوشته شده بود که پلاگین ها و پوسته به صورت رایگان وجود دارد و امکانات رایگان است.

بله رایگان میباشد.

دیروز یک سری پلاگین مثل عضویت سریع از خود مای بی بی و پلاگین اطلاعیه مدیر از سایت شما دانلود کردم.

نقل‌قول: اولین پلاگین که عضویت سریع بود، وقتی در هاست به طور کاملا صحیح نصب کردم در قسمت پلاگین دیگه هیچی نمایش داده نمیشد به جز چند خط.(مجبور شدم حذف کنم از مسیر های نصب شده)

اگر پاگین با نسخه ی انجمن شما سازگار باشد و شما تمام فایل های پلاگین را در جای خود آپلود کرده باشید نباید چنین مشکلی پیش بیاد

نقل‌قول: پلاگین اطلاعیه های مدیر هم که از سایت شما دانلود کردم وقتی نصبش کردم، قسمت پلاگین نوشته شد که این پلاگین با ورژن مای بی بی شما سازگار نیست.(تعجب کردم اخه من اخرین ورژن پارسی ساز رو از سایتتون د انلود کردم)

درسته شما بسته ی انجمن ساز را از اینجا دانلود کرده اید اما شما نسخه ی 1.8 (نسخه ی به روز و ... ) را دانلود و نصب کرده اید اما پلاگینی که انتخاب و نصب کرده اید برای نسخه های قبل انجمن ساز مای بی بی 1.6 طراحی شده است و شما سعی بر نصب آن بر روی 1.8 را دارید که با این خطا مواجه شدید میتوانید فایل به روز شده ی پلاگین را دانلود و بر روی 1.8 نصب کنید

نقل‌قول: قسمت پلاگین های 1.8 از انجمن شما اومدم دیدم خیلی پلاگین زیادی وجود نداره .مثل پلاگین عضویت سریع که تنها یک جا دیدم و اونم لینکش خراب بود.
از شما درخواست دارم در صورت امکان بگید این پلاگین ها، جای خاصیه که من ندیدم؟
آخه اگه واقعا پلاگین های پارسی و متنوع رایگان وجود نداشته باشه یا پیدا کردنش سخت باشه، من حاضر بودم برم برای خرید انجمن وی بی هزینه کنم ولی چیز خوب گیرم بیاد.

تمام پلاگین هایی که در حال حاضر پارسی شده اند را در لینک زیر میتوانید دانلود کنید
http://community.mybbiran.com/forum-159.html
مدیران و دیگر دوستان در حال حاضر وقت کمتری برای پارسی سازی و ... دارند اگر چه نیاز به پلاگین بیشتری دارید میتوانید آنرا از سایت اصلی مای بی بی دانلود کنید.

http://community.mybb.com/mods.php

موفق باشید

نقل‌قول: rama 
سلام
الان کلا در فایل nic 
پوشه ستنک نیست 
این چشه ده روز رو موخه

دوست عزیز قوانین را رعایت کنید ! 

برای سوال خود تایپیک جداگانه ای ایجاد کنید

// پاسخ شما در تایپیک مشکل کوکی ها داده شد! //
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۷/۱۰، ۱۵:۲۱:۰۳ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۴/۷/۱۲، ۰۱:۲۸:۳۱ صبح) ، abalfazl (۱۳۹۴/۱۰/۲۷، ۱۸:۰۶:۵۲ عصر)
من فکر میکنم تقریبا پلاگین های نسخه 1.8 کامل شده و یا اگه چندتا پلاگین هم مونده باشه میشه اونها رو با نسخه 1.8 سازگار کرد. مثلا خودم یه پلاگین رو که مال نسخه 1.4 بود رو سازگار کردم الان هم رو نسخه 1.8 نصبه و به راحتی کار میکنه
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۸:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۷:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان