هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه انتقاد کوچیک از دوستان
با سلام به دوستان عزیز

انتقاد کوچیکی داشتم به اینکه تقریبا از 2 ماه پیش مطالب جدید انجمن مای بی بی ایران تقریبا خیلی هاشون شامل سوالاتیه که قبلا به اونها پاسخ داده شده

این در 2 حالت پیش میاد :
اولی اینکه تعداد کاربران مای بی بی ایران به قدری زیاد شده که کنترل اونها از دست مدیران محترم خارج شده که این جای خوشحالی داره و باعث افتخار ما

دومین حالت اینه که من میبینم با وجود اینکه کاربران جدید سوالات تکراری می پرسن متاسفانه مدیران در جواب آدرس یک تاپیک پاسخ داده شده را درج می کنند و هیچ گونه تذکری مبنی بر اینکه قبل از زدن تاپیک جستجو کنند وجود ندارد

از مدیران و آنهایی که برای مای بی بی ایران زحمت می کشند در خواست دارم از ادامه اینچنین روندی جلوگیری کنند تا مای بی بی ایران در روزهای اوج خود نظم خود را حفظ کند

با تشکر
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۰:۲۰:۳۰ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۰:۳۳:۳۰ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۰:۳۴:۲۳ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۳:۳۱:۳۳ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۱:۲۳:۴۵ صبح) ، kavian (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۵:۰۷:۳۶ عصر)
درود
اره من هم موافقم خیلی بی نظم شده من که خودم بیتعارف بگم حالم بد میشه برم انجمن سوالات امشب اونایی که تکراریه و به این صورت جواب داده شده رو اگه علی اجازه بده پاکش کنم!
در ضمن من به شخصه میگم اگه چنین سوالاتی پیش اومد من خودم لینکشو با پیام خصوصی به کاربر ایمیل میکنم و تاپیکشو حذف میکنم.
علی اقا منتظر تایید شما هستم!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطsahiyan (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۱:۱۳:۰۹ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۱:۳۳:۲۳ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۳:۳۱:۳۶ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۱:۲۷:۵۵ صبح) ، kavian (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۵:۰۷:۴۷ عصر)
خوب این که ما مقصر نیستیم, وقتی کاربری میاد و بدون خوندن قوانین و بدون انجام دادن جستجو سوال میپرسه این میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطsahiyan (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۱:۱۳:۱۳ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۱:۳۳:۲۵ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۳:۳۱:۳۸ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۳:۴۸:۳۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۱:۲۷:۵۸ صبح)
درود ؛
بنده هم با اين قضيه برخورد کردم . توي بعضي فروم هاي خاص اينطور کاربران فوراٌ بن ميشن و تاپيک بلافاصله منتقل ميشه . من فکر کنم ايراد از شيوه مديريت نيست ؛ ايراد از تعدادکم مديران هست . اغلب پاسخ ها رو عليرضا يا زئوس يا کوين ميدن و چند نفر ديگه از مديران . فکر کنم توزيع کار بين مديران انجام بشه حيطه هاي کاري مشخص تر و پست هاي بيهوده کمنر خواهند شد .
پ.ن
اينا رو گفتم چون شيوه مديريتي جاهايي مثل Pc7 در اينطور موارد خاص و بي نظيره و مي تونه الگويي باشه براي ساير فروم ها .

Real Legends Never Die
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۱:۳۳:۲۷ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۳:۳۱:۴۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۱:۲۸:۰۱ صبح)
من بعد از این من خودم شخصن اخطار و سریعا تایپکهای بیحوده را حذف میکنم
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۳:۴۷:۵۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۱:۲۸:۰۷ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۹:۴۷:۳۲ صبح) ، sahiyan (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۰:۲۷:۲۴ صبح)
درود بر دوستان!
ببینید اکثر کاربرایی که سوال تکراری می پرسند اولین یا دومین ارسالشون در انجمن هست و 1 یا 2 روز از ثبتنامشون گذشته ، میتونید چک کنید! و اگر ما در اولین برخورد ، برخورد بدی با آنان داشته باشیم از MyBB و MyBBIran زده میشوند!
درسته که باید قبل از تاپیک جستجو کنند اما هنگامی که اولین پستشونو دادند ما پاسخ دادیم و گفتیم از این به بعد جستجو کنید و بعد از اون دوباره تاپیک تکراری زدند و جستجو نکردند شایسته ی دریافت اخطار هستندWink
(بهتره خودمونو جای اونا هم بزاریم)Cool
پاسخ
 سپاس شده توسطDict@tor (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۱:۴۹:۳۲ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۲:۰۷:۳۵ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۹:۴۷:۳۴ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۱:۲۲:۴۵ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۲:۲۶:۲۶ عصر) ، RealDream (۱۳۸۹/۲/۳، ۱۱:۱۹:۰۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۱۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان