هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل پلاگین تشکر(جدی)
درود
من پلاگین تشکر رو نصب کردم ارور میده این ارور

Erorre an ....

ک با زدن تایید باز ارور type nul میده ک بازم تایید رو بزنی از بین میره و صفحه رو رفرش کنی میبینی سپاس داده شده و برای حذف سپاس هم چنین مشکلی وجود داره

من از مای بی بی 1.6.5 استفاده میکنم..و حتی پلاگین سپاس سازگار با نسخه 1.6.5 رو نصب کردم بازم چنین مشکلی رو دارم..

حتی جداول دیتابیس هم بهینه کردم از پنل کل

خیلی سرچ کردم جوابی پیدا نکردم
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
23 ساعت شد -_-
نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
پاسخ
درود،
لطفا ارور را کامل بنویسید.
پاسخ
آدرس فایل- 1: http://starbax.zgig.ir/up/1439645471.jpg

آدرس فایل- 2: http://starbax.zgig.ir/up/1439642573.jpg
پاسخ
آدرس مورد نظر مشکل دارد!

Service Temporarily Unavailable
The server closed the connection without sending any data.
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems.
Due to heavy load on the server, connections may be temporarily blocked from locations that fetch an unusually high number of pages.
We apologize for the inconvenience.

پاسخ
(۱۳۹۴/۵/۲۵، ۱۲:۲۷:۲۱ عصر)Amin Yaghubi نوشته است: آدرس مورد نظر مشکل دارد!

Service Temporarily Unavailable
The server closed the connection without sending any data.
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems.
Due to heavy load on the server, connections may be temporarily blocked from locations that fetch an unusually high number of pages.
We apologize for the inconvenience.

بله فعلا برای سرور مشکلی پیش آمده Confused
پاسخ
درود

میشه دوباره چک کنید ادرس جدید گزاشتم
پاسخ
مشکل از فایل جاوا و یا از ID تگ html هست.

طبق آموزش نصب پلاگین پیش برید

ضمنا قالب شما مشکل داره چون حتی استایل هم لود نمیشه. ابتدا مشکل قالب رو حل کنید بعد برید سراغ پلاگین تشکر. اگر هم داشتن سایت بدون مشکل واقعا براتون مهمه سریعا یک هاست و دامنه خریداری کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۴/۵/۲۷، ۱۵:۲۵:۵۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۶/۱، ۱۳:۴۰:۱۶ عصر)
(۱۳۹۴/۵/۲۷، ۱۵:۰۷:۳۲ عصر)R. Najafi نوشته است: مشکل از فایل جاوا و یا از ID تگ html هست.

طبق آموزش نصب پلاگین پیش برید
الان چطوری باید مشکلش رو حل کنم
پاسخ
آپپپپپپپپ
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان