هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رویکرد ما
به نام خدای حق و عدالت
درود خدمت تمامی دوستان
خواستم بگم خدای ما در این جا خدای تماما نیک است که فقط کار خوب را می پسندد
خدای ما به ما بی عدالتی و حق کشی و اختلاف افکنی و دروغ را برای پاداش دادن به ما نه به ما یاد داده و نه وظیفه ما قرار داده است!!
خدای ما عدالت است خدای ما حق است خدای ما خوبی است خدای ما محبت است

موفقیت ما در همین است.

ما بزرگ نیستیم ادعا نداریم مغرور نیستیم، رقابت هم بی معنا هست، ما از استاد چیزی یاد گرفتیم و به تازه وارد یاد می دهیم اینجا و دیگر سایت ها هم سودی برای کسی نداره اما دست هم نوعی راحت تر به نیازش میرسه.
نیت خیر ما و قدردانی شما باشد که به سرانجامی نیکو برسیم.

هرکس به من و دوستان من چیزی آموخت و کمکی کرد و قدم خیری برداشت دستش را میبوسم و سپاس فراوان خودم را نثارش می کنم.

هر کس که ما چیزی بهش بدهکاریم و حقی است که احقاق نشده اینجا عضو بشه و یا پیام خصوصی یا به صورت تاپیک به ما بگه باور کنید خیلی خوشحال میشیم.
دوست ندارم کسی از من یا ما رنجوز باشه.

من خاک پای تمام ایران و ایرانیان هستم و امیدوارم خدای عدالت خواه پشتیبان همه حق خواهان باشد.
دوستدار ایران زمین Pars

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطorbitnic (۱۳۸۸/۶/۱۱، ۲۳:۵۸:۳۳ عصر) ، Tee7 (۱۳۸۸/۶/۱۲، ۰۰:۰۱:۰۶ صبح) ، ojooobe (۱۳۸۸/۶/۱۲، ۰۰:۲۲:۲۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۶/۱۲، ۱۳:۲۷:۳۱ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۸/۶/۱۲، ۱۳:۴۳:۲۸ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۶/۱۲، ۱۴:۱۱:۴۷ عصر) ، Reza (۱۳۸۸/۶/۱۲، ۲۲:۰۲:۳۶ عصر) ، kavian (۱۳۸۸/۶/۱۳، ۱۰:۲۷:۳۴ صبح) ، XAXI (۱۳۸۸/۶/۱۳، ۱۴:۴۲:۱۳ عصر) ، VBIran.Ir (۱۳۸۸/۶/۱۳، ۱۵:۰۸:۳۷ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۶، ۰۴:۵۷:۲۸ صبح) ، علی جون (۱۳۸۸/۹/۱۵، ۲۳:۰۷:۵۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۲۶، ۰۲:۳۲:۲۴ صبح) ، Mahdi_Rashed (۱۳۸۸/۱۰/۵، ۱۷:۱۶:۳۰ عصر) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۱۵، ۲۲:۴۱:۳۹ عصر) ، ZUNKED (۱۳۸۸/۱۲/۲۵، ۰۰:۴۶:۲۵ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۱/۱۲، ۱۷:۰۱:۳۱ عصر) ، babani (۱۳۸۹/۲/۲۷، ۲۲:۳۹:۲۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۸:۰۲:۲۱ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۷/۱۴، ۰۱:۱۹:۲۲ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۸/۲۹، ۰۵:۳۲:۲۱ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۹/۱۳، ۰۵:۲۷:۴۵ صبح) ، makvandi (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۰۷:۵۸:۲۰ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۱۲/۲۰، ۲۰:۵۱:۲۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۶، ۱۲:۳۵:۰۹ عصر) ، adnan (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۰۵:۰۴:۳۴ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۲:۳۹:۱۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۲۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۳۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان