هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دسترسی به فایل های پوسته از هاست
سلام

سوال واضحه . از هاست چگونه به فايل هاي پوسته از جمله global.css از طريق هاست دسترسي پيدا كنم ؟
تشكر ....  Big Grin

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
درود
پنل هاست >> وارد پوشه cache شوید سپس themes و قالب مورد نظر رو انتخاب و فایل ها را مشاهده یا ویرایش کنید 

مسیر برای لوکال هاست به شرح زیر است ...
C:\wamp\www\cache\themes\theme1\global.css
موفق باشید 
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطDeshneh (۱۳۹۴/۳/۲۳، ۰۹:۴۰:۰۶ صبح) ، ANTROMEDA (۱۳۹۴/۳/۲۳، ۱۱:۴۱:۱۰ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۴، ۲۲:۴۳:۰۶ عصر)
(۱۳۹۴/۳/۲۳، ۰۹:۳۴:۱۰ صبح)HOssE!N-B نوشته است: درود
پنل هاست >> وارد پوشه cache شوید سپس themes و قالب مورد نظر رو انتخاب و فایل ها را مشاهده یا ویرایش کنید 

مسیر برای لوکال هاست به شرح زیر است ...

C:\wamp\www\cache\themes\theme1\global.css
موفق باشید 

ممنون فقط یه چیزی مثلا من بخوام گلوبال پوستهی مثلا Awsome رو ویرایش کم باید تو کدوم تم برم . ده تا تم از یک تا ده هست اونجا ....

+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
قالبهای mybb داخل دیتابیس ذخیره میشن
فقط فایلهای css جهت بارگذاری سریعتر در پوشه cache ذخیره میشن. فرضا اگه شما پوسته های cache رو ویرایش کنید بعد یک مدت از بین خواهد رفت. چون در بازه های زمانی خاصی این css ها از دیتابیس دریافت میشه و در پوشه cache ذخیره میشه و فایلهای قبلی پاک میشه
اما فایلهای html فقط در دیتابیس هستن که بهترین راه ویرایش از طریق کنترل پنل مدیریت هست. اگر هم کار با phpmyadmin رو بلدید جدول mybb_templates رو ویرایش کنید
برای پوسته ها هم جدول mybb_themestylesheets
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۳، ۱۲:۳۲:۲۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۳/۲۴، ۱۶:۰۱:۲۹ عصر)
(۱۳۹۴/۳/۲۳، ۱۲:۱۷:۱۷ عصر)R. Najafi نوشته است: قالبهای mybb داخل دیتابیس ذخیره میشن
فقط فایلهای css جهت بارگذاری سریعتر در پوشه cache ذخیره میشن. فرضا اگه شما پوسته های cache رو ویرایش کنید بعد یک مدت از بین خواهد رفت. چون در بازه های زمانی خاصی این css ها از دیتابیس دریافت میشه و در پوشه cache ذخیره میشه و فایلهای قبلی پاک میشه
اما فایلهای html فقط در دیتابیس هستن که بهترین راه ویرایش از طریق کنترل پنل مدیریت هست. اگر هم کار با phpmyadmin رو بلدید جدول mybb_templates رو ویرایش کنید
برای پوسته ها هم جدول mybb_themestylesheets

آقا ما هیچی حالیمون نیست الان من وقتی یرم تو بخش قالب ها و پوسته ها سپس قالب مورد نظرم بعد این شکلیه :
[تصویر:  faab_untitled.png]

حالاه بخوام دقیقا به global.css همین پوسته دسترسی پیدا کنم . به غیر از انجمن ، از کدوم قسمت استفاده کنم ؟ Huh

+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
کپی رایت دوست عزیز!
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
کپی رایت رو اضافه کردم با اینکه از اول در فوتر پوسته  حذف شده بود ! 
حالا بگین چیکار کنم ؟

+ بخش نویسندگی !

Cool
پاسخ
کپی رایت ها رو طوری وارد کنید که هم زیبایی انجمنتون رو بهم نزنن هم قابل درک و مفهوم باشن.

قالب ها و پوسته ها > پوسته مورد نظر > ویرایش قالب بندی مورد نظر شما که همون global.css هست که میخواید. گزینه هاش رو میزنید ویرایش میزنید و در تب دوم یعنی حالت پیشرفتش شروع به ویرایش میکنید.

بهترین حالت دسترسی همینه

برای دسترسی تغییر از فایل باید آی دی پوسته رو بدونید. آی دی قالب نصب شده شما 8 هست.باید برید توی پوشه theme8
برای پیدا کردنش از قسمت پنل مدیریت > قالب ها و پوسته ها > پوسته مورد نظر رو که باز کنید. مثلا با آدرس زیر روبرو میشید:
کد:
admin/index.php?module=style-themes&action=edit&tid=8

در انتهای آدرس عدد روبروی tid موجود نشان دهنده آی دی پوسته هست. tid=8 آی دی هشت.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطANTROMEDA (۱۳۹۴/۳/۲۳، ۱۲:۵۲:۱۶ عصر) ، sco1385 (۱۳۹۴/۳/۲۳، ۱۳:۲۸:۰۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۲۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان