هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صفحه اصلی انجمنم نمیاد... [حل شد]
سلام
آقا من بعد از آپلود وصله استایل نام کاربری1.6 روی 1.8 وبعد از اکسترکت موقع باز کردن صفحه اصلی انجمن این 2تا ارورو میده..
Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/parsianpatogh/public_html/forum/inc/functions_forumlist.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in
 /home/parsianpatogh/public_html/forum/index.php on line 19

فایل functions_forumlist.php  رو از پوشه inc حذف کردم اونطوری شد..

افراد انلاینو میزنم نشون میده ولی صفحه اصلیو نه..
مشکل از چیه؟؟ Sad
تورو خدا کمکم کنید..
فایل index.php رو از بسته ی مای بی بی دانلود و مجدداً آپلود کنید و همچنین وصله استایل نام کاربری رو هم غیر فعال کنید و مشکل رو بررسی کنید 
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۱۵، ۱۴:۲۹:۲۴ عصر)
مشکل حل نشد..بازم همون اروراس. Undecided
درود
این فایلو*functions_forumlist.php* از بسته مای بی بی,درمسیر public_html/forum/inc اپ کن:
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۱۵، ۱۴:۲۹:۱۹ عصر)
درود دقیقا کدوم پلاگین؟ لینک بدید »»»»»» پلاگین های 1.6 رو روی 1.8 نصب نکنید ««««««
نقل‌قول: آقا من بعد از آپلود وصله استایل نام کاربری1.6 روی 1.8 وبعد از اکسترکت موقع باز کردن صفحه اصلی انجمن این 2تا ارورو میده..
Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/parsianpatogh/public_html/forum/inc/functions_forumlist.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in
 /home/parsianpatogh/public_html/forum/index.php on line 19 
کار اشتباهتون این بوده:
نقل‌قول: فایل functions_forumlist.php  رو از پوشه inc حذف کردم اونطوری شد..

فکر نکنم برای نصب پلاگین نیاز به حذف فایلی باشه
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطSADEGH0098 (۱۳۹۴/۳/۱۵، ۱۱:۴۸:۲۹ صبح)
من اول این وصله رو آپ کردم و توی inc اکسترکت کردم..اینم لینکش:
http://community.mybbiran.com/thread-369...l#pid22918

بعد اکسترکت اومدم صفحه اصلی انجمنو باز کنم دیدم این ارور رو میده:
Fatal error: Call to undefined method pluginSystem::run_hooks_by_ref() in /home/parsianpatogh/public_html/forum/inc/functions_forumlist.php on line 51

بعدش اومدم فایل functions_forumlist.php رو از پوشه inc حذف کردم.و دوباره صفحه اصلی انجمنو باز کردم دیدم بله دوتا ارور داده:
home/parsianpatogh/public_html/forum/index.php on line 19
.
.
.
افراد آنلاینو و پروفایل کارابرارو نشون میده هاااا حتی پستارو هم آدرسشو میزنی نشون میده..فقط صفحه اصلی و انجمنارو باز نمیکنه و اون دوتا ارور بالایی که گفتمو میده..
شما باید از پلاگین های مخصوص 1.8 استفاده کنید اگر از نسخه 1.8 استفاده میکنید.

درضمن پوسته نصب شده ناسازگار با 1.8 هست.

حالت پچینگ برای افزودن امکانات به مای بی بی، وردپرس و امثالهم منسوخ داره میشه، این سیستم قابلیت نصب پلاگین داره«که امن تر و راحت تره و از آسیب زدن به کدهای دیگه جلوگیری میکنه و به راحتی هم قابلیت ازبین بردن داره» و تا حد امکان باید از پچ خودداری کرد. (پچ کردن بیشتر برای اصلاح کدها و رفع باگ باید انجام بشه نه افزودن امکانات)

فایل functions_forumlist.php رو که توی پوشه inc قرار داره اول حذف کنید و بعد همین فایل رو از بسته نصبی مورد استفادتون پیدا کنید و آپلود کنید. اینطور مشکلتون حل میشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطSADEGH0098 (۱۳۹۴/۳/۱۵، ۱۱:۴۷:۳۵ صبح)
مرسی داداش دمت گرممممممممممممم
مشکلم حل شد..
داداش یدونه ای Shy
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان