هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ویژه] نصب و ارتقا مای بی بی رایگان - دوره شماره سه
با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان

ما طبق خبر پایان پشتیبانی سایت مرجع اصلی مای بی بی مبنی براینکه نسخه 1.6 دیگه تو سایتشون از 1 سپتامبر پشتیبانی نمیشه، طبق نهضت قبلیمون این دوره های نصب و بروزرسانی رایگان برای کاربران خوب مای بی بی ایران رو ادامه میدیم و همچنان برگزار میکنیم و اگر توانی داشته باشیم در دوره های بعد هم حتما همراهتون خواهیم بود...جهت ادامه این مسیر یه صلواتی بفرستید...
Heart

حالا امروز مورخ 31 اردیبهشت 94 تا 4 تیر 94 برای ثبت درخواست تمدید شد.
شرایط هم به شکل زیره:

1 دامین انجمن مجاز و باز باشه.
2 هاست آماده و کامل و سالم باشه.چون ما نمیتونیم برای شما هاست رو درست کنیم تا بتونیم کار رو انجام بدیم
3 هاست محدودیتی از نظر نصب اسکریپت مای بی بی و... نداشته باشه.
4 نسخه نصبی برای افراد 1.8.4 هست.(تست شده و کاملا سالمه)
5 توی این دوره آپگرید (به روز رسانی نسخه) رو خواهیم داشت.بروزرسانی از نسخه 1.6.9 به بالا به 1.8.4 خواهد بود.
5-1 اگر بخواید ورژن های پایین تر رو ارتقا بدید، ما با دریافت مابه التفاوت بروزرسانی از سایر نسخه ها را دریافت میکنیم و بروزرسانی رو انجام میدیم.
6 وظیفه نصب، بروزرسانی و تنظیم پلاگین و پوسته و همینطور تنظیمات انجمن به عهده خود شماست و فقط ما نصب یا بروزرسانی اسکریپت رو انجام میدیم.
7 کار های امنیتی هم به عهده خود شماست.ما فقط نسخه رو نصب میکنیم و سالم تحویل شما میدیم.
8 درقبال هاست های رایگان مسئولیت خاصی نداریم و اگر مشکلی نداشته باشه نصب میکنیم
9 بازه زمانی نصب و بروزرسانی با توجه به شرایطم هستش که حداقل یک روزه و حداکثر 4روزه.

نحوه ارائه درخواست:

1 اعلام درخواست نصب و ارتقا در این تاپیک
2  ارسال اطلاعات رو به رو از طریق پیغام خصوصی: یوزر ، پسورد، ایمیل ادمین که شما هستید ؛ اسم، یوزر، پسورد دیتابیس مورد نظر برای انجمن(اگر ندارید بنویسید به انتخاب خودتون) (برای ارتقا هم تمامی این مسائل رو ارسال کنید و یک فول بکاپ از انجمنتون نزد خودتون حتما داشته باشید)
3 محل و آدرس قرار گیری انجمن رو هم توی پیغام خصوصی ذکر کنید.
مثلا mybbiran.com باشه یا mybbiran.com/forum یا forum.mybbiran.com
یا هر چیز دیگه.
3 حداقل زمانی که از درخواست توی دوره های قبلی باید میگذشت 1 سال بود اما ما این رو به 6 ماه کاهش میدیم

حداکثر تعداد افراد شرکتت کننده توی این دوره فعلا 15 نفر هست.
اگر در توان بود تعداد و زمان ثبت درخواست بیشتر میشه.

از مدیران و پاسخگو ها افرادی هم که علاقه دارند و میتونن این کارو انجام بدن با من از طریق پیغام خصوصی هماهنگ کنن.

اگر نظر خاصی درمورد این دوره نصب و ارتقا رایگان مای بی بی دارید میتونید با پ خ یا توی همین تاپیک اعلام کنید.سپاس گذارم

موفق باشید Heart Heart Heart
التماس دعا
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۴/۲/۳۱، ۱۲:۵۵:۰۰ عصر) ، McC.KiNG (۱۳۹۴/۲/۳۱، ۱۳:۴۸:۴۶ عصر) ، NickelBack (۱۳۹۴/۲/۳۱، ۱۴:۳۷:۱۵ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۴/۳/۴، ۰۱:۱۵:۲۲ صبح) ، کویر (۱۳۹۴/۳/۱۴، ۲۰:۴۵:۰۴ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۴/۳/۳۱، ۱۱:۰۰:۲۱ صبح) ، anvaryy (۱۳۹۴/۹/۲۶، ۱۹:۴۲:۰۹ عصر)
بالا باش
 سپاس شده توسطکویر (۱۳۹۴/۳/۱۴، ۲۰:۴۵:۱۲ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۴/۳/۳۱، ۱۱:۰۰:۲۷ صبح)
داداش چند تا چیز دیگه رو پشتیبانی بدین مثل پلاگینا و اینا که کارمون راه بیفته  Undecided
Heart Heart

بزرگترین انجمن شرلوک هولمز ، پوآرو و کارآگاهان دیگر !
+ بخش نویسندگی !

Cool
 سپاس شده توسطکویر (۱۳۹۴/۳/۱۴، ۲۰:۴۸:۵۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۳/۱۶، ۱۱:۰۰:۳۱ صبح)
(۱۳۹۴/۳/۳، ۲۰:۱۴:۴۳ عصر)ANTROMEDA نوشته است: داداش چند تا چیز دیگه رو پشتیبانی بدین مثل پلاگینا و اینا که کارمون راه بیفته  Undecided
Heart Heart

متاسفانه این کار رو تیم من منع کرده و خودمم هم موافقم، چون با توجه به دوره هایی که داخلش هستیم نصب پلاگین نیازمند چندین موارده که یکیش تسته، یکیش سازگاری و... دومین دلیل منع تیم هم اینه که برای افرادی که پیشتر کار غیررایگان انجام دادیم و اونا رو رایگان انجام بدیم قطعا نارضایتی دربر داره
دلیل سومی که خودم بهش اضافه میکنم اینه که نصب مای بی بی خیلی مهم تر از نصب پلاگین و پوستشه، چون تنظیمش خیلی لازم و حیاتیه، و پلاگین ها و سایر رو به عهده فرد میذاریم تا به عنوان مدیر سایت کمی با واقعیت مای بی بی آشنا باشه نه اینکه یک عضو ساده انجمنش بخاطر بلد نبودن چنین موارد کوچکی یا کم بلد بودن مدیر، اون رو به تمسخر بگیره.

تکمیلی موضوع: امروز چهارم خرداد هست، تنها سه روز دیگه فرصت مونده، افرادی که تمایل به استفاده از دوره دارن اعلام کنند.
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۴/۳/۴، ۱۲:۲۹:۳۸ عصر) ، کویر (۱۳۹۴/۳/۱۴، ۲۰:۴۵:۱۵ عصر)
نقل‌قول: داداش چند تا چیز دیگه رو پشتیبانی بدین مثل پلاگینا و اینا که کارمون راه بیفته  [تصویر:  undecided.gif] 

نظر:
ببینید دوست عزیز اکثر پلاگین هایی ک ساخته میشن طبق مجوزی ک نویسنده برای استفاده از اون تنظیم میکنه اجازه ویرایش و منتشر کردن اون رو نمیده و بعضی از پلاگین ها هم کلا باید ساختارشون عوض بشه ک اونم نیاز به کار داره و اکثر نویسنده ها یا توسعه دهندگان پلاگین ها اگر پلاگینشون کاربردی و استفاده کننده ی زیادی داشته باشه خودشون سازگارش میکنن!

اما شما هر پلاگینی ک نیاز دارید سازگار بشه رو با نویسندش در میان بگذارید احتمال زیاد برای شما و عموم سازگارش میکنه !

اما هسته ی مای بی بی رو ارتقاء بدید خیلی مهم تره تا ابزارهای کاربردی اش(پلاگین ها)

زیرا در انتشار هر نسخه ی جدید یک سری از باگ ها و مشکلات امنیتی و ... فیکس میشن ! 

پی نوشت:
من طی 3 الی 4 روز گذشته 2 انجمن مای بی بی رو مشاهده کردم ک باگ xss داشتن ک خواستم با مدیر انجمن ها ارتباط برقرار کنم و با ارتقاء باگ انجمنشون رو فیکس کنیم(رایگان) اما متاسفانه یک مدیر اصلاً جواب نداد و دیگری هم منو از انجمن بن کرد !  Sleepy

با تشکر از طرح firstboy000  عزیز 

موفق باشید 
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۴، ۱۲:۴۸:۲۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۳/۴، ۱۳:۰۳:۴۴ عصر) ، کویر (۱۳۹۴/۳/۱۴، ۲۰:۴۸:۵۰ عصر)
درود 
پطبق گفته دوستان ... 
بهتره که پلاگین ها و پوسته ها هم با دریافت مابه تفاوت هم بروزرسانی بشن 
چون افزونه ها هم تقریبن کاربردی و مهم هستن 
و بدون افزونه ها خیلی از انجمن ها کارایی اصلی خودشونو از دست میدند ...
بازم هرچی مدیریت صلاخ میدونه 
فقط در حد نظر بود ... 
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۴، ۱۳:۰۳:۲۱ عصر) ، ANTROMEDA (۱۳۹۴/۳/۴، ۱۹:۴۶:۲۷ عصر) ، کویر (۱۳۹۴/۳/۱۴، ۲۰:۴۸:۳۹ عصر)
با تشکر از دوستان دوره تا 4 تیر ماه فعال میمونه شاید افرادی بخاطر امتحانات زیاد به اینترنت نیومده باشن و این رو ندیده باشن.
فقط تایم ارائه کار حداکثر از 4 به 10 روز مبدل میشه چون خودمم درگیر امتحانم و کم کم سخت میشه و کم میام.
 سپاس شده توسطکویر (۱۳۹۴/۳/۱۴، ۲۰:۴۸:۳۵ عصر)
سلام وقت بخیر
انجمن من از نسخه 1.6.8 استفاده شده برای ارتقا به نسخه 1.8. درخواست دارم
انجمنی که دارم حدود دو - سه سالی هست از این پشتبانی استفاده میکنم
ممنون میشم اگه منو جزو لیست کسانی قرار بدید که براشون ارتقا انجام میدید
با سپاس
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۱۶، ۱۱:۰۰:۵۱ صبح)
مشخصات اعلامی با گفتگو های انجام شده مشکلی نداره.
تائید شد

دسترسی ها و سایر موارد خواسته شده رو پ خ کنید.فراموش نکنید که یه بکاپ بگیرید قبل از ارسال پ خ
بنده هم میتونم توی این امر به دوستان کمک کنم 
کاری بود درخدمت هستم 
به امید پیشرفت مای بی بی ایران  Heart
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۴/۳/۱۶، ۱۱:۰۰:۵۶ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نصب و ارتقا مای بی بی رایگان - دوره شماره دو firstboy000 24 13,587 ۱۳۹۳/۶/۲۵، ۱۱:۳۳:۱۰ صبح
آخرین ارسال: pershianweb
  نصب مای بی بی رایگان - دوره شماره یک firstboy000 5 3,224 ۱۳۹۳/۶/۵، ۱۵:۲۷:۴۳ عصر
آخرین ارسال: firstboy000

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان