هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین MyBlogs "بلاگ های من" فارسی
خیر سازگار کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
اگر ممکن هست یکی از دوستانی که این پلاگین رو نصب کرده بیاد و یه لینک بزاره ما ببینیم نصب شده این پلاگین چجوری عمل می کنه.
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل

من این پلاگین رو نصب کردم ، ولی هیچ کاربری نمیتونست وبلاگ جدید درست کنه ،

اونجور که تو صفحه اول این تاپیک نوشته این وبلاگ کامل نیست یا غیر فعال شده از داخل سورس پلاگین یا ...

سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۲:۳۸:۲۸ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۲:۰۰:۵۰ عصر)scarce نوشته است: من این پلاگین رو نصب کردم ، ولی هیچ کاربری نمیتونست وبلاگ جدید درست کنه ،

اونجور که تو صفحه اول این تاپیک نوشته این وبلاگ کامل نیست یا غیر فعال شده از داخل سورس پلاگین یا ...

دوست عزیز انجمن شما فوق العاده زیبا و حرفه ای بود بهتون تبریک می گم. دو تا چیز برام خیلی جالب بود. یکی تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بر عکس که به شدت برای قسمت ثبت نام بهش نیاز دارم. دوم هم تولبار .
ممنون میشوم یا اینجا کمکم کنید یا توی پیغام خصوصی
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
 سپاس شده توسطscarce (۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۷:۳۸:۲۹ عصر)
اگه کسی سازگار کرده ممنون میشم بذار برا دانلود
(۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۴:۱۰:۵۹ عصر)shooshoo نوشته است: اگه کسی سازگار کرده ممنون میشم بذار برا دانلود

شما برای کدوم نسخه میخواهید ؟

من برای نسخه 1.6 نصب کردم و نیاز به سازگار کردن نداشت .

برای سازگار کردن هم تو قسمت های مختلف این انجمن زیاد توضیح داده شده .

(۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۳:۲۳:۲۸ عصر)heavaz60 نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۲:۰۰:۵۰ عصر)scarce نوشته است: من این پلاگین رو نصب کردم ، ولی هیچ کاربری نمیتونست وبلاگ جدید درست کنه ،

دوست عزیز انجمن شما فوق العاده زیبا و حرفه ای بود بهتون تبریک می گم. دو تا چیز برام خیلی جالب بود. یکی تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بر عکس که به شدت برای قسمت ثبت نام بهش نیاز دارم. دوم هم تولبار .
ممنون میشوم یا اینجا کمکم کنید یا توی پیغام خصوصی

سلام
توضیحات در پیام خصوصی ارسال شد Heart
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۲۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۰۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان