هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بوجود آمدن خطای زیر پس از اپدیت به 1.8 [حل شد]
سلام
من از 1.6.8 به 1.8.4 اپدیت کردم بعد از اپدیت تو تظیمات این ارور میاد

در ضمن صفحه نصب یا غیرفعال کردن پلاگین هام نمیاد ولی صفحه تنظیمات پلاگین ها میاد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سلام
بعد از آپدیت به آخرین ورژن به این مشکل خوردم و پست ها رو نشون نمیده
قالب رو هم چندبار عوض کردم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

کسی که راهنمایی نکرد و فقط بلدن بگن کپی رایت بذارید اما پشتیبانی هیچ خودم راه رو پیدا  کردم
فایلی که تو این تصویر میگه وجود نداره رو دوستان موقع فارسی سازی در پوشه اشتباه قرار دادن 
این فایل رو تو یه پوشه عقب تر گذاشتن اگه پیدا نکردین تو گیت هاب کدهاشو گذاشته اسم فایل رو تو گوگل سرچ بزنید کد هاشو پیدا میکنید به فایل php با همون نام درست کنید و اپلود کنید
بعد احتمالا یه ارور دیگه بده که اونم باز مشکل از فارسی سازی دوستان هست که فایل رو در پوشه اشتباه گذاشتن تو پوشه persian اون فایل رو هم پیدا میکنید و با انتقال به محل صحیح ارور رفع میشه
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=9122
پیشتر پاسخ داده شده بود:
نقل‌قول: فایل [font=MITahoma, Tahoma]editperms.lang.php توی پوشه ی [/font][font=MITahoma, Tahoma]/forum/inc/languages/persian/admin/ وجود نداره.باید آپلودش کنی.مربوط به یه پلاگینه[/font]

تکذیب اعلام میکنم که مشکل از فایل های ترجمه باشه چون چندتا از دوستان آپدیت کردن به این نسخه و دارن استفاده میکنن بدون مشکل(حتی مشکلی مشابه شما) و نکته اصلی هم اینه که بسته مای بی بی چنین فایلی نداشته(من که ندیدم)

مشکل از ترجمه یک پلاگین بوده یا اینکه پلاگین ترجمه نشده بوده که نصب کردید روی 1.6. (نسخه 1.6 به فعلیت و موجودیت یک زبان اکتفا میکرد و کمتر خطا میداد که وابسته به نوشتار بود، اما توی 1.8 نسخه زبان مورد استفاده ادمین مهم و حیاتیه که احیانا اون پلاگین نداشته.)
چیزی که از اسمش پلاگینش میاد مربوط به تغییر دسترسی ها بوده انگار.

در پاسخ به این هم واضح بیان میکنم:
نقل‌قول: خب این فایل رو از کجا پیدا و اپلود کنم ؟

پلاگین رو شما دانلود کردید و نصب کردید نه ما که بدونیم چه پلاگینی بوده دقیقا(هزاران پلاگین موجود بوده و هست).شاید نوشتار و ترجمش مربوط به یک مرجع خارجی باشه که ما ندیدیمش یا اینکه از همینجا دانلود کردید پس کافی بود اسم پلاگین رو توی نت سرچ کنید یا همون اسم فایلشو که اونوقت اکثر مواقع توی گیت هاب میاره و گاهی هم ممکنه نیاره.
روش های دیگری در این موارد پیش تر بیان شده که فایل موجود توی پوشه english رو داخل persian بریزید.همین.

(۱۳۹۴/۱/۲۵، ۰۴:۴۶:۳۱ صبح)omerta نوشته است: سلام
بعد از آپدیت به آخرین ورژن به این مشکل خوردم و پست ها رو نشون نمیده
قالب رو هم چندبار عوض کردم

پس از رفع مشکل انجمنتون در تاپیک جداگانه مشکل خودتون رو اعلام کنید دوست من تا بررسی و درصورت توانایی راهنمایی بشید(قوانین کپی رایت فراموش نشه)
برای به حاشیه کشیده نشدن تاپیک بسته میشه، جهت پرسش بیشتر در این موضوع فعلی پ خ بدید تا در صورت صلاحدید تاپیک باز بشه و ادامه پیدا کنه.×
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۲۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان