هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VB نال شده یا مای بی بی؟[نظر بدید]
سلام از عنوانش معلومه میخواییم یکم راجب وی بی نال شده و مای بی بی بحث و تبادل نظر کنیم .

ابتدا کسانی که پست میزنن باید نکات زیر رو رعایت کنن :

1: به هیچ عنوان تایپیک رو منحرف نکنید 

2: قصد تخریب انجمن ساز های دیگه رو نداشته باشین 

3: احترام به دیگران و نظرات آنها

خب اول خودم شروع میکنم 

سری ک درد نمیکنه چرا دستمال ببندیم ها؟
آقا وی بی نال نصب کنیم هر لحظه ممکنه یکی سایتو ببره رو هوا Big Grin 
علت؟ واضحه هر کی میاد یه پلاگینو دیکود میکنه بعد کد مخرب میزنه تو کداش شما هم نصب میکنی عملا دو دستی سایتو تحویلش دادی ! (البته منظور از هرکی حالا برخی ها هم در راه رضای خدا دیکد میکنن  Big Grin)

واقعا" زشته طرف درخواست میده هرکی لایسنس اورجینال وی بی داره بذاره واسه دانلود ما کرکش (نال) میکنیم بدیم بقیه استفاده کنن ! (در بوق استان دیدم این موضوع رو ) Tongue

در کل چون وی بی غیر رایگانه و ما داریم رایگان (نال شده ) این انجمن ساز رو استفاده میکنیم پس هیچ اعتباری هم بهش نیست به نظرم مثل ویندوز و لینوکسه ! و برای مای بی بی و وی بی هم صدق میکنه این مثال 

اگر وی بی ایران یک نسخه لایسنس وی بی رو خریداری کنه درجاااااا باطلش میکنن علت؟ خب کلی از پلاگین های شرکتو نال کردن  Sad و رایگان واسه دانلود گذاشتن همچنین خودشون هم دارن از وی بی نال شده استفاده میکنن ! 

حال این روی سکه مای بی بی واقعا" اینطوریه ؟ نه مای بی بی اوپن سورسه یعنی رایگان برای دانلود و تا دلت میخواد تغییر بده هستشو Big Grin 

نقل‌قول: واقعا" زشته طرف درخواست میده هرکی لایسنس اورجینال وی بی داره بذاره واسه دانلود ما کرکش (نال) میکنیم بدیم بقیه استفاده کنن ! (در بوق استان دیدم این موضوع رو ) Tongue

اما من در همین مرجع بارها و بارها دیدم پلاگینی که مشکل داشت چه از لحاظ امنیتی ، ترجمه و ... و حتی قالب های ریپ شده یا .... رو مدیران در اسرع وقت رسیدگی کردن یا موضوع حذف یا پیوست هاش رو برداشتن مهم تر از همه اینه ما هم نسخه ای رو استفاده میکنیم که سایت مادر داره ازش استفاده میکنه البته رایگان ! 

خب نظرات شما در خصوص وی بی و مای بی بی  Huh
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۰۱:۳۸:۳۰ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۱۸:۲۸:۱۰ عصر) ، hasan2014 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۱۹:۵۰:۵۱ عصر) ، Shahin X2 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۲۳:۵۴:۲۷ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۳/۱۲/۲۵، ۰۱:۳۷:۱۱ صبح) ، abalfazl (۱۳۹۵/۶/۱۰، ۱۵:۳۵:۰۵ عصر)
ببین برادر من مقایسه این دوتا بستگی به شرایط و اهداف فرد استفاده کننده داره خوب شاید یکی اینکاره اس و داره از وی بی نال شده جواب میگیره .
ولی خوب من به شخصه سیستم رایگان مطمئن و به سیستم نال شده ای که هرلحظه ممکنه بره رو هوا ترجیح میدم
پاسخ
 سپاس شده توسطhasan2014 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۱۹:۵۱:۱۸ عصر)
نقل‌قول:
ببین برادر من مقایسه این دوتا بستگی به شرایط و اهداف فرد استفاده کننده داره خوب شاید یکی اینکاره اس و داره از وی بی نال شده جواب میگیره .
خب دقیقاً چیکارست ؟  Tongue 
هرقدر هم که حرفه ای باشی استفاده نال شده اسکریپت یا افزونه یا کد یا .... بالاخره مشکل ساز میشه 
درضمن اگر واقعا حرفه ای باشه از نال شده استفاده نمیکنه ! 

نقل‌قول:
ولی خوب من به شخصه سیستم رایگان مطمئن و به سیستم نال شده ای که هرلحظه ممکنه بره رو هوا ترجیح میدم

دقیقاً منظور من هم همون یک لحظه است ! یک لحظه = نابودی زحمات 1 روزه یا 10 ساله مدیر یک انجمن
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۱۸:۲۸:۰۶ عصر) ، hasan2014 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۱۹:۵۱:۳۹ عصر)
انجمنای ویبی و آی پی بورد نال شده هستن ولی تا حالا ندیدم کسی بخاطر اینکه از نسخه نال شده استفاده کرده سایتش بپره اگه هم مشکلی پیش بیاد با کمک پشتیبانی حلش میکنن.
آیپی بوردم که بیشتر پلاگینای مای بی بی نیاز ندار خودش به تنهایی کامله لازم نیست که چند تا هوک نصب کنی سایت به خطر بیفته.بحصو منحرف نمیکنما در مورد سایتای کرک شده بود گفتم
ولی در کل من مای بی بی ترجیح میدم
پاسخ
نقل‌قول:
انجمنای ویبی و آی پی بورد نال شده هستن ولی تا حالا ندیدم کسی بخاطر اینکه از نسخه نال شده استفاده کرده سایتش بپره اگه هم مشکلی پیش بیاد با کمک پشتیبانی حلش میکنن.

جدیدا به انجمن وی بی سر زدید ؟ 

اولا سایت وی بی ایران تا جای ک من یادمه یکی دو بار دیفیس شده 

آخرین بارشم همین چند وقت پیش بود ک کلی هم خسارت دیدن Big Grin

و اینم بگم پلاگین وی بی سئو یک مشکل امنیتی جدیدی داشت ! 

نقل‌قول: آیپی بوردم که بیشتر پلاگینای مای بی بی نیاز ندار خودش به تنهایی کامله لازم نیست که چند تا هوک نصب کنی سایت به خطر بیفته.بحصو منحرف نمیکنما در مورد سایتای کرک شده بود گفتم
ولی در کل من مای بی بی ترجیح میدم

مهم اینه شما آخر مای بی بی رو انتخاب کردی خب چرا ؟ چرا آی پی بورد ک ب قول شما کلی امکانات داره یا وی بی رو پسند نکردی؟
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطhasan2014 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۲۲:۴۵:۵۴ عصر)
نقل‌قول: مهم اینه شما آخر مای بی بی رو انتخاب کردی خب چرا ؟ چرا آی پی بورد ک ب قول شما کلی امکانات داره یا وی بی رو پسند نکردی؟
اتفاقا میخواستم کوچ کنم به آی پی ولی چون تو ورژن 3 پنل مدیر فارسی نبود گفتم منتظر بمونم تا ورژن 4 بیاد
تو معرفی محصولشون نوشتن حتی لازم نیست 1 خط کدم برای تغییرات در انجمن ویرایش کنید انقد که مدیریتش قویه
اینجا هم تفاوت آی پی و وبلوتینو نوشته: لینک
ولی مای بی بی خیلی ساده تر و سبک تر از آپی برده
اونجا اینو گفتم این جوابمو دادن لینک 
پاسخ
نقل‌قول:
اتفاقا میخواستم کوچ کنم به آی پی ولی چون تو ورژن 3 پنل مدیر پارسی نبود گفتم منتظر بمونم تا ورژن 4 بیاد
شما مختارید الان هم میتونید کوچ کنید ! 

نقل‌قول:
تو معرفی محصولشون نوشتن حتی لازم نیست 1 خط کدم برای تغییرات در انجمن ایجاد کنید انقد که مدیریتش قویه
تو معرفی محصولش حتی نوشته پنل مای بی بی بچه بازیه  Tongue این ک دلیلی بر این نمیشه شما تست هایی که به صورت جهانی گرفته میشه رو باید مقایسه کنین 

خب بذار چندتا از گفته های اون دوستمون رو هم تحلیل کنیم ! 

نقل‌قول:
VBulletin قدرت داره ولی آیا قادرید شما بدون دستکاری تنها در یک مرحله و به صورت یکباره کل سیستم را تنها با یک فایل 22 کیلوبایتی شمسی کنید؟!!! این کار را ما در IPBFarsi انجام دادیم!
بله در مای بی بی این امکان وجود داره ! پلاگین شمسی همون فایل 22 کیلو بایتی Big Grin

نقل‌قول:
باشه هنوزم در عین سادگی وی بی قدرتش زیاده ولی آیا شما می تونید VB رو به هر سیستمی متصل کنید ؟ 
بله در مای بی بی هم همچین امکانی هست اما این کار بر عهده ی انجمن های پشتیبانی اوناست ! ک اینجا با وردپدس رو کاملا توضیح دادن ! 

نقل‌قول:
شما همزمان می تونید توی IPB هم از طریق پست الکترونیک وارد حساب کاربری خود بشید هم نام کاربری هم از طریق فیس بوک هم تویتر هم گوگل یا هر سایت دیگه ای که بخواهید.
این امکان هم در مای بی بی وجود داره  Tongue
آموزشش در انجمن موجوده ! 

نقل‌قول:
هزینه برای تغییر و خرید مجوز IPBو هزینه تبدیل برای اون ها به صرفه نیست.
Cool

نقل‌قول:
 بخشی در سایت رسمی سیستم وجود دارد که شما میتوانید به تمامی مد ها دسترسی 
در سایت مای بی بی مادر این امکان وجود ندارد ؟
و خودشون گفتن : 
نقل‌قول: خالی از لطف نیست که بدانید سایت های امنیتی بزرگ هیچکدام ‌Vb استفاده نمی کنند 

نقل‌قول:
خوب دقیقا مشکل همینجاست شما دارید از سیستمی دفاع می کنید که قالب هاش رو بر اساس table طراحی می شه!
درنسخه ي 2 مای بی بی از تیبل در قالب ها استفاده نشده و نوع کد گذاری ها متفاوت هست ! 
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطhasan2014 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۲۳:۱۷:۳۱ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۶/۱۰، ۱۵:۳۷:۳۷ عصر)
خوب حالا که مای بی بی انقد خوبه شما هم مثل اونا یه تایپیک درست کنید مای بی بیو با وبلوتین و آی پی بورد مقایسه کنید، بچسبونینش بالای سایت
همین کار کلی کمک میکنه به پر طرفدار شدن مای بی بی الان من که مای بی بی داشتم با خوندن دفاعیات اونا از آی پی میخواستم کوچ کنم به آی پی.
تازه شمسی ساز اونا پولیه Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۲۳:۴۱:۲۷ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۶/۱۰، ۱۵:۳۷:۵۰ عصر)
ببینید دوست عزیز دفاعیات خوبه اما تخریب نه اونجا نوشته پنل مای بی بی بچه بازیه خب این بزرگ نمایی نیست ؟ و آی پی بورد نال شده با وی بی نال شده فرقی داره؟ 

خوب عقل و منطق حکم میکنه هر کسی میخواد انجمن بسازه بره یکم راجب سی ام اس ها تحقیق کنه ! 

نقل‌قول: IPB یک انجمن پولی هست و شما باید مجوز استفاده از اون بخرید.
مای بی بی چطور؟

نقل‌قول:
خطرات  استفاده از نسخه ی نال آی پی بورد: 
حتما حتما اگر می خواهید از این سیستم استفاده کنید و نمی خواهید آن را بخرید از نسخه نال استفاده کنید. چون در این صورت ممکن است شرکت IPS به شما هشداری مبنی بر استفاده غیرقانونی دهد.
صد در صد نسخه نال رو از IPBFarsi دریافت کنید چون بعضا دیده شده که بعضی از پکیج ها دستکاری و افرادی از آن سوء استفاده و اقدام به هک سایت ها کرده اند. 

نقل‌قول: شرکت IPS در صورتی که بفهمد شما از نسخه نال استفاده می کنید ابتدا به صورت کاملا مودبانه از شما در خواست می کند با توجه به اینکه برای این نرم افزار زحمات فراوانی کشیده شده است شما IPB را بخرید . اما از اونجایی که این شرکت به فرهنگ سازی بدون زور اعتقاد دارد هاست شما را نمی بندد.
البته توصیه می کنم که اگر توان مالی خرید را دارید حتما بخرید و اگر نخریدید و انجمن شما بزرگ شد حتما خرید کنید.
موفق باشید 
دقیقاً خودشون جواب سوالات مارو دادن با این حرف و اینک خب اگر قرار باشد دو نسخه نال شده همدیگه رو نقد کنن بیشتر همدیگه رو تخریب میکنن ! 
اونا باید نسخه های لایسنس دار رو با هم مقایسه کنن ! نه نال های دست خودشون رو  Big Grin

اما ایده ی شما خوبه ولی وقت میخواد 
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطhasan2014 (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۲۳:۵۰:۳۸ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۶/۱۰، ۱۵:۳۸:۳۸ عصر)
من با سیستم های دیگه کار نکردم ولی طبق گفته های خودشون که لایسنس نمیدن و پولیه و بیشتر کاربران هم میخوان از سیستم قدرتمندتر و با هزینه کمتر استفاده کنند حتما مای بی بی گزینه اوله

تا الان که من با مای بی بی کار کردم و با پلاگینها و قالبهایی که داره فکر نکنم چیزی از بقیه سیستم های دیگه کمتر داشته باشه مخصوصا با پلاگینهایی که براش هر روز ساخته میشه قدرت مای بی بی رو بیشتر میکنه نمونه یکی از این پلاگین ها همین پلاگین بانک مای بی بی که قدرت خرید و فروش رو به این سیستم اضافه کرده تا برخی از قابلیت های مای بی بی که براش وقت و تخصص گذاشته میشه بدون دستمزد نمونه

به نظرم آقای محمدزاده که این پلاگین رو ساختن باید اون رو در سطح مای بی بی دنیا معرفی کنن تا کل سیستم ها بدونن که مای بی بی با رایگان بودنش قابلیتهای بزرگتر از توانش داره Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۳/۱۲/۲۵، ۰۲:۰۷:۴۵ صبح) ، hasan2014 (۱۳۹۳/۱۲/۲۵، ۱۵:۳۱:۵۱ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۶/۱۰، ۲۱:۵۲:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان