هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال نشدن ایمیل اطلاع رسانی در مای بی بی [حل شد]
Lightbulb 
چرا انجمن مای بی بی ما دیگه ایمیل اطلاع رسانی برای کاربرا ارسال نمیکنه یا مشکل از این جدی تر اینکه کسی که پسوردش یادش رفته و بر روی فراموشی پسورد کلیک میکنه پسورد جدید براش ایمیل نمیشه؟ Sad
http://community.mybbiran.com/thread-6975.html
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

(۱۳۹۳/۱۲/۲۱، ۰۰:۴۹:۵۱ صبح)HOssE!N-B نوشته است: http://community.mybbiran.com/thread-6975.html

ممنون دوست عزیزم

من در بازیابی پسورد مشکل دارم .که ارسال نمیشه از انجمنم.

یا چند سری تست که متوجه شدم ایمیل را مثلا به بعضی از دامنه های ایمیلی تحویل میدهد .مثلا میهن میل که سرویس ایمیل ایرانی هست .

مشکلش از لینک بالا که فرستادید نیست . به نظرت میتونه از هاست لینوکس ایران باشه ؟
ممنون
نقل‌قول:
چرا انجمن مای بی بی ما دیگه ایمیل اطلاع رسانی برای کاربرا ارسال نمیکنه
1 - ابتدا تست کنید که آیا تابع ارسال ایمیل بر روی سرور شما فعال است یا خیر؟
2 - محدودیت های هاستینگ

نقل‌قول:
جدی تر اینکه کسی که پسوردش یادش رفته و بر روی فراموشی پسورد کلیک میکنه پسورد جدید براش ایمیل نمیشه؟ 

این مشکل هم بر میگرده به ارسال نشدن ایمیل 
موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱۲/۲۱، ۲۰:۲۴:۵۵ عصر)
یکم گفته های دوستمون رو کامل تر کنم.اکثر هاست های فروخته شده صد در صد اشتراکی و با یک شناسه شناسایی میشن.به همین دلیل ایمیل های زیادی به یاهو و غیره ممکنه فرستاده بشه پس یاهو اونو به عنوان یک اسپمر قطعی که بیشتر به عنوان ایمیل انبوه درنظر میگیره بلوک میکنه.همین میشه که از اون سایت به یاهو و... ارسال نمیشه. اما چون میهن میل برای کاربران کمتر از یاهو و جیمیل استفاده میشه پس سیستم اسپم شناسیش مثل یاهو عمل نمیکنه و فعلا دریافت میکنه ایمیل ها رو.

اگر هم بخواید خوب متوجه بشید روی ایمیل هاستتون چک کنید میبینید که تمام ایمیل ها میاد(مدیر کل سایت هم به همین جهت باید از ایمیل هاست خودش برای ثبت اطلاعات اکانتش توی سایت خودش استفاده کنه تا مشکلاتی از این بابت پیش نیاد)

برای رفع این مشکل باید از سرور ها یا هاست هایی با آی پی اختصاصی استفاده کنید که حجم ایمیل ها کمتر بشه و کمتر احتمال شناخته شدن به عنوان اسپمر از طرف سرور ها باشه.و اگر هم حجم ایمیل هاتون زیاده بهتره آی پی سرور رو چند وقت یک بار تغییر بدید تا مشکل بلوک شدن به چشم نیاد.(البته دقیق خبر ندارم از این نوع سرویسشون اما به احتمال زیاد از آی پی ها بررسی میکنن)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۳/۱۲/۲۱، ۲۲:۳۲:۴۹ عصر)
Blush   مچکرم دوستان عزیز

یک سوال خالی از لطف بنظورتون بهترین انجمن ساز تخصصی چیست ؟  Undecided

و ایا میشود پست های انجمن مای بی بی را در انجمن ساز دیگری ایجاد نمود (همون بکاپ)؟
از هاستینگ مشکل را جویا شدم . Shy

نتیجه اش :

احتراما باستحضار میرساند این مشکل به دلیل ارسال ایمیل انبوه از سمت یکی از کاربران و مسدود شدن IP سرور می باشد. مشکل در حال بررسی و رفع می باشد و ممکن چند روزی زمان ببرد. لطفا تا حصول نتیجه منتظر بمانید.

Blush
(۱۳۹۳/۱۲/۲۱، ۲۱:۵۳:۰۰ عصر)Emcplus نوشته است: Blush   مچکرم دوستان عزیز

یک سوال خالی از لطف بنظورتون بهترین انجمن ساز تخصصی چیست ؟  Undecided

و ایا میشود پست های انجمن مای بی بی را در انجمن ساز دیگری ایجاد نمود (همون بکاپ)؟

سلام شک نکنید بهترین مای بی بی هست سئو و امنیت بالا
میدونید چند روز پیش طبق باگ امنیتی که در وی بی سئو بود تمامی سایت های بزرگ وی بی در ایران هک شدن
وی بی ایران که بک اپش رو ریستور کرده 13 هزار فایل پیوستیش پاک شده
بقیه انجمن ساز ها هم بهتره یکم حرفه ای باشید تا برید سراغشون
مای بی بی مدیریت آسان و کیفیت بسیار بالا

نقل‌قول:  ایا میشود پست های انجمن مای بی بی را در انجمن ساز دیگری ایجاد نمود (همون بکاپ)؟
بهتره این کار رو نکنید ولی کسایی هستن که بلد باشن من خودم دیدم اعضا رو انتقال دادن  Big Grin
[تصویر:  do.php?img=6622]
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان