هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگشت به دنیای مای بی بی
با سلام خدمت کاربران عزیز بنده مدتی بود از سیستم مای بی بی استفاده نمی کردم و دیگر سیستم ها را تست می کردم ، ولی باز هم بدلیل "کاربرپسند" بودن مای بی بی (به نظر بنده) دوباره به این سیستم بازگشتم در مرحله اول می خواهم پلاگین Mybbsync  خود را کامل کنم حالا از شما کاربران عزیز می خواهم نظرات خود را درباره ویژگی هایی که باید به این پلاگین اضافه کنم بفرمایید.
باتشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۴/۳/۲۵، ۲۱:۴۹:۱۶ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۳/۲۵، ۲۳:۰۶:۰۸ عصر) ، ANTROMEDA (۱۳۹۴/۳/۲۵، ۲۳:۱۳:۴۰ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۰۰:۲۷:۲۱ صبح) ، Deshneh (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۰۴:۲۰:۵۷ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۰۷:۵۸:۳۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۰۸:۳۲:۵۳ صبح) ، sir_rahim (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۰۹:۵۶:۳۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۰:۴۳:۱۴ صبح) ، Shahin X2 (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۰۲:۳۳:۲۳ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۲۰:۳۱:۰۷ عصر) ، Pars (۱۳۹۴/۳/۲۹، ۰۹:۲۸:۱۹ صبح)
بسیار عالیست آقا مصطفی ک مجدداً برگشتین جامعه مای بی بی در ایران به شما و دیگر دوستان حرفه ای بسیار نیاز داره تا بیشتر از این رشد کنه ...

من به شخصه پلاگین ها و خدماتی که ارائه میدادین رو یادمه عالی بودن 
امیدوارم در کنار هم و با همکاری دیگر دوستان بتونیم دوباره به مای بی بی رونق بدیم  Heart
 هنوز هم منتظر آموزش های پلاگین نویسی و کدنویسی شما هستیم ....

موفق باشید 

(در خصوص پلاگینی هم ک نوشتین سر فرصت نظر میدم Wink )
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmypgr.ir (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۰۰:۰۵:۱۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۰۷:۵۸:۵۶ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۰۸:۳۲:۵۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۶، ۱۰:۴۳:۴۶ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۴/۳/۲۷، ۲۰:۳۱:۲۱ عصر)
با تشکر از لطفتون  ، در مورد آموزش پلاگین نویسی باید یک گروه خاص تعریف بشه در این انجمن که بنده و دوستانی که آقای محمدرضا زنگنه تاییدشون میکنه دسترسی داشته باشند ، بنده حاضرم اطلاعات پلاگین نویسی را با شما به اشتراک بگذارم و تمام مشکلات شما را برطرف کنم ، چون اگر خاطرتون باشه یکبار آموزش آزاد برگزار کردیم آخرش به این ختم شد در سایت بنده .... بود و عده ای قهر کردن رفتن پشتیبانی مای بی بی زدن.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۴/۳/۲۹، ۱۱:۳۹:۱۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۳/۲۹، ۱۳:۳۴:۵۸ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۴/۳/۲۹، ۱۳:۳۶:۳۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۳۰ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان