هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیریت پیام خصوصی
سلام دوستان
من قصد دارم با مای بی بی یک روشگاه بسازم و میخوام یه سری چیزارو تغیر بدم یکیش هم پیام خصوصی هست
میخوام وقتی یه کاربر به کاربر دیگری پیام بده اول مدیریت اونو چک کنن که حاوی شماره یا اطلاعات ارتباط بیرون از فروشگاه مارو نداشته باشه بعد اجازه رسیدن یا دیدن اونو توسط طرف مقابل بدیم
آیا پلاگینی هست که این کارو بکنه یا کلا چطور میشه اینکارو کرد ممنون
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۰/۲۹، ۱۷:۰۳:۴۷ عصر)mosafershop نوشته است: سلام دوستان
من قصد دارم با مای بی بی یک روشگاه بسازم و میخوام یه سری چیزارو تغیر بدم یکیش هم پیام خصوصی هست
میخوام وقتی یه کاربر به کاربر دیگری پیام بده اول مدیریت اونو چک کنن که حاوی شماره یا اطلاعات ارتباط بیرون از فروشگاه مارو نداشته باشه بعد اجازه رسیدن یا دیدن اونو توسط طرف مقابل بدیم
آیا پلاگینی هست که این کارو بکنه یا کلا چطور میشه اینکارو کرد ممنون

http://mods.mybb.com/view/private-message-log
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱۰/۳۰، ۰۹:۴۰:۲۳ صبح)
نسخه سازگار با 1.8 و پارسی شده http://community.mybbiran.com/thread-17096.html
اما چیزی که شما میخواید اینه که پیغام خصوصی ها نیاز به تائید شما داشته باشن و این رو تاحالا ندیدم.

به بخش درخواست ها منتقل شد
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
ببخشید میشه کسی کمک کنه این پلاگین رو درست کنه
پاسخ
دوستان شمرنده من اینقدر اسپم میدم لطفا منو راهنمایی کنید اینی که این بنده خدا داده اطلا چیزی که میخوانم نیست
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۱/۱، ۲۰:۲۴:۳۱ عصر)mosafershop نوشته است: دوستان شمرنده من اینقدر اسپم میدم لطفا منو راهنمایی کنید  اینی که این بنده خدا داده اطلا چیزی که میخوانم نیست

درود 
دوست عزیز 

درخواست شما برای طراحی پلاگین قرار گرفته باید صبر کنید

بهتره از بخش مدیریت کاربران گزینه پیام خصوصی رو بردارید ( نظر من ) تا کاربران اصلا نتونن پیام خصوصی بفرستن فقط پست بزارن و پست ها هم شما قبلش میبینید و بعد تایید میکنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmosafershop (۱۳۹۳/۱۱/۲، ۱۵:۴۳:۳۴ عصر)
ممنون عزیز اگه غیرفعال کنم مدیران هم نمیتونن پیغام بفرستن مشه کاری کرد که برا یه گروهی غیرفعال باشه و برا بقیه فعال؟
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۱/۲، ۱۱:۳۹:۳۱ صبح)mosafershop نوشته است: ممنون عزیز اگه غیرفعال کنم مدیران هم نمیتونن پیغام بفرستن مشه کاری کرد که برا یه گروهی غیرفعال باشه و برا بقیه فعال؟

درود

بله میشه

مدیریت کنترل پنل » کاربرها و گروه ها » گروه ها : گروه مورد نظر { مثلا فروشنده } » بعد ویرایش گروه و قسمت کاربران و دسترسی ها

پایین صفحه مدیریت پیام خصوصی تمام تیک ها رو بردارید

موفق باشد
پاسخ
 سپاس شده توسطmosafershop (۱۳۹۳/۱۱/۲، ۱۵:۴۳:۳۸ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان