هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین بانک
سلام من 3 روزه پلاگین بانکو خرید کردم ولی هنوز فایل bank_license.php برای من ارسال نشده تاکی بایدصبرکنم؟؟؟؟ Sad Sad
پاسخ
درود
از لینک زیر درخواست لایسنس رو ارسال کنید
کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmosafershop (۱۳۹۳/۱۱/۸، ۱۱:۵۴:۳۶ صبح)
الان یه هفتست ارسال شده هم از این که شما دادین هم اونی که تو فایل پی دی اف گذاشتن
هم ایمیل دادم
ولی هیچ جوابی ندادن Confused Confused Confused
پاسخ
بعد میخواستم ببیبنم این پلاگین امکان تعیین تعداد هم داره مثلا من از یه کالا 30 عدد دارم موقع خرید کاربر میتونه انتخاب کنه چندتا از اونو بخره؟ یعنی قبل از پرداخت بزنه 2 تا میخوام و پرداخت رو بزنه حساب 2 عدد کالا براش محاسبه بشه؟
پاسخ
نه. این پلاگین کاربریش فقط اینه که متن بفروشید.
یعنی یک نوشته در انجمن خود قرار دهید و طوری اونو تنظیم کنید که فقط افرادی که مثلا1000 تومان بدن بتونند ببیننش.
کسی که مطلب رو خرید فقط یک بار پول رو پرداخت میکنه و همیشه میتونه نوشته ها رو ببینه
ایشون سرشون شلوغه واسه منم ارسالش دیر شد ولی فرستادند. ایمیل هایی که از لینک این انجمن میفرستید براشون نمیره. ایمیل هایی که من براشون فرستاده بودم به دستشون نرسیده بود.
به اطلاع اقای pars برسونید.ایشون پیگیری میکنند و نگران نباشید لایسنس براتون ارسال میشه. Smile
http://community.mybbiran.com/user-1.html
پاسخ
 سپاس شده توسطmosafershop (۱۳۹۳/۱۱/۸، ۱۹:۰۴:۳۴ عصر)
سلام الان بالای یک ماه شده وهنوز برای من ارسال نشده اگه ارسال نمیشه که بیخالش بشیم صدبارم بهشون پی ام دادم به جناب پارسم گقتم گفت بهشون پیغام داده ولی هنوز جوابی ارسال نشده تکیف ما چیه ایا کی باید پیگیر ما بشه؟؟؟؟؟؟
پاسخ
اگه انقد پشتیبانی این پلاگین ضعیفه خب من نخرم دیگه!!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۵۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۲۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان