هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین منو و کد تصاویر در بالای انجمن
سلام. یه پلاگین میخواستم که بشه نوار منویی با پیوند های دلخواه(مثلا چت روم، فروشگاهو.. ) را در ان قرار داد.
همچین پلاگینی هست؟
اگه میشه کدی گذاشت کد و محل قرار دادنش رو بهم بگین.
نیاز دارم لطفا یه کاریش بکنین.
پاسخ
من یه پلاگین دیگه هم میخوام. کدی که بشه تبلیغات رو تصادفی کرد.
مثلا یه تعداد ادرس بنر و غیره بهش بدیم و اون به طور تصادفی هر زمان صفحه ریفرش شد یکی رو نشون بده.
واسه تبلیغات.
اصلا کسی در این انجمن هست جواب بده؟
اگه در سایت مادر همچین پلاگین هایی هست معرفی کنید.
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۰/۸، ۰۳:۵۴:۰۰ صبح)shila30 نوشته است: من یه پلاگین دیگه هم میخوام. کدی که بشه تبلیغات رو تصادفی کرد.
مثلا یه تعداد ادرس بنر و غیره بهش بدیم و اون به طور تصادفی هر زمان صفحه ریفرش شد یکی رو نشون بده.
واسه تبلیغات.
اصلا کسی در این انجمن هست جواب بده؟
اگه در سایت مادر همچین پلاگین هایی هست معرفی کنید.

با درود
در کادر جستجوی بالا عبارت "تبلیغات تصادفی" را وارد کنید تا به نتیجه برسید . قبل از پست زدن کمی وقت بگذارید و در این انجمن چرخی بزنید چیزهای خوبی خواهید دید . شما که اهل کسب و کارِ کلیکی هم هستید که باید صبرتون خوب باشه Big Grin
نخست اینجا
http://community.mybbiran.com/thread-150...-6875.html
را هم ببینید , قدیمی هست ولی مفید است . Heart
در هنگام نصب پلاگین ها هم ارور هایی نصیب شما خواهند شد که طبیعی است (باعث کسب تجربه  بیشتر میشوند)  , نخست جستجو برای پاسخ های داده شده در این انجمن و سپس در صورت نبود راه کار , اقدام به پست زدن بکنید . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱۰/۸، ۱۹:۰۸:۰۲ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-601.html
این پلاگین برای 1.8 ناسازگاره.
کسی هست واسم درستش کنه؟
لطفا...
پاسخ
فایل ضمیمه را در مسیر inc/plugin انزیپ کنید

تغییری که در این پلاگین دادم 41 را به 18 تبدیل کردم به همین ممکنه مشکل حل نشه

پلاگین های دیگه هم برای تبلیغات هست که برای نسخه 1.8 اماده شده میتونید انها را هم تست کنید

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   ads.zip (اندازه: 3.4 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)
پاسخ
فابل رو اپلود کردم. یعنی فایل شما رو نتونستم دانلود کنم ولی مثل شما 14 رو به 18 تغییر دادم و نصب شد ولی گزینه ای برای تنظیمات اضافه نشد. Confused
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان