هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت پلاگین های شما
پلاگین وبلاگ شخصی برای هر کاربر
پلاگینی که مانند سایت بلاگفا عمل کنه
بشه موضوع بندی کرد ...
بشه برای هر مطلب نظر ارسال کرد
پلاگینی که برای هر کاربر یه آدرس شخصی بده مثل www.mybb.com/blogname

و هر شخص در آدرس خودش بتونه مطالب شخصی خودش رو بنویسه و بتونه عکس ها و فایل هایی رو آپلود کنه ... البته فرمت هایی که مدیریت تعیین میکنه ... بتونن از مطالب خودشون بک آپ بگیرن ... بتونه لینک دوستان بزاره و .........
و مطالبش توسط مدیریت تایید بشه

اگر امکان همچین کاری هست ، بگید تا توضیحات تکمیلی تر بدم Wink
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۰:۰۷:۴۰ صبح) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۸:۰۹:۰۸ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۱۳، ۲۳:۵۸:۳۸ عصر)tekrare_royaha نوشته است:
نقل‌قول: سلام
واقعا ممنون از این حرکت
یک پلاگینی که واقعا نیازه و در پشتیبانی چقد در خواست داده شده پلاگین صمیمه کردن اما رفتن فایل ها در یک هاست دیگر هست که تاپیک های در خواستشم موجوده یکی از اونها رو هم خودم زدم
مثلا بهش آدرس و یوزر پسورد یک هاست دیگه رو بهش بدیم بعد تمام ضمیمه ها اونجا برن (اگه بشه آدرس فلدر رو هم بهش داد عالی میشه)
واقعا ممنون میشم اینو بسازید
سپاس
Heart
من هم یک هاست مخصوص دانلود دارم اگه این پلاگین باشه میتونم پیوست هارو به اون هاست منتقل کنم
این پلاگین شدنی هست البته فقط برای فایل ها!(البته از نظر امنیتی هم فکر کنم یکمی مشکل داشته باشه)

برای وبلاگ هم یک نمونه داریم
http://mods.mybboard.net/view/myblogs
(اگر امکان خاصی برای پلاگین وبلاگ بخواهید می توانم برایتون اضافه کنم البته به صورت سفارشی)

از نظر من plaza کار بانک را می کند فقط پول نقد نمی گیرد از روی پست ها پول برایتون حساب می کند!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۰:۰۷:۱۶ صبح)
درود .

من توی این سایت سرچ کردم . و چون تازه کار رو با myBB شروع کردم نمیدونم چنین پلاگینی وجود داره یا نه .

پلاگینی که داخل هر تاپیک ، کنار کلید ارسال پاسخ ، کلید ارسال موضوع جدید هم باشه .
مکانی برای شاد بودن ، تالار های گفتمان ایرانین کیدز
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۱۷، ۲۰:۲۰:۱۷ عصر)tishtar نوشته است: درود .

من توی این سایت سرچ کردم . و چون تازه کار رو با myBB شروع کردم نمیدونم چنین پلاگینی وجود داره یا نه .

پلاگینی که داخل هر تاپیک ، کنار کلید ارسال پاسخ ، کلید ارسال موضوع جدید هم باشه .
دوست عزیز این گزینه مشکلی ندارد فقط نیاز به یک تغییر تمپلیت هست قبلا" در نسخه های قدیمی بود ولی الان حذف شده به هر حال اگر وقت کردم روش ایجادش را برایتون قرار می دهم!
پاسخ
 سپاس شده توسطtishtar (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۲۰:۵۸:۴۲ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۱۷، ۲۰:۲۰:۱۷ عصر)tishtar نوشته است: درود .

http://community.mybbiran.com/thread-1928.html
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۲۰:۵۱:۰۴ عصر) ، tishtar (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۲۰:۵۸:۲۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۸، ۲۱:۴۲:۳۵ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۱۷، ۰۲:۴۲:۴۵ صبح)™IRAN FORUM نوشته است: پلاگین وبلاگ شخصی برای هر کاربر
پلاگینی که مانند سایت بلاگفا عمل کنه
بشه موضوع بندی کرد ...
بشه برای هر مطلب نظر ارسال کرد
پلاگینی که برای هر کاربر یه آدرس شخصی بده مثل www.mybb.com/blogname

و هر شخص در آدرس خودش بتونه مطالب شخصی خودش رو بنویسه و بتونه عکس ها و فایل هایی رو آپلود کنه ... البته فرمت هایی که مدیریت تعیین میکنه ... بتونن از مطالب خودشون بک آپ بگیرن ... بتونه لینک دوستان بزاره و .........
و مطالبش توسط مدیریت تایید بشه

اگر امکان همچین کاری هست ، بگید تا توضیحات تکمیلی تر بدم Wink
سلام
موضوع خوبی بود که به دست فراموشی سپرده شده
تصمیم تازه ای نیست؟
این پیشنهاد جناب IRAN FORUM هم جالبه
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسط- LORD - (۱۳۹۲/۱/۹، ۱۸:۱۰:۰۳ عصر)
عجب تاپیک خوبی ! چرا باید پست بدیم در حالی که جوابگویی نیست و به فراموشی رفته Huh
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
درود
شما پستتون رو بدید دوستانی که اینکاره هستند بررسی میکنند اگه زمان و تخصص را داشته باشند انجام میدن اگر هم نه که نمیدهند
ایده که ضرر نداره عزیزم
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۰۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان