هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب پلاگین بهینه ساز Google Seo (تصحیح شد)
من تمامش رو فعال کردم اما مشکل داره

1. هیج یک از تالار ها باز نمیشن ارور Not Found 404 رو میده

2. هنوز توی پلاگین ها اون کد ها نرفتن

حتی زیرش تیک سبز اومده
الانم که خاموشش کردم بازم همون ارور Not Found 404 رو میده
با سلام .

من این پلاگین رو با موفقیت نصب کردم اما بعد از نصب وقتی ایجاد موضوع جدید رو می زنم صفحه سفید میاد یعنی ادیتورم نمی یاد و یک پیج سفید و خالی میاد ....

چه باید کرد؟؟؟؟
انجمن مهندسان ایران
http://enf.ir
من فایل functions.php.1.4.13-googleseo رو پیدا نمیکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
(۱۳۹۰/۵/۱۲، ۲۳:۵۱:۲۵ عصر)bambo600 نوشته است: من فایل functions.php.1.4.13-googleseo رو پیدا نمیکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟
ورژن مای بی بی شما چنده
فایل بالا مربوط به مای بی بی1.4 میباشد

پلاگین کامل و بدون مشکلی نصب شد .

فقط از وقتی نصب کردم سرعت انجمن اومده پایین ، این پلاگین ممکنه تو سرعت انجمن تاثیر زیادی داشته باشه ؟

من قبلا برای انجمن sitemap.xml ساخته بودم و با 500 صفحه معرفی کننده و 87 صفحه ایندکس شده تو گوگل فعال هست .

میخواستم بدونم آیا نیاز هست فایل سایت مپ جدید sitemap-index.xml که این پلاگین درست میکنه رو با فایلی که قبلا درست کرده بودم تو گوگل وبمستر جایگزین کنم یا کنار اون قرار بدم یا نیازی نیست ؟

.
(۱۳۹۰/۵/۱۵، ۱۳:۱۷:۲۷ عصر)scarce نوشته است: پلاگین کامل و بدون مشکلی نصب شد .

فقط از وقتی نصب کردم سرعت انجمن اومده پایین ، این پلاگین ممکنه تو سرعت انجمن تاثیر زیادی داشته باشه ؟

من قبلا برای انجمن sitemap.xml ساخته بودم و با 500 صفحه معرفی کننده و 87 صفحه ایندکس شده تو گوگل فعال هست .

میخواستم بدونم آیا نیاز هست فایل سایت مپ جدید sitemap-index.xml که این پلاگین درست میکنه رو با فایلی که قبلا درست کرده بودم تو گوگل وبمستر جایگزین کنم یا کنار اون قرار بدم یا نیازی نیست ؟

.

کسی نظری نداره ؟ Huh
من این پلاگین رو باید از کجا دانلود کنم؟
دوست عزیز در سایت کافی است جستجو کنید
من نصب کردم ولی این اخطار داده چکار کنمش

Redirect enabled, but URL disabled. This is fine for redirecting stock MyBB URLs (showthread.php?tid=x) to MyBB search engine friendly URLs (thread-x.html) or vice versa. If you want to redirect stock MyBB URLs to Google SEO URLs or vice versa, please enable URL as well
سلام
الو الو کجایین
کسی نیست جواب بده
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۲۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۲۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان