هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ومپ سرور [حل شد]
سلام
من ومپ سرورم نمیدونم چی شد ارور میده دوباره نصب کردم انجمن برپا هست اما ارور دیتابیس میده یه قالب روش طراحی کرده بودم میخوام ببینم راهی هست بدونه اینکه برم پنل انجمن بتونم قالبو خروجی بگیرم؟
اگر از ویندوز 8 استفاده میکنید این روش رو امتحان کنید

تست شده و کاملا جواب داده

حل مشکل دائمی ومپ سرور در ویندوز 8

کد:
start menu>> cmd >> services.msc >> right click world wide web publishing >> stop service

بعد از این کار با کلیک روی همون گزینه قسمت startup type رو روی manual قرار بدین

منبع : انجمن پارسیان دانلود
 سپاس شده توسطMohamadReza (۱۳۹۳/۸/۱۳، ۰۴:۰۴:۵۳ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۸/۱۳، ۱۱:۳۵:۴۵ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۸/۱۴، ۱۱:۲۰:۱۰ صبح)
(۱۳۹۳/۸/۱۳، ۰۲:۲۸:۴۰ صبح)saeed_same نوشته است: اگر از ویندوز 8 استفاده میکنید این روش رو امتحان کنید

تست شده و کاملا جواب داده

حل مشکل دائمی ومپ سرور در ویندوز 8

کد:
start menu>> cmd >> services.msc >> right click world wide web publishing >> stop service

بعد از این کار با کلیک روی همون گزینه قسمت startup type رو روی manual قرار بدین

منبع : انجمن پارسیان دانلود

ممنون از راهنماییتون اما
کد:
world wide web publishing
وجود نداشت
نمونه پیوست شد

نه همچین چیزی من ندارم اما مشکل من فعلا این نیست مشکل من قالبیه که طراحی کردم روش کلی زحمت کشیدم میخوام ببینم بدونه اینکه برم تو پنل انجمن میشه خروجی گرفت؟
از آخرین نسخه ومپ استفاده کنین

دانلود

اگه اشتباه نکنم شاید بتونین از دیتابیس خروجی بگیرین باز اساتید هستند میتونن بهتر کمکتون کنن

اگه به دیتابیس دسترسی دارین وارد دیتابیس فروم بشین و روی گزینه های mybb_templategroups و mybb_templates و  mybb_templatesets و mybb_themes و  mybb_themestylesheets

ولی فکر کنم کارتون واسه سرهم کردن قالب خیلی خیلی سخت بشه.
 سپاس شده توسطMohamadReza (۱۳۹۳/۸/۱۴، ۰۳:۳۷:۰۱ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان