هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل سرعت لود سایت بدون پروکسی
با سلام و خسته نباشید
مشکل من این است که هنگامی که بدون پروکسی از سایتم بازدید میکنم صفحات ان بسیار دیر باز میشه
و خیلی وقتها اصلا باز نمیشه
ولی وقتی  فری گیت را اجرا میکنم صفحات صحیح و سالم و با سرعت مطلوب باز میشه
ایا تنظیماتی وجود دارد یا در سی پانل یا مای بی بی که این مشکل حل بشه
و بدون پروکسی هم سایت با سرعت باز بشه
سایت من سرور المان است
پاسخ
شما اینو فرض کن که سرعت خالص شما مثلا 3 کیلوبایت بر ثانیه هست.صفحه 400 کیلو بایتی خیلی براتون دیر لود میشه.
فواصل بین سرور و شما تاثیر زیادی به سرعت لود میذاره برای همینه که سرور های ایران سرعت لودش برای ما خیلی بالاتره.
پرا*کسی میاد یه سرور پر سرعت و پر قدرت رو وسط راه قرار میده که احیانا به شما نزدیک تره.اینطوری سرعت لود شما همونه اما چون اطلاعات روی سرور نزدیک تر هست راحت تر و سریع تر لود میشن. این شانس خوب شماست و اگر سرور دور تر یا در همون محدوده باشه سرعت لودتون فرقی نخواهد کرد.

دلیل بالا بزرگترین دلیل سرعتشه که به ذهن من میرسه.فکر نکنمم غیر از این باشه.

اینکه سایتتون لود نمیشه گاهی برای اینه که آی پی فعلی شما از هاست بلوک شده و طی 24 تا 48 ساعت معمولا باز میشه.چون توی ایران آی پی ها گردشیه کافیه حدودا 10 دقیقه دیسکانکت بشید، مودمم خاموش کنی بهتر(مصرف برق کمتر Big Grin) بعد که وصل بشی آی پی عوض شده و میتونی به هاستت متصل بشی به این شرط که این آی پی جدید هم بلوک نشده باشه.

متاسفانه نمیدونم چرا برخی سرورهای آلمان با ISP ها مشکل دارن.نمونش کاری که واسه یه سایت کردم روی هاست آلمان بود که کلا با ISP مخابرات نمیتونستی بهش وصل بشی یا باید پرا*کسی میزدی یا از سرویس دیگه ای استفاده میکردی.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmohamadnasre (۱۳۹۳/۸/۲، ۱۲:۰۹:۰۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۳، ۰۸:۴۶:۱۵ صبح)
اموزش تنظیمات cdn رایگان برای مای بی بی
دارید ؟
پاسخ
آموزش که نه جایی ندیدم اما فکر کنم شما فایل هایی که میخواید از CDN لود بشن رو روی اون سرور میریزید و بعد از اونجا لود میکنید.کاری که برای وردپرس میکردم اینجوری بود.

تنظیم CDN توی مای بی بی رو نمیدونم چطوریاس اما به قسمت پیکربندی > تنظیمات > سرور و بهینه سازی > سه قسمت آخر مربوط به تنظیماتشه که اولی رو فعال میکنید دومی رو آدرس بهش میدید.اگر این سی دی ان وابسته باشه یا دسترسی آزاد(برای آپلود و نوشتن) میتونید از سومی هم استفاده کنید.
حالا بعد از اینکار باید فایل های مورد نظرتون رو که میخواید از اون لود بشن توی آدرسی که دادید آپلود کنید.
و اینطوری فکر کنم تمام میشه و به چیزی که میخواستید رسیدید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmohamadnasre (۱۳۹۳/۸/۲، ۱۳:۲۱:۴۵ عصر)
سلام دوست عزیز اگر از کلاد فلر استفاده میکنید اشکال از اون هستش سایت من هم سه هفته قبل این مشکل رو داشت.البته  اینو هم بگم خوده کلاد فلر اونروزاعلام کرده بود که بعضی سرورهاش با مشکل مواجهه.
دانشنامه آموزشی رسم بنفش آنلاین"یاد بگیرید،یاد بدهید"

SmileSmileSmile

www.RasmeBanafsh.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۸/۲، ۱۹:۱۰:۰۲ عصر) ، mohamadnasre (۱۳۹۳/۸/۲، ۲۲:۴۶:۵۵ عصر) ، mohamadnasre (۱۳۹۳/۸/۲، ۲۲:۴۶:۵۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۳، ۰۸:۴۵:۵۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان