هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین برچسب ها TagCloud
سلام من این پلاگین را نصب کردم . تمام کاری هایی که گفتید را انجام دادم . مشکل من این هست که وقتی روی کلمات کلید کلیک میکنم با صفحه 404Not Found vروبه روی میشم.

در ضمن اون متغییر های که گفتید باید درجای مناسب قرار بگیر من همش را قبل از body در آخرین خط گذاشم نمیدونم درست گذاشتم یا نه . منطورم که همه ی اون متغییر را قبل از
</body>
</html>
گذاشتم.

در ضمن من فایل htacsses را آپلود نکردم. چون یکی از دوستان گفته بود این فایل خیلی مهمه نباید تغییرش داد.
کسی نیست کمک کنه
(۱۳۸۹/۱۰/۶، ۱۷:۱۷:۰۱ عصر)hamidtbt نوشته است: سلام من این پلاگین را نصب کردم . تمام کاری هایی که گفتید را انجام دادم . مشکل من این هست که وقتی روی کلمات کلید کلیک میکنم با صفحه 404Not Found vروبه روی میشم.

در ضمن اون متغییر های که گفتید باید درجای مناسب قرار بگیر من همش را قبل از body در آخرین خط گذاشم نمیدونم درست گذاشتم یا نه . منطورم که همه ی اون متغییر را قبل از
</body>
</html>
گذاشتم.

در ضمن من فایل htacsses را آپلود نکردم. چون یکی از دوستان گفته بود این فایل خیلی مهمه نباید تغییرش داد.

سلام
منم همین مشکل رو دارم
لطفا کمک کنید
با تشکر
انجمن گفتگوی سپهر
www.sepehrclub.ir
منتظر حضورتان هستیم
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۱/۲۳، ۰۶:۰۲:۲۲ صبح)
(۱۳۸۹/۱۰/۶، ۱۷:۱۷:۰۱ عصر)hamidtbt نوشته است: سلام من این پلاگین را نصب کردم . تمام کاری هایی که گفتید را انجام دادم . مشکل من این هست که وقتی روی کلمات کلید کلیک میکنم با صفحه 404Not Found vروبه روی میشم.

</body>
</html>
گذاشتم.

سلام.
من هم این مشکل رو دارم ممنون میشم کمک کنید. البته روی لوکال تست کردم
با سلام
منم نصب کردم ولی همون مشکل دوستان رو داره تمامه راه هارو هم رفتم ولی نشد
لطفا یکی از دوستان وارد راهنمایی جامع و کاملی بکنه
با تشکر...[تصویر:  139fs108574.gif]
من نصب کردم کار کرد
شاید برا شما کار نمیکنه چون دستور های htacsses رو وارد نکردید؟
اگه لازم نبود نمیذاشتن Tongue
Wink
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۲۰:۳۳:۰۲ عصر)
فایل htacsses باید آپلود بشه.

دوستانی که آپلود کردن و بازم کار نمیکنه به این نکته دقت کنن که فایل htacsses موجود در پلاگین به این صورته :

.htaccess

و اگه در هاست شما به صورت زیر هست :

htaccess.txt

با مشکل پیدا نکردن صفحه مواجه خواهید شد
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۲۰:۳۳:۱۴ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۴:۱۲:۳۴ عصر)BSE نوشته است: فایل htacsses باید آپلود بشه.

دوستانی که آپلود کردن و بازم کار نمیکنه به این نکته دقت کنن که فایل htacsses موجود در پلاگین به این صورته :

.htaccess

و اگه در هاست شما به صورت زیر هست :

htaccess.txt

با مشکل پیدا نکردن صفحه مواجه خواهید شد

البته فکر کنم اپلود کردن این فایل کار درستی نباشه بهتره htaccess پلاگین رو باز کنید و محتویات اونو کپی کنی آخره htaccess ایکه تو روت سایتتون هستSmile
 سپاس شده توسطBSE (۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۴:۲۱:۲۸ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۴:۲۱:۵۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۲۰:۳۳:۲۸ عصر)
با سلام
دوستان یک سوالی داشتم
من این پلاگین الان مدتیه برروی انجمن من نصب هست و دارم باهاش کار میکنم منتها یک مشکلی وجود داره اونم اینه که به صورت اتوماتیک برچسب نمسازه و باید بصورت دستی بهش بدیم برا خودم مشکلی نیست میدم ولی کاربرای دیگه حال انجام دادن اینکارو ندارن و حق هم دارن چون کاره وقت گیری هست
حالا کسی میدونه که مشکل من از کجایه و اصلا چطوری باید طوری تنظیمش کنم که اتوماتیک برچسب بسازه؟؟؟Huh
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۲۰:۳۴:۳۰ عصر)
دوستان سلام خسته نباشید من وقتی روی گزینه اول پلاگین یعنی ((اینجا کلیک کنید تا برای همه تاپیک ها برچسب ساخته شود.)) کلیک میکنم صفحه سفیدی باز میشه و کاری انجام نمیده ممنون میشم اگه کمکم کنید.
در ضمن پلاگین من فعاله و فایل htaccess رو هم آپلود کردم و هیچ مشکلی در زمینه آپلود نیست فقط این سوالم رو پاسخ بدید ممنون.
در ضمن سوال دوست عزیزم persiavip هم سوال بنده هست ..لطفا به آن هم پاسخ دهید.
با تشکر
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۴، ۱۷:۴۳:۲۰ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۲۰:۳۵:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان