هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجمن ترک خودارضایی - انجمن راه روشن پاکی
به نام خداوندی که هرگاه اسمش را بــردیم٬قطعـــا در بازی سخت زندگی هم بــــردیم
سلام و درود و شاد باش خدمت تمامی دوستان عزیز ...

سایت  که بنده توسط دوستانم به تاسیس در آوردیم موضوعش :
ترک خودارضایی٬ تقویت قدرت های روحی و جسمانی و آشکارسازی راه و پیمودن موفقیت می باشد.
امیدوارم دوستانی که این شرایط را دارند در انجمن راه روشن پاکی حضور پیدا کنند ..

اطلاعات بیشتر در تصویر :[تصویر:  15579446153703464648.jpg]

http://upload7.ir/imgs/2014-10/15579446153703464648.jpg

ممنون میشم نظرتونو در مورد پروژه ما بگویید ..
لازم به ذکر هست که این انجمن به دور از هیچ ارکانی می باشد و توسط چند تن از جوانان عاشق وطن و هموطن تاسیس شده هست و هیچونه هدفی مالی و مادی در آن نیست ..
به امید پاکی و موفقیت تمامی هموطن های عزیزم
ارادتمند شما
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۰:۰۶:۳۴ عصر) ، pershianweb (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۰:۳۲:۲۴ عصر) ، MohamadReza (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۱:۰۹:۳۸ عصر)
تبریک میگم بهتون بابت این نیت و حرکت.عمل فوق العاده خوبیه.هرچی بگم براش کم گفتم.خیلی از جوونای و حتی نوجوونای مملکت دچار این هستنو حتی از مضراتش خبری ندارن.

امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشید و بخصوص توی این راه کامل و پیروز باشید. Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
هرکمکی که از بابت فنیش از دست بنده برمیاد درخدمتم(فقط چون یکم وقتم خیلی درگیره برای همین دیر میرسم اما بالاخره میرسم)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطpershianweb (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۰:۳۲:۵۶ عصر) ، nefrin1st (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۱:۲۱:۰۹ عصر)
وافعا کاره خوبو شایسته ایه. میتونین رو کمک  من هم حساب کنید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطnefrin1st (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۱:۲۱:۱۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۹، ۱۹:۲۹:۴۴ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۰:۱۶:۲۴ عصر)firstboy000 نوشته است: تبریک میگم بهتون بابت این نیت و حرکت.عمل فوق العاده خوبیه.هرچی بگم براش کم گفتم.خیلی از جوونای و حتی نوجوونای مملکت دچار این هستنو حتی از مضراتش خبری ندارن.

امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشید و بخصوص توی این راه کامل و پیروز باشید. Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart
هرکمکی که از بابت فنیش از دست بنده برمیاد درخدمتم(فقط چون یکم وقتم خیلی درگیره برای همین دیر میرسم اما بالاخره میرسم)
سلام به شما داداش عزیزم ٬ ممنون از این همه روحیه ایی که به ما بخشیدی ٬ یک دنیا ممنونم
بله داداشم٬ الان از 60 درصد تا 95 درصد جوانای ایرانی گرفتار این عمل هستن و عده ایی کثیری از آنان حتی خبر ندارن که چه هست و عده ایی هم می دانند اما گرفتار این عمل شدند ..
امیدوارم که این پروژه  موفق باشه و بتونیم تمام کاربرانی که در انجمن حضور پیدا میکنن را کاملا پاک و آماده واسه درخشیدن ببینیم
بازم مرسی داداشم .. چشم اگه کمکی خواستیم حتما از مشتی ایی چون شما کمک خواهیم گرفت ..
بازم یک دنیا ممنون
موفق باشی هموطن
(۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۱:۱۰:۱۴ عصر)MohamadReza نوشته است: وافعا کاره خوبو شایسته ایه. میتونین رو کمک  من هم حساب کنید Heart
سلام مرسی داداشم ...
امیدوارم همیشه در زندگیت بدرخشی ..
خوشحال میشم که شما هم در این راه همراهمان باشید و برای موفقیت خود و دیگران بکوشیم
خیلی ارادت دارم آقا محمد
موووفق باشی مرد .. Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohamadReza (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۳:۲۸:۴۰ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۹، ۱۹:۲۹:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۱۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart انجمن ترک خودارضایی Bl4ck.W4R 10 9,764 ۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۲۲:۲۵:۵۹ عصر
آخرین ارسال: s.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان