هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال کاربران از وردپرس به مای بی بی
سلام
من یک انجمن رو تازه نصب کردم و می خوام کاربرایی که در خود سایت وردپرس دارم بدون اینکه نیازی به عضویت جدید داشته باشم بتونن وارد انجمن بشن

الان افزونه همگام سازی کاربران با مای بی بی رو هم نصب کردم و اطلاعات انجمن رو هم نوشتم. الان دقیقا نمی دونم چی کار باید بکنم
از دوستان کسی می تونه کمکم کنه؟
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۱۸، ۱۶:۱۶:۰۱ عصر)jamal94 نوشته است: سلام
من یک انجمن رو تازه نصب کردم و می خوام کاربرایی که در خود سایت وردپرس دارم بدون اینکه نیازی به عضویت جدید داشته باشم بتونن وارد انجمن بشن

الان افزونه همگام سازی کاربران با مای بی بی رو هم نصب کردم و اطلاعات انجمن رو هم نوشتم. الان دقیقا نمی دونم چی کار باید بکنم
از دوستان کسی می تونه کمکم کنه؟

اینجا
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۱۷:۵۹:۳۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۰:۰۸:۲۰ عصر)
الان من همین کار انجام دادم و نصب کردم و دیتابیس و اینارو نوشتم تو تنظیمات ولی باز انجمن و سایت جداست!
میشه توضیح هم بدین به طور کلا مراحل رو؟
پاسخ
دقت بشه:
نقل‌قول:
After Login user in WordPress System User Add to Mybb System automatically

یه یوزر که توی وردپرس هست اول توی وردپرس وارد بشه بعد به صورت خودکار توی مای بی بی ساخته میشه.تست کنید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۰:۴۵:۰۴ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۰:۱۱:۳۰ عصر)firstboy000 نوشته است: دقت بشه:
نقل‌قول:
After Login user in WordPress System User Add to Mybb System automatically

یه یوزر که توی وردپرس هست اول توی وردپرس وارد بشه بعد به صورت خودکار توی مای بی بی ساخته میشه.تست کنید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
الان تو عکس بالا ببینید
تو فیلد های اول تا سوم که مربوط به اطلاعات دیتابیس انجمن هستش
اون دو تا فیلد آخری رو چی بنویسم؟؟؟ یعنی در "پیشوند جدول های مای بی بی" و " نام پوشه انجمن" ؟؟؟
پاسخ
برای پیدا کردن پسوند جداول دیتابیستون به phpMyAdmin برید و دیتابیس انجمنتون رو نگاه کنید.اول همشون یه پیشوندی داره که توسط علامت _ با اسم اصلی جدول جداسازی شده.به طور پیشفرض mybb_ هستش.

فیلد آخر هم مربوط به محلی هست که مای بی بی قرار داره.انجمنتون داخل پوشه ای به اسم forum هستش.کافیه همین رو بنویسید.

همین.

پیشنهاد میشه از پارسی ساز اینجا استفاده کنید تا به صورت کامل پشتیبانی بشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۷/۲۰، ۱۸:۲۹:۲۷ عصر)
فقط یه چیز این ها انجام دادم شد و کاربر هم باید اول به وردپرس بره تا حساب کاربری در انجمن هم براش درست بشه! یک چیز فقط بعضی جاها اون کاربری که از وردپرس اومده بعضی چیز ها مثل ادایتور رو براش نشون داده نمیشه و همچنین پست بیت های من عمودیه ولی برای اون دسته از کاربران که از وردپرس اومدن به صورت افقی نشون داده میشه!

من از چند جا پرسیدم گفن که این کارو نکن چون یه دفعه میبینی سایت بالا نیومد دیگه! و تصمیم گرفتم سایت جدا و انجمن هم جدا به کارشون ادامه بدن! دوستان پیشنهادی دارن؟
پاسخ
به نظر دوستان سایت جدا باشه انجمن هم جدا غیر حرفه ایه؟!
پاسخ
(۱۳۹۳/۷/۲۰، ۱۸:۳۱:۴۷ عصر)jamal94 نوشته است: فقط یه چیز این ها انجام دادم شد و کاربر هم باید اول به وردپرس بره تا حساب کاربری در انجمن هم براش درست بشه! یک چیز فقط بعضی جاها اون کاربری که از وردپرس اومده بعضی چیز ها مثل ادایتور رو براش نشون داده نمیشه و همچنین پست بیت های من عمودیه ولی برای اون دسته از کاربران که از وردپرس اومدن به صورت افقی نشون داده میشه!

من از چند جا پرسیدم گفن که این کارو نکن چون یه دفعه میبینی سایت بالا نیومد دیگه! و تصمیم گرفتم سایت جدا و انجمن هم جدا به کارشون ادامه بدن! دوستان پیشنهادی دارن؟

خب به هر حال اتصال تو یا چند سیستم به هم فشار به سرور میاره(یکمی؛ با افزایش تعداد کاربران هم فشار بیشتر میشه)
پیشنهادم تو جواب بعدی میگم

(۱۳۹۳/۷/۲۶، ۰۱:۵۲:۲۸ صبح)jamal94 نوشته است: به نظر دوستان سایت جدا باشه انجمن هم جدا غیر حرفه ایه؟!

خیر غیر حرفه ای اینه که شما تمام کاربرات توی سایت عضو بشن و توی انجمن هم باشن.
سایت جنبه عمومیت داره و اگر محدود به اعضا بشه وجود انجمن در کنارش نا مفهومه.(بازم بنا به سلیقه و انتخاب شماست)
اگر که برای نظر دهی باشه خب بهتره که خودشون ثبت نام کنن و نظر بذارن سیستم وردپرس ثبت نام پیچیده و طولانی نداره.حتی سیستم کامنت دهیش هم برای مهمان ها هم هست.
اما مشارکت توی نویسندگی و دانلود فایل ها به نظر خوب نمیاد و بهتره از همون انجمن انجام بشه.

پیشنهاد من اینه که از سایت به عنوان گلچینی از مطالب انجمن استفاده کنید.نویسندشم خودتون و یا چند نفر دیگه باشن.و بهتر هم میشه اگر که آدرس پروفایل نویسنده اون مطلب رو هم توی متن مطلب در سایت قرار بدید.

موفق باشید Heart
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان