هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین جعبه پیام DVZ Shoutbox
Star 
سلامی دوباره خدمت دوستان و کاربران گل مای بی بی ایرانی.
جعبه پیام تائید شده و سالم برای نسخه 1.8 رو براتون ترجمه کردم و میذارم که دانلود کنید.

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: جعبه پیام آجاکس DVZ shoutbox
نسخه: 2.1.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: Tomasz 'Devilshakerz' Mlynski
[تصویر:  d.png] معرفی: 09-03-2014, 03:35 PM
آخرین بروزرسانی: 09-26-2014, 11:15 PM
مترجم: firstboy000

[تصویر:  info.png] عملکرد: جهت برقراری ارتباط راحت تر و ساده تر کاربران با یک دیگر.

[تصویر:  wrench.png] نصب: 
       1- ابتدا محتویات پوشه UPLOAD درون بسته را در روت مای بی بی آپلود و استخراج کرده.
       2- سپس محتویات فایل STYLE.txt را به انتهای استایل global.css پوسته مورد استفاده اضافه نمایید.
       3- متغیر زیر را به دلخواه خود داخل قالب Index page template > index قرار دهید.
کد:
{$dvz_shoutbox}
       برای مثال درپایین متغیر قرار دهید تا بالای انجمن قرار گیرد.
کد:
{$header}
      4- از بخش پلاگین ها، پلاگین را فعال نموده و تنظیمات آنرا به دلخواه انجام دهید و لذت ببرید...

تذکر: دقت شود که جهت استفاده از این پلاگین حداقل نسخه php مورد نیاز هاست 5.4 یا بالاتر دارد.

ویژگی ها:
  • تجزیه و تحلیل شکلک و مای کد(با قرار دادن کد آن شکلک و یا مای کد تبدیل شده درج میشود)
  • حالت خارج از دسترس(برای کاربرانی که مدت مشخصی با چت باکس کار نکنند)
  • چک کننده زمان بین پیام های کاربر و جلوگیری از سیل پیام(Anti-flood)
  • قابلیت تنظیم محدودیت حداقل تعداد ارسال پست در انجمن جهت استفاده از چت باکس
  • مسدود کردن کاربران خاص
  • سیستم پیشرفته سطوح دسترسی گروه ها(برای مشاهده، ارسال پیام، تازه سازی، مدیریت کامل جعبه پیام و مدیریت ارسالات خود)
  • بارگذاری تنبلانه(جهت کاهش فعالیت های مورد انجام و مصرف منابع بسیار مناسب است)
  • نمایش آرشیو چت باکس و پنل مدیریت اختصاصی برای مسدود سازی، حذف پیام و اطلاعات آی پی(که انگار آی پی مشکل داره حل بشه مشکلشو میگم)
چندتا هم خودم اضافه کنم بهش
  • نمایش آواتار کاربر و درصورت نبود آواتار استفاده از آواتار پیشفرض
  • سبکی و آجاکس بودن
  • باز و بسته شدن با کلیک کردن روی قسمت نوار هد یا تایتل جعبه پیام (که اگر کسی سرعتش کم بود با اینکار کمی سرعتش بهتر میشه)
[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شد.

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   [MyBBIran][1.8]DVZ Shoutbox2.1.1.zip (اندازه: 14.48 KB / تعداد دفعات دریافت: 444)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=63

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۱۸:۴۵:۰۴ عصر) ، emir.yanliz (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۱۹:۱۷:۴۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۲۱:۰۸:۴۱ عصر) ، میدوری (۱۳۹۳/۷/۱۵، ۰۱:۳۸:۴۱ صبح) ، peymanpbl (۱۳۹۳/۷/۱۵، ۲۱:۵۴:۰۷ عصر) ، free_spirit (۱۳۹۳/۷/۱۶، ۱۹:۵۹:۴۲ عصر) ، pershianweb (۱۳۹۳/۷/۱۶، ۲۰:۳۱:۲۸ عصر) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۷/۱۶، ۲۲:۰۳:۵۳ عصر) ، Pars (۱۳۹۳/۷/۱۷، ۰۹:۰۲:۱۲ صبح) ، Rezakashefi (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۰۱:۲۸:۵۲ صبح) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۱۳:۱۰:۱۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۲۲:۳۷:۵۹ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۸/۷، ۰۹:۲۸:۴۳ صبح) ، forumpouya (۱۳۹۳/۸/۱۳، ۲۱:۴۴:۰۴ عصر) ، shila30 (۱۳۹۳/۹/۲، ۰۳:۴۳:۳۹ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۹:۱۸:۳۲ عصر) ، ali5866 (۱۳۹۳/۱۲/۵، ۱۲:۵۲:۴۲ عصر) ، sara20 (۱۳۹۴/۳/۲، ۱۴:۴۶:۴۵ عصر) ، saeed_same (۱۳۹۴/۴/۱۵، ۱۲:۵۱:۵۶ عصر) ، MISTER (۱۴۰۰/۱۱/۲۸، ۲۱:۲۶:۳۸ عصر)
باسلام ممنون اززحمت ولطف شما Heart 

من این پلاگینو نصب کردم اما وقتی خواستم فعالش کنم دیدم صفحه پلاگینم خالیه...نکنه به خاطر نسخه phpهست بعد نصب فهمیدم نسخه 5.3.29 هست...ایامشکل ازاینه؟؟؟؟؟
این دامنه رو میفروشم هرکی خواست پیام بده یا تویاهوConfusedtone.gol2014...{دوستان حرف اول sهست که به شکلک تبدیل میشه}

http://forum.pershianweb.com

مجله اینترنتی پرشین وب

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۷، ۱۰:۱۳:۵۳ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۱۳:۰۴:۴۷ عصر)
بله مشکل از همینه.به خط 5 پلاگین گیر میده که مربوط میشه به نبودن نسخه 5.4.شما با تغییر نسخه پی اچ پی هاستتون این مشکل رو برطرف میکنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۱۷، ۱۱:۵۲:۵۴ صبح) ، Pars (۱۳۹۳/۷/۱۷، ۱۳:۵۵:۰۴ عصر)
ببخشید ..پی اچ پی ارتقا پیداکردو پلاگین نصب کردم..اماحالا به نظر کامل نمیاد باتوجه به نمونه عکسی وسطی که شماگذاشتین جعبه پیامی که من نصب کردم درنیومد Huh ..بعد شکلک هم نداره شماازکجاشکلک گذاشتین Huh
این دامنه رو میفروشم هرکی خواست پیام بده یا تویاهوConfusedtone.gol2014...{دوستان حرف اول sهست که به شکلک تبدیل میشه}

http://forum.pershianweb.com

مجله اینترنتی پرشین وب

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۱۳:۰۴:۴۵ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۱۶:۰۱:۲۵ عصر)
عکس وسطیه مربوط به بخش آرشیو هست که پنل مدیران چت باکس هم توی همونجا قرار داره.توی این بخش پیغام نمیتونید ارسال کنید.
یعنی اینجا: http://forum.pershianweb.com/index.php?a...ox_archive
برای قرار دادن شکلک هم شما باید ابتدا از تنظیمات تجزیه و تحلیل شکلک رو فعال کنید بعد با نوشتن کد تصویر مثلا (دو نقطه و بعدش D)
کد:
:D

برای Big Grin ؛ بعد از ارسال پیام شکلک نمایش داده میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطpershianweb (۱۳۹۳/۷/۱۸، ۱۸:۰۴:۱۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۱۶:۰۱:۳۸ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۸/۷، ۰۹:۲۹:۴۵ صبح)
درود

واقعا عالی و بی نقصه و سبکه

فقط اگه میشه جعبه شکلک ها هم بهش اضافه کنید

مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۷/۲۷، ۰۲:۱۵:۵۱ صبح)
سلام
خوبید ؟!
این الان به نسخه پی اچ پی من نمیخوره ! من خیلی این پلاگینو لازم دارم الان چیکار کنم ؟؟؟!
خدا نگهش داره !:
انجمن من در حال بروز رسانی هست بزودی لینکشو میزارم !
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۲۱:۳۹:۲۰ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۲۶، ۲۰:۱۴:۵۸ عصر)BLUE STAR نوشته است: سلام
خوبید ؟!
این الان به نسخه پی اچ پی من نمیخوره ! من خیلی این پلاگینو لازم دارم الان چیکار کنم ؟؟؟!

درود

از پنل هاست تون بالا ببرید
البته قبلش از دیتابیس و کل انجمن backup بگیرید

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۷/۲۷، ۰۲:۱۵:۳۴ صبح)
سلام به من میگه خط هفتش مشکل داره!مشکلش چی هست؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۳۰، ۱۰:۳۵:۵۶ صبح)
خب پی اچ پیمو اپدیت کردم درست شد ولی پیامو که می نویسم نمی فرسته:|
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۳۰، ۱۰:۳۶:۰۴ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای ۱.۸] جعبه پیام آتشین - Inferno ShoutBox [غیررسمی] firstboy000 8 6,478 ۱۴۰۰/۳/۲۸، ۱۲:۱۳:۰۰ عصر
آخرین ارسال: BamikMarket

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان