هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دامین net یا com
سلام
از دوستان کسی می تونه کمک کنه من دو دامین به نام  پسوند های دات کام و دات نت دارم . رتبه دامین دات نت یه کم بالاتر از دان کام هستش و بازدیدش حدودا 500 نفر هستش روزانه. و من می خوام مطالبم رو به سیستم محتوای دیگه انتقال بدم، گفتم نظر شما دوستان رو هم بپرسم به نظرتون همون روی دات نت باشه که بازدید هم داره؟ یا دات کام بهتره (در این صورت بازدید از صفر شروع میشه) به هر حال دات کام بهترین پسوند هستش.
ممنون
پاسخ
اگر دامنه net. شما رتبه خیلی بالاتری نسبت به com. تان دارد

بنده پیشنهاد می دهم که از همان net. استفاده کنید

این نکته هم باید مد نظر قرار داد که دامنه راسته کاری وبسایت شمارا برای موتور های جستجو مشخص میکند
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۷/۸، ۱۶:۰۴:۵۱ عصر)
(۱۳۹۳/۷/۸، ۱۵:۴۹:۴۶ عصر)محمد تی ام نوشته است: اگر دامنه net. شما رتبه خیلی بالاتری نسبت به com. تان دارد

بنده پیشنهاد می دهم که از همان net. استفاده کنید

این نکته هم باید مد نظر قرار داد که دامنه راسته کاری وبسایت شمارا برای موتور های جستجو مشخص میکند
پاسخ
تفاوت چشمگیری در رتبه ندارن! راستش دات نت الان رو یک وبلاگه و روزانه تقریبا 600 بازدید داره که 100 تاش از گوگله! و من می خوام مطالب رو از وبلاگ به وردپرس انتقال بدم و هر دو دامین رو هم دارم و دوس داشتم روی دات کام باشه ولی تمام لینک های من در گوگل روی دات نت هستش! و اگر دات کام رو انتخاب کنم تمام بازدید ها وو لینک ها از بین میره ولی از طرفی پسوند دات کام از همه بهتره و دوست دارم دات کام باشه! الانم کلا نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم!
شما جای من بودید چی کار می کردید؟
پاسخ
خب شما یک راه دارید

دامنه تون رو به com. تغییر بدید ولی دامنه net. رو هم بصورت ریدایرکت شده قرار بدید

به این روش اگر کسی با دامنه net. بخواد وارد سایتتون بشه به دامنه com. هدایت میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۷/۸، ۱۶:۲۶:۲۰ عصر)
ولی یه جا خوندم که گوگل به این جور مسائل اخیرا گیر میده! به پارک دامین و این جور چیزا
پاسخ
 به نظر شما اگر من مطالب رو به روی دات کام ببرم و بعد مطالب وبلاگ که در روی دات نت هستش رو آفلاین کنم بعدا گوگل گیر نمیده که یک جور مطلب در دو سایت هستش؟؟
میشه دقیق جواب بدین؟
ممنون
پاسخ
نه فکر نمیکنم

حالا شما یه تحقیق کامل تر هم از مطالب گوگل بکنید بنظرم بهتره
پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۷/۹، ۰۰:۱۱:۵۱ صبح)
با سلام.
اول یک توضیح بدم که .net و . com یعنی چی؟ در کل و برای برند های جهانی . com به معنی سایت های کمپانی هست و مخفف .company یعنی برای شرکت ها و سایت های تجاری هست. اما .net چیست؟ ، .net هم به معنای .network هست و اصولا باید برای سایت های شخصی (مانند سایت افراد مشهور) و سایر سایت ها زده بشه. .org هم به معنی .organization هست و اصولا برای سایت های دولتی به کار میره.

منتها در طی چند سال گذشته ، بصورت مد شده که اکثریت سایت ها از . com  استفاده میکنند. چرا؟ چون اکثریت سایت ها تجاری هستند و تا حدودی هم قابل قبول هست.

در نتیجه شما هم میتونید بنا به کار مورد نظرتون از دامنه مد نظر استفاده کنید ، ولی من . com رو پیشنهاد میدم. چون مشهور تر هست و ممکنه اکثریت کاربرا net رو با com اشتباه بگیرند.

اما در خصوص بازدید شما میتونید به راحتی با کد ریدایرکت 301 ، دامنه .net را روی . com بگذارید و هیچ مشکلی در خصوصی گوگل و سایرموتور های جستجو نیست ، گوگل خودش بعد مدتی تمامی مطالب شما رو شناسایی میکنه و دامنه رو از .net به . com تغییر میده و هیچ آسیبی هم به رنک سایت نمیزنه ، من تست کردم و تمامی مطالبم منتقل شد.

پیشنهاد میشود در گوگل وب مستر نیز ثبت نام کنید.

موفق باشید.

[تصویر:  76041528073893930429.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسطjamal94 (۱۳۹۳/۷/۹، ۰۰:۱۱:۵۵ صبح) ، محمد تی ام (۱۳۹۳/۷/۹، ۰۰:۲۴:۴۷ صبح) ، Pars (۱۳۹۳/۷/۱۷، ۰۹:۳۹:۵۳ صبح)
برای سئو اگه اول یک دامنه رو دایرکت کنی بعد برش داری مدت 1 ماه طول میکشه که گوگل دوباره سایت روچک کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۱۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دامین های ملی دامین کوتاه دامین با معنی دامین برند و کاربردی... hashtbandi 0 1,840 ۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۵:۴۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hashtbandi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان