هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پلاگین چند مای کد جدید mybbcoder
با سلام
من امروز این پلاگین رو نصب و فعال کردم و تنظیماتشم نگاه کردم ولی نه تنها کار نکرد بلکه زد کد های دیگه رو هم هم تو ارسال و هم تو پاسخ سریع پیشرفته پاک کرد ( عکس زیر ) پلاگینو غیر فعال و حذف و فایل هاشو پاک کردم دوباره نصب کردم نشد ( حتی نتونستم وضعیت را به وضعیت اولیه برگردونم)

لطفا راهنمایی کنید حداقل بتونم اون قسمت های حذف شده قبلی رو برگردونم.

[تصویر:  7sf1f0ye4wgqre51tcsb.png]
پاسخ
[تصویر:  i8491_mycode.JPG]
این هم مشکله مای کد جدید که در سایت تازه قرار گرفته + برای من کار نکردSmile شاید بخاظر پلاگین advanced quick replayباشه
پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۲۴، ۱۴:۵۳:۰۲ عصر)sia1 نوشته است: با سلام
من امروز این پلاگین رو نصب و فعال کردم و تنظیماتشم نگاه کردم ولی نه تنها کار نکرد بلکه زد کد های دیگه رو هم هم تو ارسال و هم تو پاسخ سریع پیشرفته پاک کرد ( عکس زیر ) پلاگینو غیر فعال و حذف و فایل هاشو پاک کردم دوباره نصب کردم نشد ( حتی نتونستم وضعیت را به وضعیت اولیه برگردونم)

درود
ادیتور انجمن شما مشکلی ندارد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۲۴، ۱۵:۰۶:۲۹ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۸۹/۳/۲۴، ۱۴:۵۳:۰۲ عصر)sia1 نوشته است: با سلام

درود
ادیتور انجمن شما مشکلی ندارد.

درود پارس عزیز چطور مشکل نداره اون قسمتی که که در زیر های لایت کردم حذف شده تو عکس هم واضحه!!!Huh
لطفا اگه میتونید کدشو بذارید تا درست کنم پلاگینو نخواستیم ( به نظر به گفته دوستمون با یکی از پلاگین ها مشکل داره

[تصویر:  9z9a8106ekyq5l2r44gj.png]
پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۲۴، ۱۵:۳۵:۳۷ عصر)sia1 نوشته است: درود پارس عزیز چطور مشکل نداره اون قسمتی که که در زیرهای لایت کردم حذف شده تو عکس هم واضحه!!!Huh
لطفا اگه میتونید کدشو بذارید تا درست کنم پلاگینو نخواستیم ( به نظر به گفته دوستمون با یکی از پلاگین ها مشکل داره
من موضوع جدید و اسال پاسخ را در انجمن شما دیدم و مشکلی نداشت.
احتمالا مشکل از مرورگرتان هست.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان