هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پروفایلِ من | سیستم حرفه ای پروفایل
آقا من وقتی حالت آژاکس تو یادداشت هارو روشن میکنم اصن یادداشت ها نشون نمیده وقتی هم غیر فعال میکنم نشون میده ولی نوشته میره تو اواتار..

پیوست شد ..!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بی - نصب قالب - ترجمه پلاگین - ترجمه قالب و پوسته - نصب انواع اسکریپت - پشتیبانی سایت شما -
نصب آپلودسنتر اختصاصی - شخصی سازی انجمن شما
پاسخ
سلام
مشکل من حتی با وجود حذف هشدارهای من همچنان پابرجاست
پاسخ
سلام
قابلیت پروفایل خصوصی رو امتحان کردم دیدم ایراد داره.
با این که میزنم پروفایل برای هیچکس قابل مشاهده نباشه اما بازم نشون داده میشه برای دیگران.
پاسخ
سلام
هم مشکل ارسال قبل هنوز برام هست هم یه مشکل دیگه.
آقایfirstboy000 مشکلی که در رابطه با نشون ندادن هشدار بعد از دریافت یادداشت جدید داشتم و شما حل کرده بودین هنوزم حل نشده انگار. شایدم من باز دستکاری کردم. (اما کار خاصی نکردم) .با این حال بعضی وقتا هشدار رو نشون میده و بعضی وقتها هم نه.
ببخشید آقای firstboy000، میشه بگید اون دفعه چه کار کرده بودید تا خودم دوباره انجام بدم ؟؟؟
ممنونم
پاسخ
1- مشکل از بسته وپلاگین های مورد استفادتون هست، نواقصی دارن. همه رو استاندارد کنید و از بسته اینجا استفاده کنید تا به امیدخدا اکثر مشکلاتتون رفع بشه
۲- دیده شده که از نسخه های پایین تر دارید استفاده میکنید، برای انجام عمل بالا میتونید از بسته نصبی اینجا استفاده کنید و بروزرسانی انجام بدید.
۳- فراموش نشه طبق استاندارد بروزرسانی کنید، اول غیرفعال سازی و حذف پلاگین ها از پنل، درصورت داشتن توانایی بعد از حذف از پنل از هاست هم حذف بشن اگر نه که اکثرا مشکلی ایجاد نمیکنن
۴- بروزرسانی تمام پلاگین هاتون با پلاگین های موجود در انجمن(همشون از نو)
۵- کمی تنظیمات رو دستکاری کردم که ثابت بشه و بخاطر مورد ۱ بصورت کامل اعمال نمیشه انگار.

موفق باشید
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۱۳، ۱۷:۲۵:۱۵ عصر)
(۱۳۹۵/۲/۱۳، ۱۳:۵۳:۳۳ عصر)firstboy000 نوشته است: 1- مشکل از بسته وپلاگین های مورد استفادتون هست، نواقصی دارن. همه رو استاندارد کنید و از بسته اینجا استفاده کنید تا به امیدخدا اکثر مشکلاتتون رفع بشه
از دیروز شروع کردم به تغییر پلاگین هام و حذف بعضی هاشون که زیاد اهمیت نداشتن. اما پلاگینی مثل پلاگین سپاس رو از اینجا گرفتم و نصب کردم اما مشکل داشت و دوباره مجبور شدم از قبلیه استفاده کنم. بسته پارسی سازمم که خودم نتونستم عوض کنم.
۲- دیده شده که از نسخه های پایین تر دارید استفاده میکنید، برای انجام عمل بالا میتونید از بسته نصبی اینجا استفاده کنید و بروزرسانی انجام بدید.
یعنی به نظر شما مای بی بی خودم رو از 1.8.5 به 1.8.7 به روزرسانی کنم؟؟ یه سری از پلاگین های مهم مثل پلاگین سپاس با 1.8.7 یا حتی 1.8.6 سازگاری ندارن!! این مشکل رو باید چیکار کرد؟
۳- فراموش نشه طبق استاندارد بروزرسانی کنید، اول غیرفعال سازی و حذف پلاگین ها از پنل، درصورت داشتن توانایی بعد از حذف از پنل از هاست هم حذف بشن اگر نه که اکثرا مشکلی ایجاد نمیکنن
خب پلاگین هایی مثل وضعیت من، پروفایل من و سپاس رو نمیشه کامل حذف کرد چون اطلاعاتشون از بین میره. پس چه طوری باید به روزرسانیشون کنیم؟؟
۴- بروزرسانی تمام پلاگین هاتون با پلاگین های موجود در انجمن(همشون از نو)
من پلاگین های قبلی رو غیر فعال میکنم و بعد بسته پلاگین این انجمن رو توی هاست از فشرده خارج میکنم و فایل ها جایگزین میشن. این کار درسته؟؟
کلا حذفشون نمیکنم چون اطلاعاتشون از بین میرن. مثل پلاگین سپاس

۵- کمی تنظیمات رو دستکاری کردم که ثابت بشه و بخاطر مورد ۱ بصورت کامل اعمال نمیشه انگار.

موفق باشید
ممنون
پاسخ
نقل‌قول: اما پلاگینی مثل پلاگین سپاس رو از اینجا گرفتم و نصب کردم اما مشکل داشت و دوباره مجبور شدم از قبلیه استفاده کنم.
بهتره اول دنبال راه حل بگردید و اگر راهی پیدا نشد صورت مسئله رو پاک کنید و دردسر بیشتر نکشید.

نقل‌قول:
یعنی به نظر شما مای بی بی خودم رو از 1.8.5 به 1.8.7 به روزرسانی کنم؟؟ یه سری از پلاگین های مهم مثل پلاگین سپاس با 1.8.7 یا حتی 1.8.6 سازگاری ندارن!! این مشکل رو باید چیکار کرد؟
کی گفته که سازگاری ندارن؟ ما داریم از نسخه 1.8.7 استفاده میکنید و پلاگین سپاس مشکلی نداره.

نقل‌قول: خب پلاگین هایی مثل وضعیت من، پروفایل من و سپاس رو نمیشه کامل حذف کرد چون اطلاعاتشون از بین میره. پس چه طوری باید به روزرسانیشون کنیم؟؟
پلاگین هایی مثل وضعیت من و پروفایل من که صرفا اطلاعاتشون ارزش نداره رو میشه حذف کرد و چون قابل تنظیم دوباره هست، میتونید هم نکنید اما غیرفعال بشن بهتره. اما سپاس رو حذف نکنید، غیرفعال سازی کفایت میکنه.

نقل‌قول:
من پلاگین های قبلی رو غیر فعال میکنم و بعد بسته پلاگین این انجمن رو توی هاست از فشرده خارج میکنم و فایل ها جایگزین میشن. این کار درسته؟؟
درسته(اکثر مواقع کم پیش میاد مشکل باشه توی این مسئله)

اگر پرسشی درمورد بروزرسانی دارید و یا هرچیز دیگه که مربوط به این تاپیک نمیشه، تاپیک جدیدی ایجاد کنید.

روز خوش
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۲/۱۳، ۲۱:۴۷:۰۷ عصر) ، aliii (۱۳۹۵/۲/۱۶، ۲۱:۲۳:۲۸ عصر) ، ashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۱۶، ۲۱:۲۵:۳۵ عصر)
سلام
این پلاگین رو نصب کردم 
این پیغامی که داده یعنی چی؟

Warning [2] require_once(/home2/romannev/domains/romannevis.com/public_html/inc/plugins/myprofile/myprofileessence.class.php): failed to open stream: No such file or directory - Line: 34 - File: inc/plugins/myprofile.php PHP 5.6.21 (Linux)

این پیغام توی کنترل پنل قسمت پلاگین ها اومده
پاسخ
(۱۳۹۵/۲/۱۶، ۲۱:۲۳:۱۷ عصر)aliii نوشته است: سلام
این پلاگین رو نصب کردم 
این پیغامی که داده یعنی چی؟

Warning [2] require_once(/home2/romannev/domains/romannevis.com/public_html/inc/plugins/myprofile/myprofileessence.class.php): failed to open stream: No such file or directory - Line: 34 - File: inc/plugins/myprofile.php PHP 5.6.21 (Linux)

این پیغام توی کنترل پنل قسمت پلاگین ها اومده

نسخه ی اصلی این پلاگین رو نصب کردم مشگل حل شد البته فایل پارسیانشو از همین پلاگین شما نصب کردم و فارسی شد
فقط الان مشگلی که داره اینه که یه تصویر باز نشده ی کوچیک توی پرو فایلها وجود داره 
تو عکس گذاشتم مشخصه 
مشگل از کجاست؟!!!

[تصویر:  jya2_capture.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۵/۲/۱۹، ۱۶:۱۱:۲۹ عصر)
سلام
ببخشید که من اظهار نظر میکنم. دیروز خودمم این مشکل رو داشتم و حل شد.
اینکه کسی جواب شمارو نداده فکر کنم به خاطر اینه که شما قوانین رو رعایت نکردید و آدرس انجمن خودتون رو در امضاتو قرار ندادید.
برای حل این مشکل تصویر مربوطه رو دوباره در مسیر خودش آپلود کنید. مشکلتون درست میشه
پاسخ
 سپاس شده توسطaliii (۱۳۹۵/۲/۲۰، ۱۸:۰۹:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان