هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین نظر سنجی در صفحه اصلی و سردر Poll On Index
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] [b]پلاگین:[/b] نظر سنجی در صفحه اصلی و سردر Poll On Index

[تصویر:  version.png] [b]نسخه:[/b] 1.0.0

[تصویر:  info.png] [b]عملکرد: [/b]قرار دادن نظر سنجی در صفحه اصلی و پرتال

[تصویر:  user.png] [b]نویسنده:[/b] Krafdi.de
[تصویر:  d.png] [b] معرفی:[/b] 23rd January 2009
[تصویر:  d.png][b] آخرین بروزرسانی:[/b] -----
[تصویر:  wrench.png] [b] نصب:[/b] آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت

[تصویر:  photos.png][b] نمونه:[/b]

[تصویر:  99c5rm4bmf5wzfzwwcf.gif]

دانلود

.zip   poi.zip (اندازه: 3.43 KB / تعداد دفعات دریافت: 330)
این پلاگین توسط Kevin به طور کامل فارسی شده است.

--------------------------------------------------------------------------
[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/poll-on-index
 سپاس شده توسطhamid18 (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۳:۱۳:۴۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۳:۳۶:۵۲ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۵:۰۶:۵۵ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۵:۲۵:۲۱ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۱۵:۲۶:۵۷ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۳/۲۳، ۲۱:۵۶:۲۴ عصر) ، سردار (۱۳۸۹/۳/۲۸، ۰۳:۱۸:۲۲ صبح) ، Arsam (۱۳۸۹/۴/۵، ۰۵:۳۹:۲۰ صبح) ، ali_hidden (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۰۱:۳۵:۴۹ صبح) ، badpad (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۰۱:۵۸:۴۱ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۱۲:۰۴:۳۰ عصر) ، K@M@L (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۱۵:۲۱:۳۷ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۰۶:۳۸:۰۲ صبح) ، yesetare (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۱۹:۵۷:۳۴ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۱۵:۱۲:۲۰ عصر) ، halfgame (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۰۷:۵۸:۲۷ صبح) ، s2s2x (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۲:۱۹:۲۰ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۱۲:۳۱:۳۵ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۸، ۲۰:۱۸:۴۸ عصر)
سلام آقا من این پلاگین رو نصب کردم ولی چیزی به منو هایه مدیریت اضافه نشد حتی غیر فعالش هم کردم ودوباره فعال بازم چیزی نیومد میشه راهنمایی بکنین
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
درود
حتما فایلهارو درست اپلود نکردید
چرا عزیز چنتا فایل رو طبق راهنمایی پوشه هایی که داخل پلاگین بود هر فایلی رو سر جایه خودش وارد کردم.بقیه پلاگین ها به راحتی اجرا شد ولی این پلاگین فعال هم شد ولی چیزی به منوی مدیریت اضافه نکرد
دوست عزیز
دریکجا اشتباه انجام دادید برسی کنید نشد . اعلام کنید
موفق باشید
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۱۲:۲۸:۴۱ عصر)
عزیز شرمنده اشتباه از من بود من فکر کردم منو تویه پلاگین ها میاد اما تویه تنظیمات برد اومد.حالا یه سوال تویه قسمت اول این پلاگین نوشته <<PID یا شماره ی نظر سنجی مورد نظر را وارد کنید . اگر خالی بماند چیزی نمایش داده نخواهد شد.>>تویه این قسمت چی باید بنویسم.متن نظر سنجی رو کجا بنویسم راهنمایی بفرمائین ممنون میشم
Rainbow 
دوست عزيز؛
اول از همه بايد تو انجمنت يه نظرسنجي ايجاد كني!
بعد بري تو نظر سنجي ايجاد شده و pid رو از اونجا بگيري!
هر نظر سنجي يه pid مخصوص به خودشو داره.
نحوه گرفتن pid هر نظر سنجي:
به تصوير زير خوب نگاه كن!

تصوير 1

حالا ميتوني اين PID رو تو پلاگين قرار بدي و ازش استفاده كني!

نمايش نظر سنجي بعد از فعال سازي كامل پلاگين:
تصوير 2 

پيروز و سربلند باشيد
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۱۳:۵۸:۴۱ عصر) ، ali_hidden (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۱۴:۲۰:۲۲ عصر)
شرمنده ها ولی این گزینه نظرسنجی کجاست من هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم.منظورم نظرسنجی اولی است
اگه به تصوير 2 خوب نگاه كني ميبيني كه من يه انجمن ايجاد كردم به نام "نظرسنجي" كه روش يه نوار زرد رنگ كشيدم تا خوب متوجه بشي.
پس شما هم بايد يه انجمن درست كني و نظر سنجي هاتو توش قرار بدي و براي اينكه اونا رو تو صفحه فهرست به نمايش در بياري، بايد كد اون نظر سنجي (PID) رو تو پلاگين قرار بدي!
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۱۴:۴۸:۲۸ عصر)
عزیز یک دنیا ممنون.جوابم رو گرفتم.سوال آخر چجوری میتونم نظر سنجی بالایه انجمن قرار بدم منظورم بالایه انجمن هایه ایجاد شده

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین های آمار حرفه ای در صفحه اصلی Overview/ProStats Pars 19 16,274 ۱۳۹۰/۵/۱۲، ۱۳:۳۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: mehrad
  پلاگین موضوع های جدید در صفحه اصلی Recent Topics on Index page Pars 2 4,975 ۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۸:۳۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان