هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مخفی بودن در گروهای کاربری مدیران کل و داشتن دسترسی؟
باسلام و عرض خسته نباشید.

بنده مدتی در سایت انجمن خودم حضور نداشتم و برای اداره کارهای انجمن دسترسی های مدیریتی را برای یکی از کاربران باز گذاشتم که به جای من در این مدت به کارهای سایت رسیدگی کنند.(حدود 2 ماه)

الان با هم به مشکل برخوردیم و ایشون رفتن یه سایت واسه خودشون زدن که رغیب سایت بنده باشن خواستم بدونم ایا در این مدت که همه چیز سایت دست این ایشون بوده ایا امکان داره یه کاربری ایجاد کرده باشه که براش دسترسی باز گذاشته باشه که هر بار بتونه به سایت سرک بکشه یا در قسمت پنل مدیریت نفوذ داشته باشه.

منطورم اینه که ایا میتونه کاربری درست کرده باشه که بهش دسترسی داده باشه اما تو قسمت گروه های کاربری نشون نده و بصورت مخفی باشه.

مثلا در گروه مدیران ارشد یا مدیران کل نشون داده نشه اما دسترسیهای این گروه ها رو داشته باشه.

چون نمیشه که تمام کاربرانی که تو سایت هستن دونه دونه تو پروفایلشون رفت تا ببینیم دسترسی دارن یا نه خیلی زمان بر هست.

کلا مشکل اینه که میخوام بدونم ایا به غیر از کسانی که تو لیست کاربران تو گروه های کاربری نشون داده میشه کسان دیگه هم میتونن مخفیانه در این گروه ها باشن که من بی خبر باشم.؟
پاسخ
درود

پنل مدیر کل> کاربران و گروه ها > دسترسی های مدیر > ازین قسمت میتونید کاربرانی رو که به پنل مدیر کل دسترسی دارند ببینید و  از طریق گزینه ها میتونید دسترسیش رو لغو کنید Blush

انجمن در کار نیست فقط محض وخت گذرونی و یادگیری از اساتید هستم
Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۲۷، ۱۱:۴۳:۱۴ صبح) ، Pishro (۱۳۹۳/۶/۲۷، ۱۲:۲۲:۰۳ عصر) ، 800 (۱۳۹۳/۶/۲۸، ۱۱:۵۳:۴۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۳۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تعیین دسترسی مدیران و ... mehrdad22 1 1,647 ۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۱:۱۹:۴۰ صبح
آخرین ارسال: HOssE!N-B

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان