هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جای گزینی بعضی کلمات در کنترل پنل و مشکل با کلمات کلیدی
سلام

سوال اول:

دوستان من میخوام بعضی کلمات رو در کنترل پنل جایگزین کنم مثلا همه جا به جای "نسخه"   کلا بنویسه "ورژن " یا بجای کلمات دیگه تو کنترل پنل بتونم کلمات دیگه ای رو جایگزین کنم
در واقع دنبال یه کد یا افزونه برای این کارم ,و نمیخوام تو ترجمه رو دستکاری کنم

سوال دوم:

افزونه کلمات کلیدی هستش این افزونه با اونکه از حالت خودکار درش آوردم اما فقط کادر درج کلمات کلیدی فقط زمان ویرایش مجدد اون پست نمایش داده میشه و تو زمان ایجاد موضوع جدید نمایش داده نمیشه ..

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

کپی رایت رعایت نشده پشتیبانی نمیشید.
بهتره به جایی که افزونه رو دانلود کردید مراجعه کنید و از اونجا مشکل رو پیگیر بشید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
دوست عزیز شما دارید بصورت رایگان از مای بی بی استفاده میکنید بعد کپی رایت را حذف کرده و تمامی حوق را متعلق به سایت خود میدانید و توقع پشتیبانی رایگان هم دارید؟ Big Grin
(۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۵:۲۰:۰۴ عصر)محمد تی ام نوشته است: دوست عزیز شما دارید بصورت رایگان از مای بی بی استفاده میکنید بعد کپی رایت را حذف کرده و تمامی حوق را متعلق به سایت خود میدانید و توقع پشتیبانی رایگان هم دارید؟ Big Grin

دوست گرامی اگه بلد بودید جواب میدادید
(۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۹:۲۷:۰۴ عصر)bnyamin2012 نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۵:۲۰:۰۴ عصر)محمد تی ام نوشته است: دوست عزیز شما دارید بصورت رایگان از مای بی بی استفاده میکنید بعد کپی رایت را حذف کرده و تمامی حوق را متعلق به سایت خود میدانید و توقع پشتیبانی رایگان هم دارید؟ Big Grin

دوست گرامی اگه بلد بودید جواب میدادید

تا مشکل کپی رایت شما حل نشود کمکی نیتوانیم بکنیم Dodgy
کپی رایت کجا؟
اگه منظورت پوستست که باس بگم ویرایشش  و راستچینش کار خودمه
واگه منظورت هسته است که اونو باس من به مای بی بی پاسخگو باشم نه شما- بعدشم هسته اصلیشم از جای دیگه گرفتم نه سایت شما-هر چند اونم با کلی تغییرات خودمم روبه رو شذده

اصولا کسایی که بلدن سعی میکنن جواب بدن نه اینکه بهانهه کنند
(۱۳۹۳/۶/۲۴، ۰۰:۰۳:۱۵ صبح)bnyamin2012 نوشته است: کپی رایت کجا؟
واگه منظورت هسته است که اونو باس من به مای بی بی پاسخگو باشم نه شما- بعدشم هسته اصلیشم از جای دیگه گرفتم نه سایت شما-هر چند اونم با کلی تغییرات خودمم روبه رو شذده

خب دوست عزیز شما که هیچی رو از اینجا نگرفتید چرا برای پشتیبانی به اینجا سر میزنید

لطفا از همون جایی که بسته مای بی بی رو گرفتید پشتیبانی بخواید

با تشکر
(۱۳۹۳/۶/۲۴، ۰۰:۲۹:۳۳ صبح)محمد تی ام نوشته است:

خب دوست عزیز شما که هیچی رو از اینجا نگرفتید چرا برای پشتیبانی به اینجا سر میزنید

لطفا از همون جایی که بسته مای بی بی رو گرفتید پشتیبانی بخواید

با تشکر
نیازی به جوابتون نیست
جوابمو از فروم خارجی گرفتم هر چند میدونستم بلد هم نبودی که داشتی میپیچوندی

ضمنا سراسر وب سرای من است--هر جا دلم بخواد سوال میکنم نیازی هم نمیبینم به شما راجب سر زدن به این سایت جواب بدم--اینجا هم یه تابلو بزنید توش بگید فقط کسایی که از ما دانلود کردنند سوال کنن که مجبور نشی هی حرف از پشتیبانی بزننید
با تشکر good night
(۱۳۹۳/۶/۲۳، ۱۹:۲۷:۰۴ عصر)bnyamin2012 نوشته است: دوست گرامی اگه بلد بودید جواب میدادید

مدیران ما به اعضای غیرپایبند پاسخگو نیستند.

پوسته را راستچین کردید یا خودتان نوشتید؟ طراح پوسته برای خودش کپی رایت نداشته است؟

مهم نیست از کجا دریافت کنید. اکنون که دارید از MyBB استفاده می کنید به خاطر بیش از 6 سال تلاش تیم ما است که این انجمن ساز را به رتبه نخست انجمن ساز های رایگان در ایران رسانده ایم.

نه شما نه هیچ کس حق حذف کپی رایت را به بهانه های ساده لوحانه که فقط به درد خودش می خورد ندارد.

فارسی سازی که استفاده می کنید چندین ماه برای تهیه اش زمان صرف شده. مهم نیست برای ما باشد یا دیگری. مهم این نیست یک گستاخ می گوید چند خطشو خودم ویرایش کردم و خود میدونم که باید چیکارش کنم و در کودکی به او آموخته نشده که بهای هرچیز را بپردازد....

اگر کمی با فضای وب آشنا باشید باید بدانید که که شما به هیچ عنوان حق تغییر کپی رایت را ندارید مگر اینکه از تهیه کننده آن اجازه بگیرید.

(۱۳۹۳/۶/۲۴، ۰۱:۳۲:۴۳ صبح)bnyamin2012 نوشته است: نیازی به جوابتون نیست
جوابمو از فروم خارجی گرفتم هر چند میدونستم بلد هم نبودی که داشتی میپیچوندی

ضمنا سراسر وب سرای من است--هر جا دلم بخواد سوال میکنم نیازی هم نمیبینم به شما راجب سر زدن به این سایت جواب بدم--اینجا هم یه تابلو بزنید توش بگید فقط کسایی که از ما دانلود کردنند سوال کنن که مجبور نشی هی حرف از پشتیبانی بزننید
با تشکر good night
درود

متاسفانه گستاخ ها زیاد شدند.

شما برای ورود به هرجا باید شرایط اونجارو رعایت کنید. اگر فکر می کنید نباید رعایت کنید باید به اصل تربیت شما به گذشته خود مراجعه کنید.

بنده اگر در اتوبوس سیگار بکشم یک هنجار شکن هستم درست مانند شما که اینجا بدون رعایت موازین ادعا هم دارید. چون مشکل شما در گذشته است کاری از ما ساخته نیست...

نیاز به نصب تابلو نیست. اگر به او آموخته باشند که خودش می داند. اما اگر نیاموخته باشند اکنون برای نصب هزاران تابلو بسیار دیر است...

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۰:۴۷:۱۶ صبح) ، ali5866 (۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۹:۱۲:۳۲ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۳/۶/۲۴، ۲۰:۲۳:۲۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان