هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باگ بسیار جالب برای تمامی اعضا
(۱۳۹۱/۱۲/۲۰، ۲۱:۵۳:۴۵ عصر)M48D1 نوشته است: خب الان شما بگو من اسم این رو چی بذارم!؟

یک نکته یا هرچی دوست دارید فقط می خواستم بدونید باگ نیست.
پاسخ
این باگ نیست...
پاسخ
باگ خطا یا هر اشکالی در نرم افزار است که باعث بروز نتیجه نادرست یا خارج از انتظار ما شود. فکر می کنم مهم نیست عنوان این پست چه باشد. به هر حال خیلی یافته جالبی بود.
امکان اجاره سرور و خرید هاست با رهنمون برای سایت با هر میزان ترافیک
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۲/۴/۱۶، ۱۳:۴۵:۲۹ عصر)
مطمئنید؟
برای من که نام کاربری اینجوریه!
Pars
پاسخ
خیلی عجیبه
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
1.با alt+255 هم میشهCool
نقل‌قول: باگ از نگاه کاربر یک حفره امنیتی می باشد، که باعث می شود امکان ایجاد اختلال در سیستم وجود داشته باشد ، اما از نگاه برنامه نویس افزونگی کدهای برنامه و استفاده غیر معقول از منابع نیز باگ محسوب می شود.
:|
ایشون راست میگن مثلا خودم با اینسپکت المنت یه بار تو یه سایت که قابلیتاش پولی بود بدون پول فعالیت کردمCool
تو یه بازی آنلاین با چیت انجین رکورد زدمBig Grin(عجب تقلب کثیفی!(فکر نکنین من همچین آدمیم اعتراف کردم جایزه رو دادن به نفر دوم(عجب احمقم هستما!!!)))
هرکی هم میگه اختلالات باگ محسوب نمیشن و فقط حفره ها باگ هستن افراد بسیار نوبی هستن!Cool
Anim-Star
محلی برای بحث و گفت و گو در مورد انیمه ها (کارتون های ژاپنی) و مانگا و اینجور چیزا
دانلود,نقد و بررسی,زیرنویس فارسی و... معروف ترین و محبوب ترین و بهترین انیمه ها و مانگاها را،میتوانید به رایگان در انیم استار بیابید
پس سریع تر به خانواده ی انیم استار بپیوندید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۵۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان