هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلوگیری از حمله ی اسپمر ها [حل شد]
با اجازه نویسنده پلاگین (و a.armaney گرامی)
این پلاگین که جناب a.armaney عزیز قرار دادن بسیار خوب است
اما یه اشکال جزئی دارد که اگر پلاگین فعال شود به شما خطای Encoding میدهد
فایل هایی که جناب a.armaney عزیز داده اند را آپلود کنید و از پلاگین پیوست شده در پایین استفاده کنید
با عذرخواهی از a.armaney گرامی

فایل‌(های) پیوست شده
.php   regsecureq.php (اندازه: 10.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)
 سپاس شده توسطa.armaney (۱۳۹۳/۶/۲۲، ۲۰:۱۴:۰۵ عصر)
پرسش امنیتی رو بهتره خودتون تست کنید دوست من آپلود کردم کل سایت ام ایرور های زیر رو داد مجبور شدم تک تک فایل ها رو پاک کنم

کد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/khour/public_html/inc/plugins/regsecureq.php:1) - Line: 4194 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)
File
Line
Function[PHP]
errorHandler->error
/inc/functions.php
4194
header
/admin/index.php
19
send_page_headers
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/khour/public_html/inc/plugins/regsecureq.php:1) - Line: 4195 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)
File
Line
Function[PHP]
errorHandler->error
/inc/functions.php
4195
header
/admin/index.php
19
send_page_headers
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/khour/public_html/inc/plugins/regsecureq.php:1) - Line: 4196 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)
File
Line
Function[PHP]
errorHandler->error
/inc/functions.php
4196
header
/admin/index.php
19
send_page_headers
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/khour/public_html/inc/plugins/regsecureq.php:1) - Line: 4197 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)
File
Line
Function[PHP]
errorHandler->error
/inc/functions.php
4197
header
/admin/index.php
19
send_page_headers
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/khour/public_html/inc/plugins/regsecureq.php:1) - Line: 53 - File: admin/index.php PHP 5.3.28 (Linux)
File
Line
Function[PHP]

errorHandler->error
/admin/index.php
53
header
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/khour/public_html/inc/plugins/regsecureq.php:1) - Line: 1835 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)
File
Line
Function[PHP]
errorHandler->error
/inc/functions.php
1835
header
/inc/functions.php
1848
my_setcookie
/admin/index.php
387
my_unsetcookie
علی عزیز فایل شما هم همین پیغام رو میده
شما از گزینه reCaptcha استفاده کنید
ظاهرا ترجمه پلاگین دارای مشکل است
فعالسازی reCaptcha:
پیکربندی» General Configuration»در قسمت CAPTCHA Images for Registration & Posting گزینه reCAPTCHA را انتخاب کنید
اینو فعال کردم توی صفحه ثبت نام بخش تایید تصویر امنیتی این ایرور اومده به پیوست نگاه کنید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۱.وارد جی میل خود شوید (یا یک اکانت بسازید)
۲.به آدرس زیر رفته و بر روی Use reCAPTCHA ON YOUR SITE کلیک کنید (یا Get reCAPTCHA)
https://www.google.com/recaptcha
۳.بر روی Sign Up Now کلیک کنید
۴.اسم دامین خود را وارد کنید و بر روی Enable this key on all domains (global key) کلیک کنید
۵.کلید (رمزهایی) که به شما داده میشود را در پایین همانجا که پلاگین را فعال کردید وارد کنید
---
در صورت نفرستادن ۱۰ صلوات برای من و خانواده ام این آموزش برای شما حرام است.
 سپاس شده توسطjaber (۱۳۹۳/۶/۲۲، ۱۷:۳۵:۳۶ عصر)
صلوات رو برات فرستادم دوست عزیز Big Grin 

کد امنیتی اومد اما وقتی کاربر روی کلید ثبت نام کلیک می کنه و می ره صفحه بعد این پیغام رو میده

سیستم ما شما را به عنوان یک عضو اسپم شناسایی کرده است. بنابراین امکان ثبت نام شما در این انجمن وجود ندارد. اگر تصور می‌کنید که این یک ایراد از سیستم ما است٬ لطفاً با مدیر‌کل تماس بگیرید.

مشکل از کجا می تونه باشه ؟
از حساییت بیش ار حد گوگل!
گزینه Hidden Captcha غیر فعال کن
اگه مدت زمان وارد‌ کردن اطلاعات زیاد بشه شمارو اسپم بوت تلقی میکنه
 سپاس شده توسطjaber (۱۳۹۳/۶/۲۳، ۰۰:۵۸:۵۶ صبح)
عیر فعالش کردم باز هم همون خطا

مدت زمان ثبت نام بنده 20 ثانیه طول نمی کشه !!!
باور کنید دیگه کاری از دست من بر نمیاد!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان