هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log
درود خدمت تمام دوستان و کاربران عزیز مای بی بی ایران

چند نفری و حتی خودم برای انجمنم نیازمند پلاگینی بودم که پیغام خصوصی های کاربران رو ببینم.(به دلایل خاص حاکم بر انجمن) گفتم چه بهتر که کاربران هم ازش با خبر باشن.
پلاگین جدید گزارش پیغام خصوصی منو از اطلاع رسانی توسط پ خ یا تاپیک اطلاعیه راحت کرد.بعضیا به این میگن جاسوسی پیغام خصوصی. بریم سراغ معرفی...

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: گزارش پیغام خصوصی - Private Message Log
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: Starpaul20
[تصویر:  d.png] معرفی: 09-03-2014, 07:56 PM
آخرین بروز رسانی: 09-03-2014, 07:56 PM
[تصویر:  user.png] ترجمه: firstboy000

[تصویر:  info.png] عملکرد: به مدیران کل اجازه مشاهده و جستجو در پیغام‌خصوصی‌های ارسال شده در انجمنشان را میدهد.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل های پلاگین > فعال سازی از بخش پلاگین پنل مدیرکل

نحوه استفاده: به بخش ابزار تعمیر و نگهداری رفته و از منوی سمت راست «گزارش پیغام خصوصی» را انتخاب کنید.

ویژگی ها:
  • نمایش پیغام های درون پوشه صندوق ورودی، ارسال شده، نمونه‌ها، سطل زباله و سایر پوشه ها با استفاده از ابزار فیلترگذاری
  • نمایش تمام پیغام‌های ارسال شده و یا دریافت شده یک کاربر به صورت مجزا
  • نمایش آدرس IP ارسال کننده پیغام(افزوده شده)
  • نمایش گزارش مشاهده در قسمت آمار مدیر کل
  • حذف قابلیت دسترسی به این بخش برای سایر مدیران کل از قسمت دسترسی های مدیریت
  • نمایش پیغام هشدار به کاربران در پایین باکس متن از بابت در اختیار داشتن امکان مشاهده توسط مدیران کل(حق مسلم کاربران)
[تصویر:  photos.png] نمونه:
       ندارد

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   [MyBBIran][1.8]Private Message Log.zip (اندازه: 9.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 430)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=65
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۸، ۱۵:۱۸:۲۶ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۷/۲۸، ۱۵:۲۶:۴۵ عصر) ، M A H D I (۱۳۹۳/۷/۲۸، ۱۹:۰۴:۳۳ عصر) ، mohamadnasre (۱۳۹۳/۷/۲۸، ۲۳:۲۰:۲۰ عصر) ، iranshahrsaz (۱۳۹۳/۷/۲۹، ۰۱:۴۷:۰۹ صبح) ، hasan2014 (۱۳۹۳/۸/۶، ۱۲:۵۳:۱۲ عصر) ، parsa3 (۱۳۹۳/۸/۱۸، ۰۵:۰۴:۲۶ صبح) ، rlmd (۱۳۹۳/۹/۳، ۲۰:۲۴:۵۹ عصر) ، sir_rahim (۱۳۹۳/۹/۲۲، ۱۳:۵۸:۰۶ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۲۴، ۱۹:۱۰:۰۵ عصر) ، sooofar (۱۳۹۳/۱۲/۵، ۰۹:۳۴:۱۱ صبح) ، Deshneh (۱۳۹۳/۱۲/۲۷، ۰۱:۴۶:۳۳ صبح) ، SADEGH0098 (۱۳۹۴/۲/۲۵، ۲۲:۵۷:۲۵ عصر) ، autopayamak (۱۳۹۵/۲/۲۱، ۰۳:۱۱:۵۸ صبح)
ببخشید مدیریت امکان حذف پیغام از این طریق رو دارن یعنی اگه پیغام رو خوندن میتونن حذفش کنن یا ویرایشش کنن؟
پاسخ
با سلام پلاگین خراب است چرا وقتی اونو میزنی و میری یک پیامو بخونی صفحه اصلیو نمایش میده؟
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۰/۳۰، ۱۱:۵۱:۴۴ صبح)mosafershop نوشته است: ببخشید مدیریت امکان حذف پیغام از این طریق رو دارن یعنی  اگه پیغام رو خوندن میتونن حذفش کنن یا ویرایشش کنن؟
مثل اینکه متاسفانه این امکان وجود نداره تو نسخه های قبلی فکر کنم قابلیت حذف داشت.شایدم من اشتباه میکنم.(اما ویرایش نداشت)

(۱۳۹۳/۱۱/۳، ۰۲:۱۰:۵۳ صبح)محمد محمدی نوشته است: با سلام پلاگین خراب است چرا وقتی اونو میزنی و میری یک پیامو بخونی صفحه اصلیو نمایش میده؟
تست شده و خراب نیست.از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید حتما(نسخه قدیمی هم نباشن) و همینطور منتظر باشید تا صفحه کاملا لود بشه چون از حالت جی کوئری استفاده میکنه.
از طرفی هم ممیکنه ناسازگاری با یکی از پلاگین های شما باشه
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
منم مشکل این بنده خدارو دارم 2 بار که کلیک میکنی برا باز شدن و خوندن پیام میره صفحه اصلی Huh
نسخه جدید که باید پیشرفته تر باشه چرا امکان حذف رو برداشتن نمیشه اونو درست کرد حذف کنه؟
پاسخ
بسیار عالی
واقعا لازم بود Big Grin
پاسخ
با سلام
اگه این پلاگین نسخه جدیدش امکان حذف پیام خصوصی رو داره لطفا در جریان بذارین 
با تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان