هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک سوال در باره نصب قالب های 1.6 بر روی 1.8 [حل شد]
سلام دوستان !

ببخشید یک سوال در مورد قالب های 1.8 داشتم1

قالب های 1.6 میشه بر روی 1.8 نصب کرد؟
من  بعضی هاشونو تونستم ولی بعضی هاشو نتونستم
انجمن= http://x2web.ir/forum/

والا من ارتقا دادم ولی کلا پلاگین هام بهم ریخت و پلاگین های دارایامکانات اجاکس کار نکردSad
دوست من آموزش ارتقا رو کامل بخونید.

بخاطر استفاده از کدهای جی کوئری و ایجکس توی این نسخه بیشتر پلاگین هایی که ایجکس و جی کوئری هستن ناسازگارن و تداخل دارن.به همین دلیل باید بیخیالشون بشید تا اصلاح بشن.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسط122 (۱۳۹۳/۶/۱۵، ۱۹:۵۴:۲۴ عصر)
ینی ارتقا ندیم هنوز ؟Sad

میشه بیشتر توضیح بدید؟Sad
(۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۳:۱۸:۵۰ عصر)122 نوشته است: والا من ارتقا دادم ولی کلا پلاگین هام بهم ریخت و پلاگین های دارایامکانات اجاکس کار نکردSad

قالب ها رو میشه درست با 1.8 (آموزش) ست کرد و مشکل کار نکردن پلاگین ها بدلیل سازگار نبودنه باید از نسخه آپدیت شده و سازگار شده برای 1.8 استفاده نمایید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

سپاس شده توسط122 (۱۳۹۳/۶/۱۵، ۲۰:۱۲:۴۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۵، ۲۰:۲۶:۴۶ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان