هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بعد از آپگرید انجمن[حل شد]
سلام دوستان سایت ام قبلا ورژنش 1.6.14 بود که به 1.8 آپگرید کردم طبق مراحل گفته شده و در آخرین مرحله بهم تبریک گفت که با موفقیت سایتت به نسخه 1.8 آپگرید شده بدون هیچ خطایی

الان در صفحه اصلی انجمن این پیغام رو می ده

Fatal error: Call to undefined function styleUsernames::initCache() in /home/my user/public_html/inc/class_plugins.php on line 139

و در صفحه مدیریت هم این پیام عجیب و غریب میده

http://khourjavan.com/admin/index.php

ممنون می شم از دوستان کمک ام کنند و راه حل رو بگند

با تشکر
عجبه اومدم تمام فایل های فولدر plugins رو تو یه فولدر دیگه ریختم یک جا درست شد مشکل از پلاگین ها بوده ظاهرا حالا چکار کنم این پلاگین ها رو از کجا بیار در ضمن پلاگین های پیشفرض هم انتقال دادم
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۵:۵۷:۵۶ عصر)jaber نوشته است: عجبه اومدم تمام فایل های فولدر plugins رو تو یه فولدر دیگه ریختم یک جا درست شد مشکل از پلاگین ها بوده ظاهرا حالا چکار کنم این پلاگین ها رو از کجا بیار در ضمن پلاگین های پیشفرض هم انتقال دادم

من واقعاً نمی‌دانم چرا:
1- آموزش جامع به‌روزرسانی رامطالعه نمی‌کنند.
2- کاربران پیش از به‌روزرسانی به این مهمی، پلاگین‌ها را غیرفعال نمی‌کنند.

شما باید پیش از به‌روزرسانی همه‌ی پلاگین‌ها را غیرفعال می‌کردید.

شما باید پلاگین‌های ضروری و مهم را که اکثر آن‌ها را برای نسخه‌ی 1.8 به‌روزرسانی کرده‌ایم دریافت کرده و نصب کنید.

برخی از پلاگین‌های قدیمی را نیز می‌توانی با آموزش زیر قابل استفاده کنید:
آموزش تطبیق پلاگین‌ها
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۹:۰۱:۴۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۹:۵۰:۵۹ عصر) ، jaber (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۲۳:۴۲:۱۵ عصر) ، BLUE STAR (۱۳۹۳/۶/۱۶، ۱۵:۴۸:۰۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۲۹، ۰۹:۲۳:۰۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۴/۶/۱۴، ۱۰:۱۴:۱۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۱۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان