هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.26 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] آمار پیشرفته - Prostats
من این پلاگین رو نصب کردم و پیام ناسازگاری هم نداد اما در صفحه اصلی دیده نمیشه. انجمنم نسخه 1.8.12 هست.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. Blush
پاسخ
سلام . مشکل آمار پیشرفته برای من برطرف شد.    Smile
پاسخ
سلام
پلاگین و نصب کردم و ناسازگاری هم با سایر پلاگین‌ها رو چک کردم و هیچ گونه ناسازگاری نداره اما وقتی فعال میکنم این پیام روی صفحه index مشاهده میشه

کد:
MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance

تصویر ضمیمه شد

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(۱۴۰۰/۲/۲۱، ۰۸:۲۶:۵۹ صبح)BamikMarket نوشته است: سلام
پلاگین و نصب کردم و ناسازگاری هم با سایر پلاگین‌ها رو چک کردم و هیچ گونه ناسازگاری نداره اما وقتی فعال میکنم این پیام روی صفحه index مشاهده میشه

کد:
MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance

تصویر ضمیمه شد
سلام

این خطا چیزی را مشخص نمی‌کند. برای نمایش خطای کامل به:
کنترل پنل مدیرکل » پیکربندی » تنظیمات سرور و بهینه‌سازی
مراجعه کنید و گزینه‌ی نوع خطاهایی که نمایش داده می‌شوند را به اخطارها و خطاها تغییر دهید و مجدداً تصویر خطای جدید را ارسال کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (امروز، ۰۸:۵۷:۳۱ صبح)
(۱۴۰۰/۲/۲۲، ۱۰:۲۵:۲۲ صبح)Mohammad-Za نوشته است:

کد:

تصویر ضمیمه شد
سلام

مراجعه کنید و گزینه‌ی نوع خطاهایی که نمایش داده می‌شوند را به اخطارها و خطاها تغییر دهید و مجدداً تصویر خطای جدید را ارسال کنید.
خطای مربوط این مورد هستش
کد php:
Fatal errorUncaught Error: Interface 'DB_Base' not found in /home/bamikmar/public_html/community/inc/db_mysqli.php:11 Stack trace#0 /home/bamikmar/public_html/community/floatstats.php(84): require_once() #1 {main} thrown in /home/bamikmar/public_html/community/inc/db_mysqli.php on line 11 
پاسخ
(۱۴۰۰/۲/۲۷، ۱۵:۰۹:۲۹ عصر)BamikMarket نوشته است:
(۱۴۰۰/۲/۲۲، ۱۰:۲۵:۲۲ صبح)Mohammad-Za نوشته است:

کد:

تصویر ضمیمه شد
سلام

خطای مربوط این مورد هستش
کد php:
Fatal errorUncaught Error: Interface 'DB_Base' not found in /home/bamikmar/public_html/community/inc/db_mysqli.php:11 Stack trace#0 /home/bamikmar/public_html/community/floatstats.php(84): require_once() #1 {main} thrown in /home/bamikmar/public_html/community/inc/db_mysqli.php on line 11 

موقتا تا ایجاد کننده تاپیک حضور پیدا کنند و آپدیت قرار بدن میتونید آخرین نسخه رو از اینجا دریافت و نصب کنید: https://community.mybb.com/mods.php?acti...oad&pid=59
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۴۰۰/۳/۲، ۱۳:۳۴:۱۹ عصر) ، motorola30 (امروز، ۰۸:۵۷:۴۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان