هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] سپاس - Thanks
(۱۳۹۵/۸/۱۱، ۰۹:۴۷:۰۹ صبح)ar1ian نوشته است: سلام
مشکل چیه ؟
چرا اینطوری نشون میده ؟

درود 

آدرس انجمن ؟؟
پاسخ
انجمن بنده هم با این پلاگین مشکلاتی داشت که بعد از بروزرسانی
ب نسخه جدیدتر مشکل برطرف شد...
البته نمیدونم مشکل سایت شما هم همینه یا نه!!!
منظورم بروزرسانی هسته بود...
پاسخ
 سپاس شده توسطar1ian (۱۳۹۵/۸/۱۲، ۱۶:۵۹:۴۳ عصر)
با سلام و احترام. من این پلاگین رو تازه نصب کردم.

چند روزی هست که فرومم از نسخه 1.6.10 به 1.8.12 ارتقا پیدا کرده و در حال حاضر مشکلی نداره. پلاگین سپاس هم نصب شد اما سپاس ها به خودی خود دیده نمیشن و فقط وقتی زیر پستی سپاس می زنم سپاس های قدیمی ظاهر میشن. همینجوری دیده نمیشن.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
(۱۳۹۸/۵/۲۳، ۰۱:۲۲:۰۵ صبح)nedaariania نوشته است: با سلام و احترام. من این پلاگین رو تازه نصب کردم.

چند روزی هست که فرومم از نسخه 1.6.10 به 1.8.12 ارتقا پیدا کرده و در حال حاضر مشکلی نداره. پلاگین سپاس هم نصب شد اما سپاس ها به خودی خود دیده نمیشن و فقط وقتی زیر پستی سپاس می زنم سپاس های قدیمی ظاهر میشن. همینجوری دیده نمیشن.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
بررسی کنید که در انتهای قالب‌های postbit و postbit_classic خطوط زیر وجود داشته باشند:

کد php:
</div>{$post['thxdsp_inline']}

</
div>{$post['thxdsp_outline']} 
پاسخ
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۰:۳۳:۵۱ صبح)
ممنونم از راهنماییتون

من خطوطی رو که فرمودید اضافه کردم اما مشکل همچنان وچود داره Exclamation

یک نکته ای که الان متوجه شدم اینه که وقتی از صفحه خارج میشم و بعدا دوباره به اون صفحه برمی گردم باز هم تشکرها حالت مخفی پیدا کردن و دیده نمیشن. یعنی بعد از اینکه با زدن کلید سپاس تشکرهای قدیمی نمایش داده میشن با رفرش کردن صفحه، دوباره مخفی میشن
پاسخ
(۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۰:۳۴:۵۸ صبح)nedaariania نوشته است: ممنونم از راهنماییتون

یک نکته ای که الان متوجه شدم اینه که وقتی از صفحه خارج میشم و بعدا دوباره به اون صفحه برمی گردم باز هم تشکرها حالت مخفی پیدا کردن و دیده نمیشن. یعنی بعد از اینکه با زدن کلید سپاس تشکرهای قدیمی نمایش داده میشن با رفرش کردن صفحه، دوباره مخفی میشن
در بخش:

کنترل پتل مدیرکل » ابزار تعمیر و نگه‌داری » منوی سمت راست » بازشمارش سپاس‌ها را اجرا کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۱:۲۳:۱۳ صبح)
(۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۱:۰۲:۰۷ صبح)Mohammad-Za نوشته است:

در بخش:

کنترل پتل مدیرکل » ابزار تعمیر و نگه‌داری » منوی سمت راست » بازشمارش سپاس‌ها را اجرا کنید.

متاسفانه اصلا بازشمارش سپاس ها ندارم. اعتبارها و اخطارها دارم اما سپاس ها رو ندارم Sad
پاسخ
(۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۱:۲۴:۴۸ صبح)nedaariania نوشته است:
(۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۱:۰۲:۰۷ صبح)Mohammad-Za نوشته است:

در بخش:

متاسفانه اصلا بازشمارش سپاس ها ندارم. اعتبارها و اخطارها دارم اما سپاس ها رو ندارم Sad

مطابق تصویر زیر باید باشد:

اگر وجود نداشت، پلاگین را یک مرتبه غیرفعال (نه حذف) و مجدداً فعال کنید.

اگر باز هم وجود نداشت، از بخش کنترل پنل مدیرکل » کاربران و گروه‌ها » دسترسی‌های گروه » گروه مورد نظر (احتمالاً مدیرکل) » ابزار تعمیر و نگه‌داری » گزینه‌ی بتواند سپاس‌ها را بازشمارش کند؟ را بر روی بله قرار دهید.
پاسخ
ممنونم از راهنماییهاتون

پلاگین رو غیر فعال و فعال کردم و بازشمارش سپاس ها اومد.
بازشمارش شمارند ارسال ها و سپاس ها در اون قرار داشت که هر دو هم انجام شد.
در بخش دسترسی های مدیرکل در ابزار تعمیر و نگهداری هم گزینه بتواند سپاس ها را بازشمارش کند روی بله قرار گرفت.
اما همچنان سپاس ها دیده نمیشن Exclamation
پاسخ
(۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۲:۱۳:۲۶ عصر)nedaariania نوشته است: ممنونم از راهنماییهاتون

پلاگین رو غیر فعال و فعال کردم و بازشمارش سپاس ها اومد.
بازشمارش شمارند ارسال ها و سپاس ها در اون قرار داشت که هر دو هم انجام شد.
در بخش دسترسی های مدیرکل در ابزار تعمیر و نگهداری هم گزینه بتواند سپاس ها را بازشمارش کند روی بله قرار گرفت.
اما همچنان سپاس ها دیده نمیشن Exclamation
1. ابتدا مسیر زیر را دنبال کنید:
ابزار تعمیر و نگه‌داری » بهینه‌سازی بانک اطلاعاتی » انتخاب همه » بهینه‌سازی جدول‌های انتخاب شده

2. اگر مشکل حل نشد،
فایل اصلی پلاگین در مسیر:
inc/plugins/thx.php را با فایل زیر جای‌گزین کنید.

.php   thx.php (اندازه: 25.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 1)

3. اگر باز هم مشکل حل نشد، کدهای موجود در: قالب‌ها و پوسته » قالب‌های سراسری » thanks_postbit_outline را در اینجا قرار دهید تا بررسی کنم.
پاسخ
 سپاس شده توسطnedaariania (۱۳۹۸/۵/۲۳، ۱۳:۳۵:۰۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان