هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارسال پست توسط مهمان
سلام
آیا پلاگینی هست که بتوان مثل vb یا زنفرو مهمان با وارد کردن ایمیل و نام بتواند پست ارسال کند؟

یا ارسال بصورت مهمان را میتوان طوری تنظیم کرد که سوال امنیتی بخواهد؟
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
(۱۴۰۰/۵/۲۳، ۱۵:۵۸:۲۶ عصر)Ehssan_it نوشته است: سلام
آیا پلاگینی هست که بتوان مثل vb یا زنفرو  مهمان با وارد کردن ایمیل و نام بتواند پست ارسال کند؟

یا ارسال بصورت مهمان را میتوان طوری تنظیم کرد که سوال امنیتی بخواهد؟
سلام،

MyBB به صورت پیش‌فرض برای ارسال پست توسط کاربر مهمان، نیاز به وارد کردن CAPTCHA دارد. همچنین می‌توانید از hCAPTCHA و reCAPTCHA هم استفاده کنید.

پاسخ
 سپاس شده توسطMISTER (۱۴۰۰/۵/۲۵، ۰۰:۰۵:۲۹ صبح) ، firstboy000 (۱۴۰۰/۵/۲۸، ۲۱:۲۴:۱۵ عصر)
وقتی ارسال پست توسط مهمان را فعال میکنم هیچ کد امنیتی نمیخواهد
ایا به غیرفعال کردن کپچا هنگام عضویت ارتباط دارد؟ چون انجا را غیر فعال کردم

البته دور زدن این کپچا توسط اسپمر کاری ندارد

ایا میشه سوال امنیتی به جاش بزارم؟
ممنون
ادرس انجمن atamalek.ir

پاسخ
(۱۴۰۰/۵/۲۴، ۰۷:۰۹:۳۷ صبح)Ehssan_it نوشته است: وقتی ارسال پست توسط مهمان را فعال میکنم هیچ کد امنیتی نمیخواهد
ایا به غیرفعال کردن کپچا هنگام عضویت ارتباط دارد؟ چون انجا را غیر فعال کردم

البته دور زدن این کپچا توسط اسپمر کاری ندارد

ایا میشه سوال امنیتی به جاش بزارم؟
ممنون
بله؛ فعال‌سازی/غیرفعال‌سازی CAPTCHA بر روی بخش عضویت و ارسال پست، هم‌زمان اعمال می‌شود.

قابلیت تعیین پرسش امنیتی برای ارسال پست توسط مهمان در MyBB وجود ندارد. مگر آنکه برای آن پلاگینی نوشته شود.

پرسش امنیتی هم مانند CAPTCHA توسط ربات‌ها دور زده می‌شود. اما اگر از hCAPTCHA استفاده کنید، احتمال دور زدن توسط ربات‌ها کم‌تر می‌شود.

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۴۰۰/۵/۲۸، ۲۱:۲۴:۰۹ عصر) ، Ehssan_it (۱۴۰۰/۵/۲۹، ۰۵:۳۵:۵۵ صبح) ، MISTER (۱۴۰۰/۵/۳۰، ۲۰:۴۵:۱۴ عصر) ، motorola30 (۱۴۰۰/۶/۶، ۰۸:۲۸:۳۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان