هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB
مرسی اینم خیلی سخته بلد نیستم Sad
پاسخ
پیام خصوصی فرستادم
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۶:۰۶:۳۵ عصر)bivafadl نوشته است: سلام اقا تو رو خدا یکی کمکم کنه من قبل اپدیت از از کنترل مدیر کل بک اپ گرفته بودم چطور باز گردانی کنم چون من میخوام انجمنم رو اپدیت کنم ولی الان فقط میکنه باید از اول نصب کنی Sad Sad
کسی نیست کمکم کنه من الان انجمنم اپدیت نمیشه و فقط میگه باید از اول نصب کنم فایل config.phpهم خالی شده فکر کنم اطلاعات پاک شدن الان چطوری [تصویر:  sad.gif] اون بک با فرمت sql.gz رو بازگردانی کنم یا روشی هست درست بشه

دوست گرامی احتمالاً شخص ثالثی وارد مسیر install شما شده و گزینه‌ی نصب را انتخاب کرده است. و این اصلاً دیتابیس شما را حذف نمی‌کند! تنها فایل config.php را خالی می‌کند.
پس اصلاً لزومی به بازگردانی دیتابیس نیست.
شما با داشتن اطلاعات ورود و نام کاربری و نام دیتابیس، می‌توانید آن را وارد فایل config.php کنید. حتی می‌توانید فایل config.php روز قبل انجمن‌تان را از سرور خود دریافت کنید.
پس از این‌که این کار را انجام دهید، گزینه‌ی به‌روزرسانی بازگشایی خواهد شد.
البته اگر تا الآن فایل‌ها و دیتابیس خود را حذف نکرده باشید!
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۸:۲۹:۳۰ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۷:۳۱:۵۹ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۶:۰۶:۳۵ عصر)bivafadl نوشته است: سلام اقا تو رو خدا یکی کمکم کنه من قبل اپدیت از از کنترل مدیر کل بک اپ گرفته بودم چطور باز گردانی کنم چون من میخوام انجمنم رو اپدیت کنم ولی الان فقط میکنه باید از اول نصب کنی Sad Sad
کسی نیست کمکم کنه من الان انجمنم اپدیت نمیشه و فقط میگه باید از اول نصب کنم فایل config.phpهم خالی شده فکر کنم اطلاعات پاک شدن الان چطوری [تصویر:  sad.gif] اون بک با فرمت sql.gz رو بازگردانی کنم یا روشی هست درست بشه
نقل‌قول:
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۷:۳۱:۵۹ عصر)Mohammad-Za نوشته است: دوست گرامی احتمالاً شخص ثالثی وارد مسیر install شما شده و گزینه‌ی نصب را انتخاب کرده است. و این اصلاً دیتابیس شما را حذف نمی‌کند! تنها فایل config.php را خالی می‌کند.
پس اصلاً لزومی به بازگردانی دیتابیس نیست.
شما با داشتن اطلاعات ورود و نام کاربری و نام دیتابیس، می‌توانید آن را وارد فایل config.php کنید. حتی می‌توانید فایل config.php روز قبل انجمن‌تان را از سرور خود دریافت کنید.
پس از این‌که این کار را انجام دهید، گزینه‌ی به‌روزرسانی بازگشایی خواهد شد.
البته اگر تا الآن فایل‌ها و دیتابیس خود را حذف نکرده باشید!

Sad Sad اما دیگه انجمن جدید رو روی اون انجمن اصلی نصب کردم پس حتما اطلاعات قبلی پاک شده مگه نه؟

البته من با یه دیتابیس جدید این انجمن رو روی همون دامنه ساختم و اون دیتابیس اصی هنوز هست

داداش الن من رفتم همون دیتا بیس و نام کاربری دیتابیس و رمز رو تو کانفینگ وارد کردم و به روزرسانی دوباره اومده ولی بازم هر کاری میکنم از نام کاربری جلوتر  نمیره Sad Sad

این مشکل مربوط به تنظیم کوکی‌ها است.
لطفاً از آدرس زیر برای به‌روزرسانی استفاده کنید:
http://dailymobile.ir/forum/install/upgrade.php
با
http://www.dailymobile.ir/forum/install/upgrade.php
پاسخ
بازم سلام من یه بار رفتم دسترسی config انجمن رو تغیر دادم الان هم سایتم هم انجمنم خطای ورود ممنوع میده تو home-publicهم زده خالی Sad Sad  چه خاکی کنم بر پایم Sad
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۱۹:۳۲:۰۸ عصر)bivafadl نوشته است: بازم سلام من یه بار رفتم دسترسی config انجمن رو تغیر دادم الان هم سایتم هم انجمنم خطای ورود ممنوع میده تو home-publicهم زده خالی Sad Sad  چه خاکی کنم بر پایم Sad

خطای Forbidden مربوط به MyBB نیست و مربوط به دسترسی مسیرهای موجود بر روی هاست و یا تغییر فایل .htaccess است.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۲۰:۵۰:۱۲ عصر)
با سلام ضمن تشکر
بعد از اپگرید دیگر موضوعات باز نمیشه
و مینویسه انجمن مورد نظر وجود ندارد
مشکل از تنظیمات پلاگین گوگل سئو بود
ورژن سازگار با 1.8 پلاگین گوگل سئو را کسی داره لطفا....
قالب خود 1.8 را هم کسی داره لطفا لینک بدهید
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۳، ۲۲:۰۹:۳۷ عصر)mohamadnasre نوشته است: با سلام ضمن تشکر
بعد از اپگرید دیگر موضوعات باز نمیشه
و مینویسه انجمن مورد نظر وجود ندارد

مشکل از تنظیمات پلاگین گوگل سئو بود
ورژن سازگار با 1.8 پلاگین گوگل سئو را کسی داره لطفا....

قالب خود 1.8 را هم کسی داره لطفا لینک بدهید

1- گوگل سئو نویسنده‌ی معتبری دارد و به احتمال فراوان به‌زودی نسخه‌ی سازگار آن را منتشر خواهد کرد.
2- پوسته‌ی پیش‌فرض 1.8 در بسته‌ی پارسی‌ساز در مسیر install/resources/mybb-theme.xml وجود دارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطmohamadnasre (۱۳۹۳/۶/۱۳، ۲۲:۴۵:۴۳ عصر) ، blackbird (۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۰:۳۵:۲۶ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۶/۱۴، ۱۱:۰۹:۴۱ صبح)
درود
 من تازه انجمنمو راه اندازی کردم و با اومدن نسخه جدید(1.8) اونو کلا از اول نصب کردم،با دیتابیس جدید.
وبعد از یک بار وارد شدن به پنل مدیر دیگه نمیتونم وارد شم و بعداز وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور هیچ اتفاقی نمی افتد. لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
اقا من بلاخره به روز رسانی کردم ولی بعد بروزرسانی اون قالب مادر انجمن قاطی شده بود منم رفتم یافتن قالب انلاین و بازگشت به تنظیمات اصلی رو زدم درست شد Blush Heart Heart
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.8.27 MyBB Mohammad-Za 14 38,348 ۱۴۰۰/۱۲/۱۳، ۲۱:۴۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.8.26 MyBB Mohammad-Za 6 4,622 ۱۴۰۰/۴/۲۰، ۱۲:۲۴:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  انتشار نسخه‌ی 1.8.25 MyBB Mohammad-Za 0 1,300 ۱۳۹۹/۱۲/۱۹، ۲۱:۲۱:۴۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.8.23 MyBB Merge System HOssE!N-B 0 1,122 ۱۳۹۹/۹/۲۰، ۱۶:۵۶:۵۳ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
  انتشار نسخه‌ی 1.8.24 MyBB Mohammad-Za 0 2,574 ۱۳۹۹/۸/۲۵، ۰۱:۲۲:۳۶ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.8.23 MyBB Mohammad-Za 0 1,107 ۱۳۹۹/۸/۲۵، ۰۰:۴۶:۲۱ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.8.22 MyBB Mohammad-Za 19 16,045 ۱۳۹۹/۵/۳، ۱۶:۱۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.8.21 MyBB Mohammad-Za 13 9,543 ۱۳۹۸/۱۱/۸، ۰۷:۱۱:۳۳ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena
  انتشار نسخه‌ی 1.8.12 MyBB Mohammad-Za 19 43,511 ۱۳۹۸/۵/۲۳، ۰۰:۵۴:۱۲ صبح
آخرین ارسال: nedaariania
  انتشار نسخه‌ی 1.8.11 MyBB Mohammad-Za 2 19,543 ۱۳۹۸/۴/۲۳، ۱۵:۳۵:۱۱ عصر