هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دل نوشته پروفایل
دوستان چطور میشه توی پروفایل یه گزینه مثل این عکس به نام دل نوشته من داشته باشم و اینکه میخوام متحرک باشه مثل همین عکس
[تصویر:  Untitled.png]
پاسخ
ابتدا باید از بخش پیکربندی فیلدی به نام دلنوشته بسازید

سپس

باید آیدی این فیلدی رو که ساختید از همون بخش پیدا کنید

بعد آیدی شو بجای X در کد زیر بزار

کد:
<marquee direction="right" onmouseover="this.stop()" on onMouseOut="this.start()" width="150"height="25" scrollamount="3" scrolldelay="20"><font face="Tahoma, Geneva, sans-serif" color="#FF0000">{$post['fidX']}</font></marquee>

بعد کدشو بزار توی قالب postbit_author_user (این قالب توی Post Bit Templates هست)
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۷، ۱۹:۰۴:۲۸ عصر) ، toorej (۱۳۹۳/۶/۷، ۲۰:۰۸:۴۷ عصر) ، Pishro (۱۳۹۳/۶/۹، ۰۲:۱۴:۳۹ صبح)
میگم نمیشه یه کاری کرد که این نوشته توی یه کادر بیاد و بالای اون نوشته شده باشه دلنوشته من مثل همون عکس بالا ،الان اینطوریه میخوام این جمله توی یه کادر بیاد و بالای کادر نوشته شده باشه دلنوشته من
[تصویر:  Untitled.png]
میخوام مثل میزان اخطار و اون نوشته های بالا توی یه کادر بیاد
پاسخ
باید کد رو بذارید داخل تگ div که کلاس مورد نظر بهش متصل شده.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطtoorej (۱۳۹۳/۶/۷، ۲۰:۳۸:۲۰ عصر)
داداش میتونی اینطور بذاریش..

مثلا الان من استایل یکی دیگه از فیلد هارو کپی کردم و با تغییرات کوچیکی فیلد رو ساختم تو هم div یکیرو کپی کن یا از همین استفاده کن البته اگه با قالبت هم خوانی داشت

اگه نداشت هم کد رو بده تونستم خودم درستش میکنم میفرستم واست

شماره فیلد رو من 7 گذاشتم تو هرچی که بود رو بذار

کد:
<div class="post_field">
      <div class="postbited">دلنوشته: <br> <b><marquee direction="right" onmouseover="this.stop()" on
onMouseOut="this.start()" width="150"height="25" scrollamount="3"
scrolldelay="20"><font face="Tahoma, Geneva, sans-serif"
color="#000000">{$post['fid7']}</font></marquee></b></div>

انجمن در کار نیست فقط محض وخت گذرونی و یادگیری از اساتید هستم
Heart Heart Heart
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۸، ۱۲:۳۹:۱۷ عصر)a.armaney نوشته است:
داداش میتونی اینطور بذاریش..

مثلا الان من استایل یکی دیگه از فیلد هارو کپی کردم و با تغییرات کوچیکی فیلد رو ساختم تو هم div یکیرو کپی کن یا از همین استفاده کن البته اگه با قالبت هم خوانی داشت

اگه نداشت هم کد رو بده تونستم خودم درستش میکنم میفرستم واست

شماره فیلد رو من 7 گذاشتم تو هرچی که بود رو بذار

کد:
<div class="post_field">
      <div class="postbited">دلنوشته: <br> <b><marquee direction="right" onmouseover="this.stop()" on
onMouseOut="this.start()" width="150"height="25" scrollamount="3"
scrolldelay="20"><font face="Tahoma, Geneva, sans-serif"
color="#000000">{$post['fid7']}</font></marquee></b></div>
آقا این کد ما ممنون میشم حلش کردی بفرستی برام اون کدی که دادی جواب نداد
کد:
<div class="postbit"><marquee direction="right" onmouseover="this.stop()" on onMouseOut="this.start()" width="150"height="25" scrollamount="3" scrolldelay="20"><font face="Tahoma, Geneva, sans-serif" color="#FF0000">{$post['fid7']}</font></marquee></div>
پاسخ
انجمن شما رو دیدم مشکلی نداشت
پاسخ
مشکلی نداره ولی دوست عزیزمون گفتم کد رو اصلاح میکنن و قسمت بالای کد مینویسن دلنوشته من
پاسخ
بفرمایید
کد:
<div class="postbit">
دلنوشته من:
<br>
<marquee direction="right" onmouseover="this.stop()" on onMouseOut="this.start()" width="150"height="25" scrollamount="3" scrolldelay="20"><font face="Tahoma, Geneva, sans-serif" color="#FF0000">{$post['fid7']}</font></marquee></div>
پاسخ
 سپاس شده توسطtoorej (۱۳۹۳/۶/۹، ۰۲:۳۸:۲۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۵۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان