هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوااااااااااااال
با سلام خدمت شما پشتیبانان گرامی مای بی بی
و کاربران و مدیران عضو

من یک انجمن اینترنشنال دارم به قولاً جهانی چند کشور اضافه کردم و یک تالار اضافه کردم براش
بعد تمامی زبان ها دانلود کردم و زبان ها و عکس های ارسال پست . موضوع جدید . ایمیل . ویرایش و ...
هم برای هر زبان اضافه کردم
با قالب دیفالت انجمن سازگاری داره و تمام عکس های زیر انجمن نشون میده
نمونه
[تصویر:  ghaleb.png]

اما الان یه قالب گذاشتم دیگه نشون نمیده میره و متن می شه
[تصویر:  ghaleb2.png]

باید چیکار کنم که این خاصیت برای این قالب فعال شه که همراه با تغغیر زبان انجمن توسط کاربر این آیکن ها تغییر کنند

هر چی هست تو قسمت
postbit و postbit_classic
اما نمی دونم کجاشه
[تصویر:  e256faf97c20.gif][تصویر:  coollogo_com-247721252.gif]

[تصویر:  cooltext1436512491.gif]
پاسخ
اینکه عکساش نمیاد از اینه که عکس های مورد نظرو توی عکس های قالبت نزاشتی از هاست باید این کارو کنی به پنل انجمن مربوط نمیشه
پاسخ
اقا من چندبار سوال کردم گفتن بهم که ربط نداره و باید صبر کنم اما نشد که نشد

من یه قالب برای انجمنم گرفتم که نصبش کردم و مشکلی نداشت اما ایمیج هاش رو باید جدا اپ کنم پس وارد سی پنل شدم و رفتم توی بش ایمیج اما متاسفانه همون عکس های قالب قبلی توش بود Sad
و منم همه ایمیج های قبلی که توش بود رو حذف کردم و فایل زیپ قبلی رو زدم اما گفتم که مربوط به قالب قبلی بود چندتا هم تست کردم نشد
[تصویر:  eqij1ja92f8l1j2jc6dz.gif]

پاسخ
(۱۳۹۳/۵/۲۷، ۲۱:۱۴:۵۳ عصر)avacs نوشته است: با سلام خدمت شما پشتیبانان گرامی مای بی بی
و کاربران و مدیران عضو

من یک انجمن اینترنشنال دارم به قولاً جهانی چند کشور اضافه کردم و یک تالار اضافه کردم براش
بعد تمامی زبان ها دانلود کردم و زبان ها و عکس های ارسال پست . موضوع جدید . ایمیل . ویرایش و ...
هم برای هر زبان اضافه کردم
با قالب دیفالت انجمن سازگاری داره و تمام عکس های زیر انجمن نشون میده
نمونه
[تصویر:  ghaleb.png]

اما الان یه قالب گذاشتم دیگه نشون نمیده میره و متن می شه
[تصویر:  ghaleb2.png]

باید چیکار کنم که این خاصیت برای این قالب فعال شه که همراه با تغغیر زبان انجمن توسط کاربر این آیکن ها تغییر کنند

هر چی هست تو قسمت
postbit و postbit_classic
اما نمی دونم کجاشه

توی اون حالت از عکس استفاده میشد اما این حالت جدید که گذاشتید فکر کنم از سی اس اس استفاده بشه.توی سی اس اس نمیدونم ولی برای عکس ها با ایجاد پوشه ای به اسم زبانتون اون عکس ها لود میشن.
برای سی اس اس شک دارم بشه و حداقل اینکه اگر بخواد بشه باید وابسته به فایلش کنید که منم بلد نیستم.نمونه دکمه های سی اس اس همینجا.زبان رو انگلیسی کنید ولی میبینید که اینها فارسی میمونن.

(۱۳۹۳/۵/۲۷، ۲۱:۳۷:۱۷ عصر)Parsa Gamer نوشته است: اقا من چندبار سوال کردم گفتن بهم که ربط نداره و باید صبر کنم اما نشد که نشد

من یه قالب برای انجمنم گرفتم که نصبش کردم و مشکلی نداشت اما ایمیج هاش رو باید جدا اپ کنم پس وارد سی پنل شدم و رفتم توی بش ایمیج اما متاسفانه همون عکس های قالب قبلی توش بود Sad
و منم همه ایمیج های قبلی که توش بود رو حذف کردم و فایل زیپ قبلی رو زدم اما گفتم که مربوط به قالب قبلی بود چندتا هم تست کردم نشد

تاپیک جدا گونه میزدید بهتر بود چون اصلا ربطی به این موضوع نداشت.
کش مرورگرتون رو پاک کنید بعد چک کنید در این موارد. شما تصاویر قالبتون رو درست قرار ندادید هیچ فکر کنم تصاویر قالب دیفالت رو هم پاک کردید.
در ضمن کپی رایت ناقصه مشکل از پوستس.فورا درست کنید تا کامل پشتیبانی بشید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
من یبار این مشکل واسم پیش اومده ولی مطمئن نیستم دقیقا همین مشکل شما باشه

بعضی قالبا هستن که چون از قالب پایه و دیفالت شروع به ساختشون میکنن تمامی آدرس های تصاویرشون همگی تو هاست ی قسمت قرار میگیره

ولی بعضی قالبا هستن که کلا اختصاصی هستن و استایلر ها بدلایلی و شایدم بدون دلیل جایگاه تصاویر رو تو پوشه قالب تغییر میدن

خودم با استفاده از گوگل کروم مشکل رو حل کردم

کافیه با گوگل کروم وارد موضوع بشید و روی لینک کلیک راست کنید و بعد open image in new tab رو بزنید و تو قسمت آدرس بار مسیرenglish رو چک کنید ببینید تصاویر متناسب با قالب تو جای خودشون آپلود شدن یا خیر Smile

انجمن در کار نیست فقط محض وخت گذرونی و یادگیری از اساتید هستم
Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان