هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد ادعام دوتا انجمن
سلام.
دوستان من میخوام دوتا انجمن رو ادقام کنم.یعنی مثل انحمن خبر رو با انجمن سرگرمی یکی کنم.
کاربرا و ارسالاتشون رو بیارم توی انجمن سرگرمی و ارسالات رو به صورت جامع بفرسم توی یه تالار توی انجمن سرگرمی...به نظرتون امکان پذیره؟
پاسخ
من اینکار رو نکردم ولی شاید این لینک کمکتون کنه http://community.mybbiran.com/thread-13690.html
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۲، ۱۰:۴۵:۱۶ صبح) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۰۰:۵۶:۵۱ صبح)
انجمن سرگرمی و تالار سرگرمیتون فرقش چیه دقیقا؟

اون لینکی که دادید برای ادغام دوتا انجمن هست.فکر کنم منظور ایشون ادغام بخش ها باشه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۰:۵۱:۰۲ صبح)
من انجمن خبر رو روی دامین خبر دارم و اون دامین رو فروختم و انجمن سرگرمی رو روی دامین خودم.
حاالا میخوام کاربراو ارسالات اون سایت رو بیارم توی این انجمن توی یه تالار بذارم.
پاسخ
اوهوم.خب با اون ادغام دیتابیسات یکی میشه
و البته به احتمال زیاد تالار های اونور و پستاش جداگونه ایجاد میشن.
بعد از اینکار میتونی پست هارو انتقال بدی به تالاری که میخوای و الباقی رو حذف کنی.بکاپ کامل فراموش نشه چون حساسه.
پاسخ
یه جورایی میخوام دیتابیس انجمن خبر رو بیارم روی سرگرمی و کاربراش رو هم بفرسم اینطرف که مشکل ورود نداشته باشن.
اما اینکه دوتا ادمین میخوره و وظایف چی میشه برام سواله!
نحوه ادغام؟
پاسخ
توی تصاویرش دقت کن.قسمت های مختلف یوزرا پستا تالارا گروه های کاربری و ... ادغام میشن.حالا شما دوتا گروه ادمین دارید؟ نه یک گروه ادمین دارید ولی علاوه بر یوزر خودتون تو سایتتون یوزر ادمین اونور هم اضافه میشه که میتونی حذفش کنید.
منم با این کار نکردم شاید دوتا گروه ایجاد کنه.میتونی بعداز پاک کردن یوزر اون گروه اضافه شده هم حذف کنی.
وظایف منظورتون وظیفه های قسمت نگهداری و ابزارهاست؟ خب اونا هم بدون تغییر میمونن.اگر که توی اون یکی کننده باشه که اضافه میشه اگر نباشه که باید دستی وارد کنی. نحوه ادغام کامل با تصویر توضیح داده شده.
پاسخ
با این حساب من میخوام فقط پست و کاربرای معمولی یه انجمن رو وارد کنم وی انجمن دیگه.
پاسخ
شاید بشه دوتا انجمن با یک دیتابیس ساخت
پاسخ
(۱۳۹۳/۵/۲۲، ۰۰:۲۹:۲۴ صبح)Gh-Moradi نوشته است: من اینکار رو نکردم ولی شاید این لینک کمکتون کنه http://community.mybbiran.com/thread-13690.html

درود

از این روش استفاده کنید.

بنده تست کردم.
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۵/۲۳، ۱۰:۵۱:۲۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان