هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عدم خروج زدن کاربر ازسایت و ورود
درود دوستان الان متوجه شدم درانجمن خروج بزنم اعلام میکنه باموفقیت خارج شدی ولی بازم کاربر یوزرش پابرجاس وبصورت میهمان نمیشه امروزم بعضی ازکاربران ک خروج زده بودن دیروز بزور وارد یا واردچت باکسو نمیدیدند میتونید راهنمایی کنید ودقیقا هم نمیدونم چی شده چی نصب کردم یک دو پلاگین بود کلمان کلیدی ومولتی یوزر ک پاکشون هم کردم نمیدونم الان مشکل هنوز پابرجاست روهرقالبی پیش فرض کنم وببرم سایتو روش بازم خروج نمیزنه لطفا کمک وراهنمایی کنیی

انجمن ما
[/url]
[url=http://p30today.com/]
پاسخ
(۱۳۹۳/۵/۱۸، ۱۶:۳۹:۲۰ عصر)p30today2014 نوشته است: درود دوستان الان متوجه شدم درانجمن خروج بزنم اعلام میکنه باموفقیت خارج شدی ولی بازم کاربر یوزرش پابرجاس وبصورت میهمان نمیشه امروزم بعضی ازکاربران ک خروج زده بودن دیروز بزور وارد یا واردچت باکسو نمیدیدند میتونید راهنمایی کنید ودقیقا هم نمیدونم چی شده چی نصب کردم یک دو پلاگین بود کلمان کلیدی ومولتی یوزر ک پاکشون هم کردم نمیدونم الان مشکل هنوز پابرجاست روهرقالبی پیش فرض کنم وببرم سایتو روش بازم خروج نمیزنه لطفا کمک وراهنمایی کنیی

انجمن ما

این موضوع رو ببینید ممکنه بهتون کمک کنه
http://community.mybbiran.com/thread-111.html
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۸، ۱۷:۳۳:۲۶ عصر) ، p30today2014 (۱۳۹۳/۵/۱۸، ۱۸:۰۴:۱۱ عصر)
اگر مشکل از کوکی هاتون نبود تمام پلاگین هاتون رو غیر فعال کنید و دوباره چک کنید.
اگر که مشکل برطرف شد دونه دونه فعال کنید و چک کنید تا بفهمید مشکل از کدوم پلاگین هستش.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد تی ام (۱۳۹۳/۵/۱۸، ۱۷:۳۵:۳۸ عصر) ، p30today2014 (۱۳۹۳/۵/۱۸، ۱۸:۰۴:۲۳ عصر)
اموزشش هست لطفا اول جستجو کنید بعد تایپیک بزنید.این مشکل بارها تکرار شده و پاسخ داده شده
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۹، ۰۹:۵۱:۲۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۲۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۳۸ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در ورود خروج کاربران محمد تی ام 3 1,454 ۱۳۹۳/۵/۱۲، ۱۰:۲۴:۵۴ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  مشکل خروج کاربر بعد از بستن پنجره mohana 3 1,978 ۱۳۹۲/۱/۳۰، ۲۱:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: - LORD -
  مشکل در ورود و خروج مدیریت python 5 4,201 ۱۳۹۰/۷/۲۴، ۱۷:۲۹:۱۴ عصر
آخرین ارسال: amirreza78
Rainbow اشکال در ورود پنل مدیریت و خروج از انجمن SirOmid 12 6,028 ۱۳۹۰/۷/۹، ۱۳:۳۰:۴۱ عصر
آخرین ارسال: esfhamed

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان