هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در باره دیدن آواتار از طریق لینک
من منظورمو درست نگفتم
میخوام به آواتار های توی هاست یک سایت دیگه دسترسی داشته باشم Blush
پاسخ
این لینک آواتار کاربرهایی هست که تو این تاپیک مشارکت داشتن

1-community.mybbiran.com/uploads/avatars/avatar_16364.gif
2-community.mybbiran.com/images/avatars/php.gif
3-community.mybbiran.com/uploads/avatars/avatar_18273.jpg
4-community.mybbiran.com/uploads/avatars/avatar_16807.jpg
5-community.mybbiran.com/uploads/avatars/avatar_3695.jpg

ساختار لینک آواتار به این شکل هست. اگر کاربری آواتار رو از کامپیوتر خودش آپلود کرده باشه به صورت avatar_userID.format نامدهی میشه. یعنی به جای userID آی دی کاربر و به جای format هم فرمت تصویر انتخابی قرار میگیره مثال 1 و 3.4.5

اگر کاربر از گالری آواتار انتخاب کرده باشه اسم تصویر رو همون لینک آواتار هست مثال 2

حالا شما با اسکریپتی میتونید کل آواتارهای کاربر ها رو تو صفحه ای در سایت خارجی درج کنید. یا کی از آواتارها رو
منتهی با این شرایط که:

1- یوزر ID ها رو بدونید (ویا از 1 الی بینهایت -یا مثلا 10.000- رو بررسی کنید)
2- برای هر یوزر فرمتهای مختلف مثل jpg, png, gif رو بررسی کنید. چون نمیدونید کدوم کاربر با چه فرمتی عکس آپلود کرده!
3- ممکنه اصلا ادمین یک سایت دایرکتوری آواتارها رو از پیشفرض تغییر داده باشه! که این رو هم میتونید با دیدن لینک یکی از آواتارها (راست کلیک روی آواتار > view image) بدست بیارید

در غیر اینصورت دسترسی مستقیم به تمامی فایلهای یک سایت (دایرکتوری) غیر ممکنه!

ضمنا بعد از اینکه کاربر آواتار انتخاب میکنه، لینکش در فیلد avatar جدول mybb_users ذخیره میشه

حالا با اینکه چند باری تو تاپیک پست گذاشتین باز سوالتون گنگ هست و من هنوز نفهمیدم دقیقا به دنبال چی هستین

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۱۰:۱۵:۰۱ صبح) ، میدوری (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۱۲:۱۵:۰۴ عصر) ، MohamadReza (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۲۱:۱۶:۴۱ عصر)
نقل‌قول: حالا با اینکه چند باری تو تاپیک پست گذاشتین باز سوالتون گنگ هست و من هنوز نفهمیدم دقیقا به دنبال چی هستین
با درود
ایشون میخوان تمام تصویرهای آواتار یه سایت دیگه رو بدست بیارن . که امکانش نیست و یا محدود است . بویژه آواتار که چرخه ی ذخیره سازی مشکل تری نسبت به سایر تصویرها دارد . دسترسی به داخل پوشه های سایت ها محدود و یا غیر ممکن است و درضمن به این کار Rip (پاره کردن - شکافتن - دریدن) و یا به معنی کامل تر , تجاوز هم میگویند .(جهت آگاهی) Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۱۴:۳۰:۱۴ عصر) ، MohamadReza (۱۳۹۳/۵/۱۱، ۲۱:۱۶:۴۷ عصر)
از میدوری عزیز و greywolf عزیز تشکر میکنم. جوابو اقای greywolf دادن ممنونم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۴۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star سوال در باره سیستم تبادل لینک linkman 1.7 mohamad m 6 2,434 ۱۳۹۱/۳/۱۲، ۱۴:۵۶:۳۴ عصر
آخرین ارسال: mohamad m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان