هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: کدام سیستم مدال دهی را تائید می‌کنید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
MyAwards 2.0
33.33%
1 33.33%
OUGC Award
66.67%
2 66.67%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدام سیستم مدال دهی ؟
سلام دوستان.
از موضوعی که گفتم معلومه.میخوایم بدونیم کدوم سیستم مدال دهی بهتر هست.
من اینجا سه تا دیدم اگر اشتباه نکنم.شایدم دوتا بودن که یکی آپدیت شده اون یکی دیگه باشه.
دوتا اصل کاری وجود داشت
یکی MyAwards 2.0 و دیگری هم OUGC Award

با توجه به اینکه خیلی از انجمن ها تفریحی هستن و وجود چنین سیستم مدال دهی بهشون یه امتیاز مثبت خاص میده.بخصوص انجمن های تفریحی بزرگ با این سیستم کاملتر میشن.
بعضی وقتا هم میشه توی انجمن های تخصصی هم استفاده کرد. بخصوص برای مسابقاتی که برگزار میشه.
حالا میخواستم از شما دوستان بپرسم ببینم که کدوم سیستم مدال بهتره.

از نظر گسترش و ارتباط - خرابی ها - امنیت و... بگید لطفا.

نظر سنجی هم گذاشتم دوست داشتید شرکت کنید.

اولی یعنی myawards 2.0 که این لینکشه: http://community.mybbiran.com/thread-528...t=myawards
گسترش پیدا کرده. اگر اشتباه نکنم و میشه با چندتا پلاگین بزرگترش کرد.یا اینکه دارم اشتباه میکنمو اون سیستم امتیازات هست. دوستان راهنمایی کنن.

دومی هم یعنی OUGC Award که این لینکشه: http://community.mybbiran.com/thread-101...ight=award
از گسترشش خبری ندارم اما این لینک سایت مرجع هستش http://mods.mybb.com/view/ougc-awards
الان از نسخه 1.0 به 1.0.7 تغییر پیدا کرده و برخی از مشکلاتش هم قطعا برطرف شده.

چیزی هم که قابل توجه هست اینه که مای آواردز سال 2010 اومده اما این پلاگین عمر گنزالس سال 2012 اومد.

متاسفانه لینک اولی رو توی سایت مرجع نتونستم پیدا کنم که ببینم به روز رسانی داشته یا نه.

حالا بررسی کنیم که اگر این دومیه خوب هست شروع به پارسی سازی کنیمو ارائه بدیم به دوستان برای استفاده.

دوست داشتید در مورد سیستم امتیازات هم بگید.
خب منتظر نظرات سایر دوستان هم هستن.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۳/۴/۱۶، ۰۰:۳۰:۴۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۱۶:۵۹:۳۳ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۲:۴۴:۲۲ عصر)
با درود
کامل ترین سیستم مدال دهی بدون باگ , پلاگین Achivements نوشته ی Edson Ordaz یکی از صاحب نامهای مای بی بی و محصول سال 2013 است . این پلاگین شامل تمامی موردهای درخواستی در رابطه با مدال و رتبه دهی است و در داخل خود چند پلاگین از جمله رتبه دهی را هم داراست , کامل و بی نقص است . من برای خودم در حال پارسی سازی آن هستم (در موقع بیکاری) ولی چون وسیع است زمان می برد (البته اگر درست شد در اینجا هم خواهم گذاشت) . به هرحال لینک این پلاگین که حرف آخر در مورد سیستم مدال دهی است در اینجاست دوستان می توانید دریافت کنید و زودتر از من اگر پارسی سازی کردید برای استفاده ی سایر دوستان قرار دهید در غیر اینصورت خودم انجام خواهم داد . Heart
--------------------------
با پوزش در اینجا نگارش 2.4 این پلاگین هست و نیازی به ترجمه ندارد.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۶، ۰۶:۰۷:۵۱ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۲:۲۳:۴۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۱۶:۵۹:۴۵ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۲:۴۴:۲۸ عصر)
خوبه.ممنون.
اما یه بدی که داره اینه که این سیستم به صورت اتومات و کرن اینکارو انجام میده با توجه به شرایط و این یه فعالیت حساب میشه و از منابع هاست استفاده میشه درسته؟
بعد اینکه اما اگر مثلا مسابقه برترین شاعر برگزار بشه و مدال بخواد داده بشه باید آدرس تصویر رو جداگونه دوباره وارد کرد و... درسته؟

خب باگ امنیتی اینا نداره؟
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۱:۱۹:۲۳ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۱۷:۰۰:۰۸ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۲:۴۴:۳۰ عصر)
با درود
تا جایی که من یاد گرفتم , بطور کلی پلاگین ها با دستورهای کوئری به هاست فشار خودشان را می آورند و این پلاگین هم این کار را میکند (برای همین هست که من کم تر پلاگین مصرف میکنم) . در این مورد که خودکار مدال میدهد که کار خوبی است و ایراد نیست (البته باید تنظیمات را انجام داد) . در مورد تصویر مدال هم بله باید تصویر مدال را آپلود کرد و این یک حسن است . درمورد باگ هم اگر آخرین نگارش را استفاده کنید بهتر است و طبق شناختی که از این نویسنده دارم کار هایش بی نقص است . تصویرهای پیوستی در سایت مادر را اگر ببینید متوجه وسعت کار این پلاگین نویس و پلاگین خواهید شد (یکی از شاهکارهای مای بی بی است) . Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۱:۴۴:۰۳ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۲:۴۴:۳۱ عصر)
با تشکر.
پارسی سازی نسخه 2.5 رو تکمیل کردم.الان اینجا ارسال میکنم و بعد از تائید تو سایت مرجعش هم میذارم.

میشه سیستم اتوماتش رو از بین برد و دستی کارو پیش برد؟چون دوست نداریم زیاد فشار به هاست سرور بیاد.غیر از متوقف کردن وظایف کار دیگه ای هم باید کرد؟
پاسخ
 سپاس شده توسطمیدوری (۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۲:۱۱:۴۳ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۱۷:۰۰:۱۵ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۲:۴۴:۳۷ عصر)
نقل‌قول: میشه سیستم اتوماتش رو از بین برد و دستی کارو پیش برد؟چون دوست نداریم زیاد فشار به هاست سرور بیاد.غیر از متوقف کردن وظایف کار دیگه ای هم باید کرد؟
در این مورد اطلاعی ندارم و باید با پلاگین کار کرد تا چم و خمش رو یاد گرفت .
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۲:۱۶:۳۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۲:۴۴:۳۸ عصر)
چیز خوبی به نظر میومد اما برای من دوتا نسخه 2.4 و 2.5 اون مشکلو داشت که توی تاپیکش گفتم.شاید از هاستم باشه نمیدونم.توی لوکال که مشکلی نداشت. درکل خوب بود.ممنون از معرفیش.HeartHeartHeart

خب منتظر نظرات و حرفا های بیشتر دوستان هستیم.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۲:۴۴:۴۰ عصر)
بالا باش.دوستانی که ندیدن ببینن.

خوشحال میشیم نظرات دوستان و بخصوص کسانی که با چنین پلاگین هایی کار کردند رو بدونیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۶، ۱۷:۰۰:۲۰ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۶، ۱۲:۴۴:۴۲ عصر) ، sarbaz2 (۱۴۰۰/۱۲/۱۷، ۱۵:۳۰:۴۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان