هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته زیبای ملت 2014 - ملت دیزاین
خیلی عالیه این ممنونم واقعا خلاقید
یه سوال داشتم برای عوض کردن هدرش باید چیکار کنم؟تمیشه از طریق سی پنل عوض کرد هدر رو؟و صفحه اول گفتین هدر رو عوض نکنین دلیل خاصی داره؟
پاسخ
میتونید هدر رو به دلخواه عوض کنید ، به لحاظ گرافیکی گفتم که شاید نتونین کار زیبایی ایجاد کنید
چون این هدر بدون بک گراند هست ، یعنی ما فقط یه عکس رو بدون repeat و به صورت ثابت با عرض 100% گذاشتیم . پس عکسی با کیفیت طراحی کنید و optimize هم کنید.

موفق باشید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطzadora (۱۳۹۳/۵/۸، ۱۴:۴۸:۵۰ عصر) ، seiedhamid (۱۳۹۳/۵/۱۶، ۲۲:۱۷:۴۳ عصر)
سلام
می خواستم کمی کمکم کنید

من تازه سایت راه اندازی کردم و می خوام در قالب mellat desin تغیراتی بدم متاسفانه آشنایی زیادی ندارم می خوام چند قسمت مثل لیست بازی های جام جهانی و تماشای آنلاین و همینطور لینک شش آیکون زیر عکس بالا (که شکل خانه , موسقی و عکس دارند....) رو تغییر بدم.

ممنونم
پاسخ
سلام در قسمت هدر دو تا گزینه هست: لیست کامل بازی ها و تماشای آنلاین بازی این دو رو چجوری حذف کنم؟
پاسخ
باید به قالب هاوپوسته هابرید قالب ها وقالب موردنظرراانتخاب کنیدHeader Templates به این بروید ویکی را حذف کنید .فقط دوتانیوتب بازکنید درهمون ادرس که اگه یکیو درست کردید بهم ریخت یکی که سالمه رو بزنیدوهمونجوری بشه.
انجمن فاندیس=http://fandis.ir
فروشگاه انجمن فاندیس=http://froshgahanjomanfandis.ir
تبلیغات درانجمن فاندیس باکمترین قیمت پذیرفته میشودبرای سفارش پیام خصوصی دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطfree_spirit (۱۳۹۳/۵/۲۵، ۲۱:۵۹:۲۶ عصر)
(۱۳۹۳/۵/۲۵، ۱۹:۲۶:۳۵ عصر)babak99 نوشته است: باید به قالب هاوپوسته هابرید قالب ها وقالب موردنظرراانتخاب کنیدHeader Templates به این بروید ویکی را حذف کنید .فقط دوتانیوتب بازکنید درهمون ادرس که اگه یکیو درست کردید بهم ریخت یکی که سالمه رو بزنیدوهمونجوری بشه.

ببخشید ولی در Header Templates چند تا فایل هست در کدوم باید برم و چه کدی حذف کنم؟
پاسخ
(۱۳۹۳/۵/۲۵، ۲۱:۵۹:۱۵ عصر)free_spirit نوشته است:
(۱۳۹۳/۵/۲۵، ۱۹:۲۶:۳۵ عصر)babak99 نوشته است: باید به قالب هاوپوسته هابرید قالب ها وقالب موردنظرراانتخاب کنیدHeader Templates به این بروید ویکی را حذف کنید .فقط دوتانیوتب بازکنید درهمون ادرس که اگه یکیو درست کردید بهم ریخت یکی که سالمه رو بزنیدوهمونجوری بشه.

ببخشید ولی در Header Templates چند تا فایل هست در کدوم باید برم و چه کدی حذف کنم؟

سلام
Header Templates را ویرایش کنید
این کد را حذف کنید:
کد:
    <div class="links-panel byekan">
        <a style="position:absolute;top:20px;right:20px;padding:10px" onClick="archives('archives'); return false;" href="#">لیست کامل بازی ها</a>
        <a style="position:absolute;top:20px;left:20px;padding:10px" href="{$mybb->settings['bburl']}/usercp.php">تماشای آنلاین بازی</a>
    </div>
پاسخ
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۵/۲۶، ۱۵:۳۱:۰۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۵/۲۶، ۲۰:۱۸:۴۷ عصر) ، free_spirit (۱۳۹۳/۵/۲۶، ۲۲:۴۴:۴۳ عصر) ، hdn (۱۳۹۳/۶/۳، ۱۶:۱۶:۲۷ عصر)
سلام وقت بخیر
پوسته زیبا و سبکیه
در مورد هدر حق باشماست باید هدر مناسب و کم حجم جایگزینش بشه ( اگر کسی علاقه داره هدر رو عوض کنه )
در مورد حفظ حق کپی رایت هم باید بگم ای کاش همه این قضیه رو رعایت کنیم
به خدا به جای بر نمیخوره !!!‌
مگه شما دوست عزیزی که این قالب رو نصب میکنی و میبینی که انجمنت دگرگون شده ، حالا اون نوشته فوتر سمت چپ چقدر تو روند سایت تاثیر داره که شما پاکش میکنی !؟!‌
این پاک کردن هنر نیست . بلکه نگه داشتنش هنره
اینکه یازدید کننده های انجمن شما بدونن شما به طراح این پوسته احتراما گذاشتی در واقع به خودت احترام گذاشتی .
ممنون از همه که کپی رایت رو رعایت میکنن
منم خودم رعایت کردم مینویسم که یکوقت خدایی نکرده فکر نکنین روضه الکی نوشتم Smile
http://community.p4i.ir

یک سوالی هم داشتم در پوسته پیش نمایش قابلیت تغییر رنگ هست . میشه بفرمایین چطور فعالش کنم ؟
مورد بعدی احیانن اگه ترکیب بندی فوتر رو عوض کنم اما محتویات مربوط به کپی رایت سازنده حفظ بشه اشکالی که نداره ؟
ممنان Blush
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۳، ۲۰:۰۰:۴۵ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۳، ۱۶:۲۰:۴۸ عصر)hdn نوشته است: سلام وقت بخیر
پوسته زیبا و سبکیه
در مورد هدر حق باشماست باید هدر مناسب و کم حجم جایگزینش بشه ( اگر کسی علاقه داره هدر رو عوض کنه )
در مورد حفظ حق کپی رایت هم باید بگم ای کاش همه این قضیه رو رعایت کنیم
به خدا به جای بر نمیخوره !!!‌
مگه شما دوست عزیزی که این قالب رو نصب میکنی و میبینی که انجمنت دگرگون شده ، حالا اون نوشته فوتر سمت چپ چقدر تو روند سایت تاثیر داره که شما پاکش میکنی !؟!‌
این پاک کردن هنر نیست . بلکه نگه داشتنش هنره
اینکه یازدید کننده های انجمن شما بدونن شما به طراح این پوسته احتراما گذاشتی در واقع به خودت احترام گذاشتی .
ممنون از همه که کپی رایت رو رعایت میکنن
منم خودم رعایت کردم مینویسم که یکوقت خدایی نکرده فکر نکنین روضه الکی نوشتم Smile
http://community.p4i.ir

یک سوالی هم داشتم در پوسته پیش نمایش قابلیت تغییر رنگ هست . میشه بفرمایین چطور فعالش کنم ؟
مورد بعدی احیانن اگه ترکیب بندی فوتر رو عوض کنم اما محتویات مربوط به کپی رایت سازنده حفظ بشه اشکالی که نداره ؟
ممنان Blush

ممنون ، ان شاء الـ.. همه اینگونه باشند

پوسته قابلیت تغییر رنگ نداره ، پس قابل فعالسازی هم نیست (البته میتونید در global.css کدرنگ های مربوطه به قسمت های مختلف رو ویرایش کنید و به نتیجه مطلوب برسید)
میتونید فوتر رو به دلخواه ویرایش نمایید
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۶/۳، ۲۰:۰۱:۰۲ عصر) ، hdn (۱۳۹۳/۶/۳، ۲۳:۳۵:۵۳ عصر)
با سلام خدمت استایلر حرفه ایمون mellat

ببخشید یک سوال داشتم

شما قالب جدید ملت world را چه زمانی منتشر میکنید؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان